Kaprařina

milanpindryc - Profil | St 14.10.2020 22:42:15

sindeji3 >> Tak tos asi nemel dobryho 80+ kapra z ciste vody. Pevny dobry maso, obrovsky kosti, asi nejchutnejsi ryba co sem letos mel.
Rozdil proti nasadakovi je jako krasny velky kure z vesnickyho chovu a blativa potvora s polamanyma kostma ze supermarketu.

    sindeji3 - Profil | St 14.10.2020 22:30:28

    milanpindryc >> nechápu, jak to bláto někomu může chutnat

      milanpindryc - Profil | St 14.10.2020 20:54:04

      Specialista >> U vecich kapru je to normalni. Verim ze bude fakt dobrej, urcite chutnejsi jak nejakej nasadak!

        jarda85 - Profil | St 14.10.2020 18:30:29

        Zdravím, máte prosím nějaké zkušenosti a nebo něco podobného doporučit. Předem moc děkuji

        https://www.tropicliberec.cz/clun-gladiator-ak260-s​f-zeleny-elektromotor-maxima-s-naklopnou-rukojeti-a​-58-lb/

        Cena i z motorem okolo 15 tisíc, klidně i levnější. Délku ani hmotnost člunu neřeším. Díky moc za jakoukoli radu.

          Specialista - Profil | So 10.10.2020 20:14:53

          sindeji3 >> tak můžu potvrdit, že za mě taky maso ztrácí na kvalitě. V kapřích hranolkách se toho dost schová, ale je to poznat. Naproti tomu ženě to chutnalo víc, ten posun svaloviny směrem do bláta vnímá jako jemnost..

            sindeji3 - Profil | So 10.10.2020 15:51:35

            Specialista >> u týhle velikosti to je běžný... proto tak velký už neberu, jedině z Rozkoše, tam je taková ryba ještě dobrá

              Specialista - Profil | So 10.10.2020 8:14:41

              RK >> je pravda, že ten mlíčňák byl plnej bentosu, ale nijak jsem se v tom dál nepitval...

                Specialista - Profil | So 10.10.2020 8:13:13

                Rudina >> už mu to léčím chladem..

                  RK - Profil | Pá 9.10.2020 19:38:57

                  Specialista >> jedinkrát.Chycen pod Slapskou přehradou. Střevo plné blesivců. Chodil jsem tam na pstruhy, kteří měli maso stejné, jak losos krmeny granulema s karotenem😃

                    Rudina - Profil | Pá 9.10.2020 15:47:01

                    Specialista >> asi má tu rudou nemoc z Číny :-), P.S. vlastně měl

                      drvoštěp - Profil | Pá 9.10.2020 15:14:35

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 9.10.2020 11:44:16 >> 😂😂

                        Specialista - Profil | Pá 9.10.2020 12:04:54

                        Pvl >> tam se právě nesmí vnadit a na koule tam jen tak nikdo nechytá.. Hostivař

                          Specialista - Profil | Pá 9.10.2020 12:02:44

                          chendler >> jak jsem psal Radkovi, 66cm. Svazovka, kam se sype 5 x ročně a velký tlak.

                            Pvl - Profil | Pá 9.10.2020 12:00:26

                            Specialista >> To je jasný, žral převážně červený kuličky. Občas kukuřci , ta se mu stala osudnou :o§)

                              Specialista - Profil | Pá 9.10.2020 11:59:09

                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 9.10.2020 11:33:52 >> měl 66cm, tipuju do 5 kg. Doma byla chuť na rybu, tak jsem vyrazil s kuku na menší.. Jako už jsem viděl zabarvení do 'lososa'.. Ale takhle temná rudá, to jsem viděl poprvé.. Je pravda, většího jsem možná neotvíral..

                                Radek Fox - Profil | Pá 9.10.2020 11:44:16

                                drvoštěp >> Byly doby, kdy jsem to masil hlava nehlava 😃 PS: Nikdy nezapomenu na první puštění svého velkého kapra a ten divný pocit, že jsem ho neviděl zevnitř - vykuchaného 🤣🤣🤣

                                  chendler - Profil | Pá 9.10.2020 11:43:17

                                  Specialista >> podle me,je to nizkej rostenec....🤔🤔🤔

                                    drvoštěp - Profil | Pá 9.10.2020 11:40:39

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 9.10.2020 11:33:52 >> Ty nepouštíš že to víš ?😂😂😂

                                      Radek Fox - Profil | Pá 9.10.2020 11:33:52

                                      Specialista >> Jak byl těžký? U ryb cca +10kg je taková barva masa běžná 😉

                                        Specialista - Profil | Pá 9.10.2020 11:03:56

                                        Už jste někdy kuchali kapra v barvě hovězího??

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole