Kaprařina

drvoštěp - Profil | Út 6.10.2020 11:17:34

Pvl >> Jj. Seříznutá a při záběru ( záseku) letěla vzduchem😂

    hanyking - Profil | Út 6.10.2020 11:15:32

    Teď mám dilema jaké pípáky koupit. Tyhle se mi moc líbí ale co jsem se díval tak to dělá jedna fabrika lixada. A v recenzích od někoho z ČR mají ten stejnej problém. Pípák svítí a nereaguje. Jedna varianta je koupit je znovu hned rozebrat a tištěné spoje zatřít silikonem. Druhá varianta je koupit tenhle od hirsi https://www.aliexpress.com/item/4000943408296.html?​algo_pvid=f428d07a-bede-4318-909d-8c8b5a087e76&btsi​d=0b0a050b16019755616484899e6e67&

      Pvl - Profil | Út 6.10.2020 11:13:02

      drvoštěp >> Co s pamatuju tak dřív (seříznutá petka) "u těch vodotěsných " se to jinak ani nedělalo -- v začátcích --

        drvoštěp - Profil | Út 6.10.2020 10:10:10

        Specialista >> Já teď hledám fotku z ryb kdy kolega měl na pípácích uřízlé petky jak tu psal Martin M. Měl fungláče z čajny a měl o ně strach😂😂

          Specialista - Profil | Út 6.10.2020 10:06:47

          drvoštěp >> jo tak, tak to je drsný od nich..

            drvoštěp - Profil | Út 6.10.2020 10:05:33

            Specialista >>Tak to nebylo myšleno. Oni to píšou v jakém počasí chytají😂

              Specialista - Profil | Út 6.10.2020 9:59:04

              drvoštěp >>.. zase ke všemu se můžeš chovat hezky nebo jako prase..

                drvoštěp - Profil | Út 6.10.2020 9:05:49

                Martin M. >> Mě se líbí hláška od borců co občas zde napíšou - pípáky vůbec nešetřím. 😂😂😂

                  Slavíček - Profil | Út 6.10.2020 5:07:49

                  hanyking >> Nemyslel jsem přímo tištěnou desku ale plastovou krabici. Nejspíš tam prosakuje vlhkost spojem dílů špatný výlisek. Pokud se nedostane vlhkost dovnitř nepotřebuješ žádný ošetření elektroniky. Nejlíp tohle měli řešený carp sonders měli tam přímo gumičku kterou jsi stáhl . To šlape i pod vodou. Samozřejmě pro jistotu můžeš i ošetřit tu tištěnou
                  desku. Holt voda je previt a občas tohle dělají mnohem dražší značkové pipaky.

                    jarda85 - Profil | Út 6.10.2020 3:04:36

                    hanyking >> Místo rohatinky dobrá věc. Po 14 dnech odešli kamaradovi. Je to šrot.

                      Martin M. - Profil | Po 5.10.2020 23:56:48

                      hanyking >> v kaprarskem praveku se pres hlasice davala uriznuta PET lahev, aby do nich neprselo. Treba jsou ti borci ze stare skoly, pak jim to mohlo vydrzet roky.

                        drvoštěp - Profil | Po 5.10.2020 23:53:19

                        hanyking >> Tak to máš pech...

                          hanyking - Profil | Po 5.10.2020 23:32:27

                          Ještě bych se zeptal jestli ten pípák dělá jedna fabrika nebo několik? Koupil jsem ho tady https://www.aliexpress.com/item/32858064418.html?al​go_pvid=a186a727-0a0c-4b2c-a96f-828a54b658bc&btsid=​0ab6fa7b15945700372147356e18c9& Ale už bych od nich nechtěl a koupil bych nejraději od jiného výrobce. Moc se mi líbí právě tady tenhle model kde jde nastavit citlivost, má po půlminutovou paměť, je to na 9v atd.Ale nevydrželi ani 2 noci v dešti. A borci mi psali, že ho mají roky a bez problému. Tak jestli jsem nekoupil nějaké odfláklé nezaizolované.

                            Martin M. - Profil | Po 5.10.2020 23:31:32

                            hanyking >> a nedela to jen kdyz to je takto rozdelane a bez kolecka, takze senzor nema protikus a nevi si s tim rady?

                              hanyking - Profil | Po 5.10.2020 23:24:19

                              drvoštěp >> Mě skolaboval i pípák kterej jsem nevystříkal.

                                drvoštěp - Profil | Po 5.10.2020 21:55:30

                                hraji >> No právě. By neměl... Mám tu pár silikonů od různých značek. Zítra zkusím v dílně vodivost. Jsem zvědav jak to dopadne.

                                  hraji - Profil | Po 5.10.2020 21:52:20

                                  drvoštěp >> silikon by neměl vodivě spojovat

                                    hanyking - Profil | Po 5.10.2020 21:51:44

                                    Slavíček >> Ahoj budu to muset udělat u nových. Tyhle jsou ko. Mám tu destičku s tištěným spojem natřít po obou stranách?

                                      hraji - Profil | Po 5.10.2020 21:51:43

                                      hanyking >> pokud zůstaly zaseknuté, asi někde zůstala nečistota, která spojuje něco, co spojeno být nemá. Očistil jsi pečlivě i druhou stanu té spojové desky? Ještě je tu možnost, že se vlivem vlhkosti poškodila některá součástka a už to správně fungovat nebude. Ale to nejsem schopen na dálku zjistit. Chtělo by to někoho, kdo je v elektronice zběhlý.

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole