Kaprařina

Eruve - Profil | Pá 22.9.2023 23:36:31

kubsta >> Mám tu visíci do stanu z decathlonu, když ji rozebereš a přelepíš čip el. páskou tak si to světlo ztlumíš, zaleží jak silnou vrstvu uděláš, já takhle tlumil světlo i v dětském pokoji,

    roman - Profil | Pá 22.9.2023 22:44:15

    "tichý blázen" >> jsme oo)))

      "tichý blázen" - Profil | Pá 22.9.2023 20:53:42

      Pedro1 >> Dal do vezírku.

        Pindˇa - Profil | Pá 22.9.2023 20:38:28

        kubsta >> Co postačí tobě ohledně svítivosti, postačí i kdodržení řadu. Hledal bych něco co ti nebude svítit celou dobu do očí něco takového bez senzoru https://www.karavan.cz/svetlo-x-led-se-tremi-diodami-a-pohybovym-senzorem-stmibatelne

          Pedro1 - Profil | Pá 22.9.2023 20:25:13

          "tichý blázen" >> Co znamená to "zamíškoval" prosím?

            Pedro1 - Profil | Pá 22.9.2023 20:24:38

            Poušťák >> Taky dostáváš pigáro do hlavičky?:)

              haas - Profil | Pá 22.9.2023 20:06:22

              kubsta >> umelou svicku od cinana ......sviti a je to za par korun ....podle radu musis svitit o intenzite neni ani slovo proto tohle bohate staci

                kubsta - Profil | Pá 22.9.2023 20:04:06

                Když chodíte na 24ky jaké lampičky používáte na noční osvětlení lovného místa? Kukal jsem na obyč led lampičky z dekáče, Stačilo by to ?

                  Danda05 - Profil | Pá 22.9.2023 20:00:30

                  Kocháč >> jestli to nezkoumali američtí vědci, tak je výzkum nerelevantní 😂

                    "tichý blázen" - Profil | Pá 22.9.2023 16:57:08

                    roman >> Vy tady jste teda banda 😀😉.

                      roman - Profil | Pá 22.9.2023 16:41:37

                      "tichý blázen" >> měřils to certifikovaným metrem--airoplán od kapra??

                        "tichý blázen" - Profil | Pá 22.9.2023 16:17:43

                        Poušťák >> Tak přijeď příští rok na Dny NATO a uvidíš.

                          "tichý blázen" - Profil | Pá 22.9.2023 16:16:41

                          Pindˇa >> Tak teda čest soudruzi mrkaři.

                            Poušťák - Profil | Pá 22.9.2023 16:16:27

                            "tichý blázen" >> kdyby nad tebou lítali 100 m,tak máte pohřeb oba,a to od Carp clubu s famfárou 🤣🤣🤣

                              Pindˇa - Profil | Pá 22.9.2023 15:03:34

                              "tichý blázen" >> Mám to z vlastní zkušenosti. A soudruzi a mrkmeni si tykají

                                drvoštěp - Profil | Pá 22.9.2023 13:25:46

                                "tichý blázen" >> Zažil jsem na Vášáku gripeny. Hukot to teda byl ( výšku letu nedhadnu) a fish a ovce dole pod hrází v poho.

                                  "tichý blázen" - Profil | Pá 22.9.2023 13:15:20

                                  Pindˇa >> Asi jste ještě nezažil co půl hodiny stíhačky 100m nad sebou, které při predváděčce nad vámi proletí i desetkrát a za chvíli letí další.To byste tohle asi nenapsal.

                                    Pvl - Profil | Pá 22.9.2023 11:59:55

                                    Kocháč >> Až budou nové stroje (které jsou zatím "ve vývoji" ) mohlo by se to vylepšit prej jsou tišší Jak pravila naše velitelka armády :o§)) EDIT : ta by to mohla s jistotou vědět

                                      block21 - Profil | Pá 22.9.2023 11:57:18

                                      Poušťák >> Jim zzzzarazim vycházky!!!!

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole