Kaprařina

NNeBeroun alias Qwert - Profil | Čt 8.10.2020 17:46:52

Mžík >> a hlavně hodíš železo na rameno, sklo na krk a jdeš... :)

    NRudina - Profil | Čt 8.10.2020 14:40:20

    Mžík >> vezmi si k vodě knížku jako já a nemusíš po zakrmeni jen čumět 😁

      NRadek Fox - Profil | Čt 8.10.2020 14:22:35

      Mžík >> Ahoj, však jo, ale pro to sezení a čekání musíš něco udělat. Ostatně jako pro všechno. Buď rád, že chytá vodní prasata hodně prasolovců. Kdyby měli všichni muškařit, nebo vláčet, tak budeš nadávat, že tak činí téměř každý a nemáš, kde chytat 😉

        NMžík - Profil | Čt 8.10.2020 11:28:29

        Me zacina ten kaprolov pripominat lov divokych prasat...clovek dlouho sedi, cumi, zakrmeno...jedinej rozdil je, ze rana z kulovnice utichne rychleji, nez kdyz spici lovec zacne zasek tim, ze ve stanu opodal natahuje jagrovky...vcelku sranda ne, ze s kulovnici jde delat mensi bordel nez s pipakama...

          NStillovy - Profil | St 7.10.2020 9:50:20

          jeden z šesti záběrů na poslední čtyřdenní výpravě a moje první video tvorba :) https://www.youtube.com/watch?v=wWRtp-vz3uI

            NMiras - Profil | St 7.10.2020 8:26:31

            Kdyby měl někdo zájem, tak bych pustil do světa 2ks Flajzar TBI 861 - momentálně jsou už 3 roky zakonzervované na chajdě a nevypadá to, že bych měl pro ně využití. Koupil jsem je kdysi od kamaráda klukovi. Synek se však nějak nepotatil a má jiné zájmy.

              Ntydra56 - Profil | St 7.10.2020 8:13:06

              brach >> Mám taky Flajzary ale TBI 861 stejné stáří a stejná zkušenost slouží.

                Nbrach - Profil | Út 6.10.2020 18:03:26

                20 let mám Flajzary SBI 862. Koupil jsem je bez vysílačky a tu mi Flajzar spároval tak před 12-ti roky. Pípáky slouží a slouží a slouží...

                  NPvl - Profil | Út 6.10.2020 18:01:54

                  drvoštěp >> Tu poslední variantu nebudu psát .Kdybych náhodou potřeboval špalek, například :o§))

                    Ndrvoštěp - Profil | Út 6.10.2020 17:56:17

                    Pvl >> Až tak😂😂

                      NPvl - Profil | Út 6.10.2020 17:47:23

                      drvoštěp >> Až tak ? :o§)

                        Ndrvoštěp - Profil | Út 6.10.2020 17:40:19

                        Pvl >> ☝️,,Když se štěstí unaví, sedne i na vola"😂😂😂

                          NPvl - Profil | Út 6.10.2020 17:38:07

                          drvoštěp >> Není to ono , nevěděl jsem ,že jsi byl přpraven :o§))

                            Ndrvoštěp - Profil | Út 6.10.2020 17:32:56

                            Pvl >> 😂😂Asi jsi nemyslel tohle - Štěstí přeje připraveným...

                              NPvl - Profil | Út 6.10.2020 17:27:56

                              drvoštěp >> jo jo jak ono se to říká s tím štěstím :o§))) Ach jo ta paměť ..

                                Ndrvoštěp - Profil | Út 6.10.2020 17:12:01

                                jarda85 >> Měli jsme asi štěstí na čínskou noční směnu😂😂

                                  Njarda85 - Profil | Út 6.10.2020 17:03:10

                                  drvoštěp >> já je pustil do světa po 4 letech a to bráchovi a ten je má. Do teď. Počítám že tak 8 let mají.

                                    Ndrvoštěp - Profil | Út 6.10.2020 15:41:05

                                    jarda85 >> Ty GF mám asi šest let. Nezničitelný pípáci👍😂

                                      Njarda85 - Profil | Út 6.10.2020 14:29:07

                                      hanyking >> Ty co dával drvostep, ty jsem měl hodně dlouho a vždy bez problémů.

                                        NSpecialista - Profil | Út 6.10.2020 11:21:13

                                        hanyking >> https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=664231
                                        Studuj, víc se nikde nedozvíš

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole