Nádobíčko - drobnosti - splávky

drobnosti > splávky
výrobek: JONAS wagler - Najít v Katalogu
Firma: JONAS, Cena: 5 eur Kč, Známka: 3
Popis: Modry plavak wagler priesvitna tycka a hore je cerveny Vaha: 6+2 g Dlzka asi 10 cm Material: plast
Hodnocení: Dobry plavak dobre vyvazeny ale pocas cesty na bicygli mi odpadol ostalo mi z neho iba olovko : (

prcofrido®, Čt 6.10.2011 14:49:16 - doplnit hodnocení výrobku

drobnosti > splávky
výrobek: všechny plastové - Najít v Katalogu
Firma: splávky Cralusso, Cena: Kč, Známka: 1
Popis:
Hodnocení: Geniální, nezničitelné, citlivé. Skvělá zákaznická podpora. Množství náhradních dílů. Pokud ztratíte nebo poškodíte snadno dokoupíte. Další obrovské plus - anténky jak barvy tak i rozměry, včetně adaptérů na chemické tyčinky za pár korun. A jsou krásné.

el.ou, Út 11.1.2011 23:50:22 - doplnit hodnocení výrobku

náhleddrobnosti > splávky
výrobek: Cralusso rocked ,ufo - Najít v Katalogu
Firma: Cralusso , Cena: Kč, Známka: 1
Popis: Waglery v gramážích od 6 do 20g.Jsou celoplastové a předvážené.Dovážení si můžete zvolit sami dle potřeby pomocí vzduchové bubliny a posuvného dříku,který je opatřen stupnicí a přesně ukazuje kolik je třeba dovážit.K mání jsou i vyměnitelné antény.
Hodnocení: Dostal jsem ho na testování už minulý týden a o víkendu jsem se mu plně věnoval.Na první pohled je jasné ,že se jedná o splávek,který potěší sportovní i rekreační lovce plavané a lovu na waglery,kteří mají zlé zkušenosti z praskáním laku nasáváním vody atd.U tohodle výrobku se Vám to pánové a dámy nestane a není divu .Dřík i tělo jsou z plastu a nějakého tvrzeného puretanu s povrchovou úpravou.Osobně mám pocit ,že se jedná o nezničitelný angličák ,který pokud neurvete tak Vás přežije.Ono je to konec konců u Cralussa už známá záležitost.Každým rokem něčím dokáží překvapit .Je velice dobře předvážen.S citlivou uhlíkovou anténkou vám při prvním použití zajede přesně po barevnou anténu pod vodu a stupnice vám ukáže ,že máte ještě malou 0,6 g rezervu na dovážení .tedy nějaký háček obratlík téčko a nástrahu.Stupnice na dříku Vám to přesně ukáže.V případě ,že potřebujete větší zátěž stačí povytáhnout dřík,nebo popřípadě vyjmout z těla olověné válečky.Žádný problém.Na první pohled to vypadá složitě ,ale obsluha je jednoduchá.Chytal jsem s ním ve větru a docela mne překvapilo jak krásně a rovně lítá.Prostě kam zamíříte tam to padne.Žádné úhybné manévry.Typy rocked jsou na boku těla opatřeny drátem na který se upevnuje téčko.Cralusso rockedypadá to hruzostrašně ,ale má to své opodstatnění.Možná budete mít pocit,že se nějak bude moc motat ,ale nebojte se toho.Z nějakých 50 ti náhozů se mi to podařilo snad 3x a to vlastní vinou.Stačí klasicky celou sestavu před dopadem na vodu přibrzdit a vše funguje jak má.Druhý typ UFO má dole na tělíčku klasické očko na upevnění.Budete vážně překvapeni.Hlavní však je.U této srandy končí veškeré problémy se ,kterými jste se setkávali o ostatních balsových anglánů co se životnosti týče.Stačí vyskoušet a dáte mi za pravdu.Cena by se měla pohybovat okolo dvou stovek,ale na to o jakou jde kvalitu je to dobrá cena.Stojí to za to.

Orion, Po 15.5.2006 21:36:06 - doplnit hodnocení výrobku

náhledSkvělé anglány,koupil jsem si zatím jen v gramážích 10g a 8g a jsem nad míru spokojen - brzy přibudou další...

Honza T.®, Ne 28.1.2007 19:39:54, Známka: 1

Téže vlastním a nemám žádné výhrady

Venisek®, Ne 28.1.2007 20:04:37, Známka: 1

Používám Rocket 10g a 12g a jsou opravdu super. Dálka náhozu o proti "obyčejným" wagglerům stejných gramáží je o poznání delší. Super vychytávkou je posouvání dříku a nedocenitelné jsou v některých případech citlivé anténky. Téměř už ani jiné wagglery než Cralusso nepoužívám.

Esox®, So 19.4.2008 18:20:37, Známka: 1

Používám ho v 8g.Chvíli jsem si na něj musel zvykat a trochu se sním popasovat,ale když jsem ho zvládl,tak nemá chybu.

splavek®, Po 27.7.2009 15:07:04, Známka: 1

drobnosti > splávky
výrobek: anglický splávek, 5 g - Najít v Katalogu
Firma: Milo, Cena: 210,- Kč, Známka: 5
Popis: vyvážen skvěle, odnímatelná zátěž, 3 náhradní antény
Hodnocení: nejprve jsem byl nadšen z přesného dovážení. to je však k ničemu, když po hodině ve vodě oprýská barva a splávek začne sát vodu, takže přestane plnit svoji nejzákladnější funkci

red.foot®, Po 24.3.2003 7:40:53 - doplnit hodnocení výrobku

Naprosto souhlasím - shit všech shitů. Po jednom dni používání jsem ho vyhodil do popelnice. Barva se loupe, po hodině nasákne vodou a musím ho znovu dovážit a křidélka jsou lepená křivo (při hodu nad 30m už se nedá pořádně trefit do krmeného místa).

Hardy Fishing®, Čt 7.8.2008 8:57:04, Známka: 5

náhleddrobnosti > splávky
výrobek: rocked light - Najít v Katalogu
Firma: Cralusso , Cena: 74 Kč, Známka: 1
Popis: Klasický wagler bez tělíčka z nerezovým vodítkem pro upevnění téčka.dvě citlivé anténky v gramážích od 1,5 g do 6g.dovážení kolem jednoho gramu.
Hodnocení: Další z rodiny spolehlivých létajících bratrů který nemá problémy z neřestmi jako sání vody atd.Lítá velice dobře a hlavně rovně.poškodit ho může pouze otevřený ohen a vlmi hrubé mechanické úlety rybáře.

Orion, Út 27.2.2007 21:16:03 - doplnit hodnocení výrobku

Nemám co bych vytknul pokud chci chytat na větší vzdálenost s jemným anglánem vždy po něm sáhnu. Když se k němu přidá ještě anténka je to super na cejny (vlastně na cokoliv :-)

Esox®, So 19.4.2008 18:16:53, Známka: 1

náhleddrobnosti > splávky
výrobek: spirit - Najít v Katalogu
Firma: Cralusso , Cena: 51 Kč, Známka: 1
Popis: stejná jako u předchozího
Hodnocení: Steně jako všichni bratři Cralussa i tento je vyroben z nějaké tvrzené purové pěny.Na nějaké praskání ,sání vody atd.prostě zapomente.Tento splávek to prostě neumí.zničit ho můžete pouze kladivem.Vřele doporučuji.Pokud ho neurvete tak vás přežije.Víc asi nemá ceno co dodávat.

Orion, Út 27.2.2007 21:08:32 - doplnit hodnocení výrobku

náhleddrobnosti > splávky
výrobek: golf - Najít v Katalogu
Firma: Cralusso , Cena: 51 Kč, Známka: 1
Popis: stejná jako u předchozího
Hodnocení: Steně jako všichni bratři Cralussa i tento je vyroben z nějaké tvrzené purové pěny.Na nějaké praskání ,sání vody atd.prostě zapomente.Tento splávek to prostě neumí.zničit ho můžete pouze kladivem.Vřele doporučuji.Pokud ho neurvete tak vás přežije.Víc asi nemá ceno co dodávat.

Orion, Út 27.2.2007 21:07:18 - doplnit hodnocení výrobku

náhleddrobnosti > splávky
výrobek: Capri - Najít v Katalogu
Firma: Cralusso , Cena: 51 kč Kč, Známka: 1
Popis: Klasický kuláček.Vyrábí se od 0,5g do 6g.V ceně jsou 3 anténky žlutá ,řervená ,černá.Tělíčko lze obrátit.Dřík uhlíkový.Vlasec prochází středem tělíčka.
Hodnocení: Steně jako všichni bratři Cralussa i tento je vyroben z nějaké tvrzené purové pěny.Na nějaké praskání ,sání vody atd.prostě zapomente.Tento splávek to prostě neumí.zničit ho můžete pouze kladivem.Vřele doporučuji.Pokud ho neurvete tak vás přežije.Víc asi nemá ceno co dodávat.

Orion, Út 27.2.2007 21:05:37 - doplnit hodnocení výrobku

drobnosti > splávky
výrobek: Angličák - Najít v Katalogu
Firma: Sema, Cena: Kč, Známka: 5
Popis:
Hodnocení: Naprostej shit.Po pul hodině chytání popraskala barva a po hodině se z tohoto splávku v krabici sloupla barva komlet z celého splávku.Radím nekupovat,naprosto vyhozený peníze

Hans, Pá 30.9.2005 11:45:50 - doplnit hodnocení výrobku

náhledNaprostej shit,co jsem prisel k vode,jevil se dobre ale az jsem nahodil nestacil jsem se divit,musel jsme ho vyvazit nejmin 2.5g brokem,zetim mi praskla jenom barva pod antenkou jak je tam zluta a bila a pak je trubicka a telo splavku tak mi popraskala u antenky i ta trubicka:-( zavit a na nem sroub,absolutne do sebe nezapada je tam vule.nedoporucuju kupovat koupil jsem to porve a naposeldy :-) antenky se nedaji menit :-(

Adm!n_cz®, Po 17.4.2006 20:51:22, Známka: 5

Koupil jsem tento angličák před několika týdny a zatím si nemohu stěžovat. Uvedená gramáž přesně odpovídá, lak nepraská, barva se neloupe, závit se zátěží sedí přesně a splávek se chová jak má. Zřejmě už Sema vyrábí lepší série.

Martin Reichel, Po 28.8.2006 21:40:06, Známka: 2

náhleddrobnosti > splávky
výrobek: Vág - Najít v Katalogu
Firma: Exner, Cena: 46 Kč, Známka: 1
Popis: Vzhledem k nosnosti překvapivě malý supercitlivý skorokuláček na řeku. Tělo otočné na dříku, kompatibilní s typem Morva.
Hodnocení: Vše co jsem psal o Morvě platí i tady. Pokud jdu s bičem na řeku tak jedině s Vágem. Nosnosti 0,5g-0,75g-1g-1,5g-2g-2,5g-3g-4g-5g-6g-8g-10g-12g-14g.

Rach®, Út 16.5.2006 8:14:41 - doplnit hodnocení výrobku

náhleddrobnosti > splávky
výrobek: Morva - Najít v Katalogu
Firma: Exner, Cena: 45 Kč, Známka: 1
Popis: Supercitlivý splávek s otočným tělíčkem, ideální pro bič.
Hodnocení: Konečně jsem našel to co mi vyhovuje. Naprosto fantastický splávek. Dřík je uhlíkový, na něm nalepena plastová anténka která se zužuje. Anténku lze během lovu vyměnit za jinou barvu (dělají se oranžové a žluté). Tělíčko je otočné a silon vede dírkou v tělíčku. Vyzkoušel jsem splávků opravdu dost než jsem našel tohohle miláška. Dělá se v 0,3g-0,5g-0,75g-1g-1,25g-1,5g-1,75g-2g-2,5g-3g. Na řeku se dá buď použít otočné tělíčko nebo lépe sesterský typ Vág který je baculatější (dříky pasují vzájemně)

Rach®, Út 16.5.2006 8:10:18 - doplnit hodnocení výrobku

náhleddrobnosti > splávky
výrobek: Anglický splávek-multicolor - Najít v Katalogu
Firma: Lineaeffe, Cena: 79 Kč, Známka: 2
Popis: Anglický splávek-multicolor gramáž:4+1 snímatelné závaží:2 počet barev na splávku na antence:3 složení barev:červená,oranžová,zelená
Hodnocení: Velmi dobrý splávek za pěknou cenu 79,-Kc u Jordána. Když jsem ho dovážil 1g tak byl přesně dovážen k poslední barvě.Jinak není co dodat.Prostě paráda.Až příště pojedu okolo nakoupím zásoby.

hook.man, St 3.5.2006 14:36:20 - doplnit hodnocení výrobku

drobnosti > splávky
výrobek: waggler-Super match - Najít v Katalogu
Firma: Exner, Cena: 165,- Kč, Známka: 1
Popis: 6 až 18g(24g),měnitelná zátěž + anténky
Hodnocení: jednoznačně jeden z nejlepších wagglerů na trhu.Cenově výborný a po technické stránce bezkonkurenční-jako technická zajímavost je odnímatelná(výměnná) celá anténka(paví brk) i s výměnnými nástavci.pokud dojde k poškození antény tak ji prostě vyměníte za novou jejíž cena je asi 45-55,-.má velmi velké množství výměnných vršků a samotné náhradní anténky jsou již v různých provedeních.Během samotného lovu můžete vlastně měnit celý vršek(od těla splávku nahoru).Prostě perfektní!!!

ivo®, St 13.10.2004 13:00:05 - doplnit hodnocení výrobku

náhledNaprosto souhlasím.nejlepší splávky na jaké jsem zatím narazil v poměru cena,výkon.

tony®, St 5.1.2005 16:19:56, Známka: 1

Musím souhlasit, za ty peníze se lepší nepořídí. Za větší peníze snad taky ne.. Fakt paráda. Možná Tubertini PRO 21 ale ten stojí tři kila...

Ychtyl®, Út 24.1.2006 20:18:12, Známka: 1

jediný co mi vadí že ten paví brk zas tak moc nevydrží a po pár lovech se musí měnit jinak souhlas s výše uvedenými příspěvky

Pete®, St 25.1.2006 22:20:06, Známka: 2

165Kč????? ja som ich vcera kupoval za 150Sk(co je v prepocte na vase koruny 115Kč)...

janci, Čt 2.2.2006 9:01:37, Známka: 1

drobnosti > splávky
výrobek: sumcový plavák - Najít v Katalogu
Firma: Buldo, Cena: 80 Kč, Známka: 1
Popis: nosnosť-90g/110g vyrobený z plastu
Hodnocení: Plavák je prakticky nezničiteľný.Používam ho spolu so svojimi 5imi kamarátmi a este sa nikomu nerozpadol.Akurát že sa ťažko zháňa.

Ado, Pá 14.1.2005 14:58:44 - doplnit hodnocení výrobku

drobnosti > splávky
výrobek: CRALUSSO - Najít v Katalogu
Firma: , Cena: 225,- Kč, Známka: 1
Popis: splávek do proudu, gramáž 4,6,8,10,15,20gr
Hodnocení: a pro ty kdo ho neznají - tento splávek je ideální pro lov v proudu bez nutnosti používat dlouhé pruty (odkládačku), na to, abych jej udržel v proudu třeba i ve vzdálenosti 15 metrů mi stačí pouze 4-5metrový prut. fantastický!!!! Mohu podat více informac

ivo®, So 24.4.2004 19:37:04 - doplnit hodnocení výrobku

drobnosti > splávky
výrobek: angličák - Najít v Katalogu
Firma: Trabucco, Cena: Kč, Známka: 2
Popis: GR 4+3
Hodnocení: Solidní splávek, i po masivním využití barva neměnná, citlivý, jemný ponor, výborně viditelný ve stínu

"sensas", Ne 1.2.2004 21:56:26 - doplnit hodnocení výrobku

drobnosti > splávky
výrobek: ANGLICAK - Najít v Katalogu
Firma: COLMIC, Cena: 120 Kč, Známka: 4
Popis: 8+2 10+2 6+2 ČERNA BARVA,VYMĚNITELNÁ ANTÉNKA
Hodnocení: ŠPATNÁ PRÁCE V PODÁNÍ FIRMY COLMIC 1-LOUPE SE VE VELKÉ MÍŘE BARVA 2-V MÍSTĚ U VÝMĚNY ANTÉNKY DOCHÁZÍ VELMI ČASTO K PRASKÁNÍ MATERIÁLU

DUŠEK JAN®, So 10.1.2004 19:18:14 - doplnit hodnocení výrobku

drobnosti > splávky
výrobek: Waggler - Najít v Katalogu
Firma: PK SUN, Cena: ******* Kč, Známka: 1
Popis: 2+1,3+1,4+1,5+1,7+1,10+2,12+2,14+2,16+2 g Balza
Hodnocení: osvedcil sa najmä v MUSOVE - bol s nimi chytený rekord Musova cca 175kg ryb,vymenitelna antenka,(s kridelkami aj bez.)Pouzivaný na mnohých pretekoch na Slovensku.

EXO, Ne 2.11.2003 16:40:26 - doplnit hodnocení výrobku

drobnosti > splávky
výrobek: Ice - Cidlina - Najít v Katalogu
Firma: Zelland, Cena: 42 Kč, Známka: 1
Popis: Splávek 1,5g
Hodnocení: Splávek na stoják s velmi tenkou trojberevnou anténkou - velmi citlivý, perfektní povrchové zpracování, použití bič nebo dělička. Mám i 0,5, 0,75, 1 a 2g. Ke koupi na www.zelland.cz

dantex, Po 28.4.2003 16:06:04 - doplnit hodnocení výrobku

drobnosti > splávky
výrobek: Angličák Gutkiewitz 7+2 - Najít v Katalogu
Firma: Gut-Mix, Cena: 83 kč Kč, Známka: 2
Popis: Dobře viditelná zeleno-červená anténka
Hodnocení: Jemnej a za tu cenu výbornej anglán

kraky, Ne 23.3.2003 19:48:22 - doplnit hodnocení výrobku