Kaprařina

kaňka - Profil | Po 25.9.2023 14:11:28

Pindˇa >> mipo - ono je totiž problém ze to má každý jinak pojmenovane a dopidit se k tomu nekde na šopu je problém .
JSA jsem mel , odešly zipy tak sem koupil jinou krabku ale toto mi vyhovovalo nejlip , mam tam veci v origo balenich , do krabičky kdyz to vysypu tak za chvilu nevim co to je za velikost vyrobce a pod . 🤷

    Pindˇa - Profil | Po 25.9.2023 13:13:32

    MiPo >> Jj dřív to dělal kde kdo, teď to nějak vymizelo. Taky už ho mám na odpočinku

      MiPo - Profil | Po 25.9.2023 12:52:10

      Pindˇa >> podobný mám někde od JSA

        Pindˇa - Profil | Po 25.9.2023 11:55:14

        kaňka >> Kdysi to dělal Nash Shimano Trakker Anaconda postupně od tohoto systému upustili. Trakker a Anaconda ještě něco mají

          kaňka - Profil | Ne 24.9.2023 20:39:08

          Zdar borci , nemáte nekdo tip na podobné pozdro jako na odkazu . Chci jenom tento typ se slídovýma prihrádkama . Predem diky
          https://www.lkbaits.cz/esp-pouzdro-bits-bag-camo/?

            Slavíček - Profil | Ne 24.9.2023 12:50:35

            Pindˇa >>Myslím jednu výpravu na týden ročně. Listopad už nejezdím neslouží zdraví

              Pindˇa - Profil | Ne 24.9.2023 11:59:56

              Slavíček >> Tak za cenu merino trika s krátkým rukávem to snad jednu výpravu vydrží

                Slavíček - Profil | Ne 24.9.2023 11:44:39

                Nějaká zkušenost s tímhle kompletem https://www.parys.cz/quantum-zimni-oblek-winter-suit-black-grey-p131235/#gallery
                Založil jsem diskusi a žádná reakce chci to na jednu výpravu v říjnu rozloučení se sezónou proto nic drahého

                  Slavíček - Profil | Ne 24.9.2023 11:39:44

                  jurasoft >> Taky tam nakupuji a super myslím paryse

                    E.T. - Profil | Ne 24.9.2023 11:15:33

                    jurasoft >> Tohle se stává celkem pravidelně 😡 Naposledy s prutama od Guru. Vše skladem.... objednáno v sobotu a v úterý z e-shopu telefon že budou mít skladem až příští pátek.

                      Pedro1 - Profil | Ne 24.9.2023 10:35:34

                      Poušťák >> Čeká až dostane misku rejže, no.

                        Slavíček - Profil | Ne 24.9.2023 6:41:11

                        jurasoft >>Třeba u brolly z ravenu máme skladem pak samé výmluvy a chtěli to dodat až po měsíci a ještě ne kompletní.Tak jsem je poslal do prdele ještě že jsem dopředu nic neplatil .Alza beterie do zrcadlovky máme skladem po 4 dnech mě poslali že neví kdy to dodají .Předpoklad 3 týdny tak nevím proč takové pohádky máme skladem

                          Filla - Profil | Ne 24.9.2023 0:06:33

                          kubsta >> když chodím na 24ky, přelepuju diody na pípákách černou elektropáskou a lampičku nechávám doma. Mám taky druhou čelovku s vymlácenejma baterkama 😉

                            Poušťák - Profil | So 23.9.2023 20:29:03

                            Pedro1 >> tašku ještě nedošil malej číňánek

                              Pedro1 - Profil | So 23.9.2023 19:29:15

                              Pindˇa >> Cívka není teď důležitá, teď je důležité, kde je nová zaplacená taška!!!

                                Pindˇa - Profil | So 23.9.2023 19:09:14

                                jurasoft >> To jsi jim to pěkně nandal.Cívku už máš?

                                  Eruve - Profil | So 23.9.2023 0:11:02

                                  Aha tak koukám, že to moje světlo se prodavá draho a je dobijecí, já ho tedy kupoval do 200,- a je na 3ks AA, tk zkus to co jsi poslal, ale nevím jestli nebude ostré, já mám 50lm a to tvoje 40lm kdoví jaký je přístup k čipu

                                    Eruve - Profil | So 23.9.2023 0:03:26

                                    kubsta >> já bych to přelepil jinak je to ostré bílé světlo které dost ruší, popř zvolit jiné

                                      kubsta - Profil | Pá 22.9.2023 23:59:22

                                      Eruve >> na to jsem koukal a řikal si, že by mělo stačit i tohle… míň lumenů a cena rozumná
                                      https://www.decathlon.cz/p/turisticka-svitilna-bl-40/_/R-p-326465

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole