Nalezená hodnocení výrobků
Penn Captiva II 2000 candators, Po 16.3.2009 14:49:53 Měl jsem na něj až 3 nabídky. Jednak od toho dovzoce za 1150 a pak 2x po 1000 Kč.Podle mě na můj vkus malá cívka a možná vyšší váha.
Nej mi vadí, že tento Penn má taky pouze trvalou blokaci chodu pět. Možná Amíci to považují za výhodu, já rozhodně ne. Šel jsem radši do Milo Ryokan vel. 30, ikdyž ten zas má taky jiné mouchy ( brzda ) ale to se dá vychytat teflonovými podložkami. Ryokan byl za 930 + 80 Kč poštovné. Je ale samo větší. Na feedru a lehčí - střední vláčku zatím v poho. rybomil, Po 16.3.2009 16:04:14, Známka: 3 |
TOP GUM - lepidlo na červy Outer, Po 16.3.2009 13:10:02 |
GRANDE SLAM X - MATCH rou7, St 10.5.2006 13:40:33 asi někdy od podzimu používám tento monofil v průměru 0,08 a 0,10 na návazce a myslím že je to velice slušný materiál v poměru cena/výkon... MrKos, St 10.5.2006 14:05:55, Známka: 1 Mám koupenou 0,08 a při použití na návazce pro feeder, plavku a suchou mušku nemůžu říct na vlasec křivého slova. andy01, Ne 15.3.2009 7:14:14, Známka: 1 |
Shimano Antares Silk Shock Milda, Ne 31.8.2008 18:15:46 Já používám antaresa na feeder.Mám 0,16-ku a nemůžu si ji vynachválit!První cívku jsem měl celé 3 sezony.A furt vlasec držel perfektně,nemotal se mi ani nebyl nijak poškozen.A to jsem s ním chytal opravdu celou sezónu.Na lepší vlasec jsem doposud nenarazil.Měly bych ho na všech prutech,ale nemůžu si to dovolit finančně. Milda...možná jsi zrovna koupil nějaký starý co už v obchodě ležel hopdně dlouho? čabi, St 17.9.2008 17:38:26, Známka: 1 Musím plně souhlasit s čabi. Vydržel tři roky bez jakékoliv známky opotřebení. Používáno na feeder v kamenité řece. andy01, Ne 15.3.2009 7:08:09, Známka: 1 |
CHARTER POWER FLY 6/7 jarousinecicek, Po 9.3.2009 21:15:29 |
RimFly 555 Mlady_rybar, St 16.5.2007 20:26:14 Je to hezký a poměrně praktický naviják, slušně zpracovaný, výhodou je "bezrámová konstrukce" (nevím, jak to líp nazvat, prostě naviják má jenom zadní stěnu a takový vodič nahoře a dole a zbytek je cívka. Brzda je ale nic moc (v porovnání s mým asi 30 let starým navijákem používaným před tímto). To už je na 2 za brzdu a kvůli ceně dávám 3. Naviják stejných kvalit se dá koupit za čtyry stovky. jarousinecicek, Po 9.3.2009 19:07:09, Známka: 3 |
Tica ABYSS 9007 Klikař, So 12.11.2005 18:21:42 Já si myslim, že to ten člověk neporovnával, protože ta osička je uplně stejná jako třeba u Shiman... Mildik, Po 23.1.2006 18:08:55, Známka: 1 Mildik®, Říkáš u shiman ? To možná ano ale u těch z cenově nižší kategorie,Věř mi Abyss nesahá shimanu ani po kolena.Měl jsem pár Shiman i Tic a vim o čem mluvim :-) Klikař, Po 23.1.2006 18:16:12, Známka: 3 Po třech vycházkách,které s ním Klikař absolvoval,nepovažuju hodnocení za objektivní.Mám ho od poloviny minulého roku,chybičky má-větší váha,ne moc šťastně řešené nastavení citlivosti volnoběžky.Každopádně jsem s tímto navijákem neměl problém,lítá to z něj daleko,výborně ukládá vlasec,brzdy citlivé s mnoha pozicemi nastavení,za ty peníze velmi slušný stroj. Milda, Út 21.2.2006 11:45:31, Známka: 2 ![]() Člověk kterýterý kritizuje naviják tica abyss podle mého názoru vůbec nezná: by neměl na mrku ventylovat svoje emoce,a když měl tolik navijáků od shimána tak by moh vědět že shimano big baitruunner longcast stejně jako ostatní velkokapacitní navijáky mají stejnou hřídel mimo jiné vlastním 2 logcasty což jsou dost brutální navijáky,a 2 super aero 10000xte. A chtěl bych vzkázat dalším zájemcům o ticy ať se raději poradí s někým kdo má nějakou praxi těmito navijáky jinak sem měl 2 roky tici scepter a nevim co bych těmto navyjákům vytknul. A pokud jde o tici abyss tak její váha je 725 g, shimana big baitruner 790 g, super aera 10000xte 572g. Tici abiss jsou dost nové navijáky, abych dělal nějaké závěry, ale zatím za cenu ,co se prodávají, si myslím si rybář koupí dost kvalitní naviják. [jemno autora smazano na jeho zadost, MM], Út 21.2.2006 23:06:57, Známka: 1 mám 3 kusy a jsem maximálně spokojený! a už proběhnul i kapr 17kg... klidně bych si je koupil znovu! Hooonzik, Po 17.4.2006 19:37:15, Známka: 1 Mám 2ks a lepší naviják v této kategorii asi nenajdete, za solidní peníze hodně muziky. Mick, Po 29.1.2007 16:13:39, Známka: 1 Mel jsem moznost tento navijak intenzivne (kazdy druhy den u vody) testovat po dobu 4mesicu a rekl bych ze chodi celkem slusne.Jedine co me trosku vadilo byla citlivost volnobezky. Co se tyka hmotnosti, tak neni to navijak na vlaceni!Mozna mohl vyrobce pridat ochranu proti spadavani vlasce pod civku. Petrasek, Čt 22.2.2007 23:08:21, Známka: 3 Kritické komentáře na tento výrobek považuji za pouhé mrhání časem. Mám dva tyto navijáky více než rok a jsem s nimi maximálně spokojený. Budu kupovat třetí:o) Bedalson, So 14.4.2007 22:33:37, Známka: 1 No ja mám 2 tieto navijáky už tretiu sezónu a sú úplne v pohode.
( Pred pár dňami som mal pár dní v rukách 2 ks Shimano Ultegra 12000 XTA. Tieto Shimaná, vyrobené v Malajzii pôsobia rozhegane, cievka v hornej polohe sa kýva do strán asi +- 3 mm, v dolnej cca 2 mm do strán, aj v smere hore-dole. Kľučka sa viklá. Preklápač ak je v otvorenej polohe pred sklápačom, zablokuje beh navijáku. Nesiahajú Ticám Abyss, ani po členky.
Tieto Shimaná by som potom hodnotil známkou 4. ) TiborK, Ne 15.4.2007 13:09:58, Známka: 1 za ty peníze mu není co vytknout. Tony-x, St 16.5.2007 19:06:44, Známka: 2 Tento naviják mám dvě sezóny a můžu mu vytknout, akorát to, že mu jednou začas vlítne pod cívku vlasec a má citlivější štelování baitruneru. Jinak maximální spokojenost za ty peníze.. mexik, Čt 1.1.2009 17:40:26, Známka: 2 Jsem stímto navijákem spokojen zatím neselhal a nebyl sním žádný problém.Stím spadáváním vlasce pod cívku také ne nestalo se mi to ani jednou.Zvládají aji vyvážku v pohode.Podle me za tu cenu fakt super naviják. klobas, Čt 1.1.2009 18:47:28, Známka: 1 za 2000kč je tento naviják lepší než Shimano LC,dovolím si to tvrdit z vlastní zkušenosti,LCčku jsem vytýkal kymácení rotoru a kličky,což já nesnesu,protože něco takového vyrobit já,tak jsem bez práce.Jinak brzda a chod uplně stejný.A při stahování težších olov má navrch Abbys.Nijak je nešetřím,zavážím na 300metrů,hážu co to dá.Ryby mám sněma vytahlé taky pěkné a nikde nanich nevidím známky únavy.Bez jediné závady jedou 3 sezony.Jo a ještě volvoběh na LCčku mě nešel přitáhnout tolik co jsem potřeboval,když jsem chytal v řece,při vetším proudu,tak proud si vlasec vytahoval.Tímto nechci nějak nasrat Shimanisty,ale já sněma nebyl opravdu spokojen mscarp, Ne 4.1.2009 18:11:23, Známka: 1 ma zkusenost je primo desiva, jeden z dvojce vyse uvedenych navyjaku mel nedostatek hned pri rozbaleni, nesela poradne povolit volnobezka, kdedyz sem ale ukazoval druhy den rano zene, proc je ten jeden horsi nez ten druhy, tak ten (do te doby fungujici) se pro jistotu kousl uplne, takze putovaly zpet.
ozelil jsem baitruner a skocil do sceptru od stejneho vyrobce, ten uz je bez problemu.
ma zkusenost je takova, ze kdyz baitruner tak shimano ultegra, ale na ty mit letos nebudu.
grupa grupa, St 4.3.2009 22:49:08, Známka: 5 |
sting ray Daniel14, St 4.3.2009 17:41:58 |
Cool Carp Pokki, St 20.8.2008 13:32:05 Totální propadák na lov ryb - náhozy, měl jsem tři kusy, a všechny jsem přetrhnul při náhozu ve spojce dílů.
DOPORUČUJI NEKUPOVAT
DAWIS.S, Po 2.3.2009 20:23:10, Známka: 5 |
Conolon Speed Lock matty18, Čt 18.9.2008 18:02:44 ![]() Rád bych si taky něco napsal k tomu to typu prutu. Mám tři v různých délkách a gramážích. Měl jsem strach ohledně upínání navijáku ale po dvou letech se nezměnilo vůbec nic. naviják se ani nechne. Dokonce jsem vzal jeden do Norska(275cm 7-25g), kde odchytal skoro celou dobu. Vydržel všechno a to jsem ho upřímě zatěžoval co to šlo. Proto bych ho doporučil všem, jenom si vybrat spravnou gramáž. Cammik, Pá 26.9.2008 9:25:09, Známka: 1 Taky ho mám v 275 a jsem nad míru spokojen. Mohu jen doporučit. ta cena je sice dost, ale zrovna probíhá nějaká akce a dostanete za tu cenu pruty dva, takže vyberte kamaráda vláčkaře a jděte do nich. Tarn, Pá 26.9.2008 10:38:27, Známka: 1 Cena je už nižší.
Měl jsem ho možnost vyzkoušet a vytřepali se mi 2 štiky.
Podle mě je moc měkký a při
žáseku se wobler štice v tlamě moc neposune. Marcel P., St 25.2.2009 22:30:35, Známka: 3 |
OKAWA Bolo WR 500 Gamax, Ne 9.1.2005 11:35:33 Tiez mam tento prutik a myslim si ze je fajn na rieku na vacsie ryby, pretoze mi pripada taky tuhsi. Davam za 2. nejak sa mi zda, ze to z neho lieta menej ako s inym prutom tomato, Po 23.2.2009 20:21:51, Známka: 1 |
AC 450 FRS tony.bobo, Ne 22.2.2009 17:19:39 |
Millenium Wells olink, Čt 22.1.2009 15:20:15 fungl novy se zarukou 24 mesicu stoji 2903Kc a najdete ho tady ;)
http://www.obchodprorybare.cz/penn-millenium-wells-2211 Fera, So 21.2.2009 16:55:55, Známka: 1 Chci jen upozornit koupěchtivé zájemce, že tento web je dávno nefunkční. Telefonicky jsem už dávno kontaktoval majitele. olink, Ne 22.2.2009 14:32:02, Známka: 1 |
Albastar 827 4000 Šlamby, Čt 19.2.2009 16:05:45 Šlamby, Čt 19.2.2009 16:09:57, Známka: 3 |
lehátko cajka, Ne 15.2.2009 19:36:05 |
cajka, Ne 15.2.2009 19:31:09 |
Královský losos+maso a játra cajka, Ne 15.2.2009 19:18:56 |
ION POWER Fluorocarbon Rybarjan, St 11.2.2009 13:29:27 mládě, St 11.2.2009 13:38:57, Známka: 1 |
Kaj Imrych, Pá 30.1.2009 16:41:40 opravdu je nikdo neměl? Imrych, Út 3.2.2009 7:46:41, Známka: 1 Mám jich ještě asi pět po tátovi a občas na ně s úspěchem chytám. V dobách kolem revoluce to byla zajímavá nástraha, dnes už je výběr samozřejmě někde jinde, ale stále by si KAJky svůj životní prostor obhájily. Asi nejpovedenější je napodobenina Mepps Black fury. LudvaBrno, Út 3.2.2009 8:15:11, Známka: 1 Škoda jejich zániku.Nejvíce jsem používal velikost 2 stříbrné barvy a na podzim šla modrá při slunci hodně černo červená na Labi jsme tenkrát napráskali mnoho okounú. Imrych, Út 3.2.2009 8:40:18, Známka: 1 |
Catera 35 fd matty18, Čt 18.9.2008 19:45:49 mám dva kousky dva roky - na chodu se nic moc nezměnilo, ale oba mají vybroušenou drážku v rolničce:-( VAlos, Út 3.2.2009 8:18:46, Známka: 2 |
Stav vody v okolí
| Olomouc-Nové Sady tok (Morava) | 24.8 °C | 90 cm | 7.49 m³/s |
| Holice (Hamerský náhon) | 21.1 °C | 21 cm | 0.05 m³/s |
| Velká Bystřice (Bystřice) | 72 cm | 0.21 m³/s |
Kde to žije - všechna témata
15:47Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41Rybáři vs ochránci přirody 42
15:28ATTs hlásiče a ATTx příposlech 530
15:23Změna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21Kurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20Výber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06Labe fishing store 14
10:01Jakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeStaré Česke rybářské vybavení 390
NeHlídač slev eshopů 750
NePivo- craft beer 691
NeDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NePolsko, okolí Dunajce 5
NePoradna: Sumcařina 2568
NeŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...























