MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Prosincové rybaření(winter fishing)

Ahoj, vítám vás u nového videa tentokrát trochu s obtížnějších podmínek. Vyrazil jsem na svoji oblíbenou řeku pokusit se o nějakou bílou rybu. Asi po hodině se mi povedla první podostvička okolo 15 cm to byla první naděje chytal jsem dál a zhruba půl hodiny nic. Popošel jsem na nové místo a spatřil obrovské hejno malých podouství, ostroretek a jelců. Mezi nimi se občas ukázal i nějaký vetší kousek nebo menší parma, Tak jsem nachystal žížalu a házel do místa. Místo bylo dlouhé zhruba 4 m takže jedno proplutí trvalo tak 20 vteřin.Každé proplutí jsem měl takový nějaký záběr nezáběr až tak na dvacaté se podařila ostroretka to už jsem doopravdy myslel, že to vzdám ruce sem už necítil a jelikož jsem si nevzal čepici tak ani na hlavu mi nebylo nejtepleji ale rozhodl jsem to ještě nahodit zase asi 15 minut čekání jemný deštík a něco zabral tentokrát na těstíčko menší jelec tloušť takových 15 cm mohl mít. Jak ho tak tahám z vody a užívám si vzdolávačku něco po něm vystartuje ale nezaútočí zastaví u něj a pak odplouvá. Pomyslel jsem si asi nějaký vetší tloušť . Tak malého jelce pouštím do ruky beru vláčecí náčiní s 7 cm twisterem bílo průhledné barvy a nahazuji. Po potáhnutí sotva 2 m ryba útočí, protože byla krásně čistá voda tak jsem celý útok viděl nádhera. Jak zdolávám tak si myslím, že je to jelec ale omyl nejednou spatřím tečky po boku PSTRUH jak jsem ho zahlédl malém jsem pro něj skočil do té šíleně ledové řeky. Před tímto pstruhem jsem měl několik ryb na twisterovy už ale spadli mi tak jsem se bál aby také nespad. Opatrně jsem táhnul až jsem ho dotáhnul paráda měl jsem takovou radost. Pstruha jsem si vyfotil a pustil takových krásných ryb se musí šetřit. Potom jsem měl ještě nějaké ťukance občas do twistera a nakonec jsem ho o hranu tůně urval ale svoji práci udělal na výbornou. Začalo se stmívat a já už se těšil domů tak jsem to zbalil a šel. Doufám že se vám video bude líbit FishingTeamCz

Fishing Team Cz - ®, 3.12.2018
Uživatel je autorem nebo spoluautorem tohoto videa.
Průměrná známka: 4,20

Diskuse k tomuto rybářskému videu

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFox Rage Zimní Oblek Winter Suit

Za 4.680
Voděodolný a přesto prodyšný komplet udrží rybáře v suchu, zatímco tepelná izolace, jak v bundě, tak i v kalhotách poskytne rybáři naprosté teplo. Tento vysoce kvalitní oblek, který navíc umožňuje naprostou volnost pohybu, je ideálním řešením pro zimní lov.

akce, rybareniNaviják pro lov na položenou a s feederem - akce!

Moderní a lehký naviják s kvalitní "baitrunnerovou" brzdou, určený pro pohodlný lov "na těžko" ze dna. Velmi populární a roky vyzkoušený model, který byl pro tento rok rozšířen o další velikosti.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

94.narozeniny

Dnes 22.2.2019 se dožívá krásných 94 let pan Josef Huněk z Kyšic u Kladna. Tomuto rybáři tělem i duší, vše nejlepší a hlavně hodně zdraví přeje Karel!

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
FISHING INVEST FISHING INVEST

Rybářský e-shop zaměřený pro kapraře a hodnocený jako nejlepší kaprařská speciálka. Nabízíme to nejlepší ze světové kaprařiny.Veškeré...