Kaprařina

jarda85 - Profil | So 26.9.2020 11:36:47

Zdravím, nějaké zkušenost i s tímto lehatkem.
LEHÁTKO MIVARDI COMFORT XL8

Sháním něco okolo 5tisic, podmínka že musí být opravdu tvrdé. Nemáte prosím někdo nějaký tip. Díky moc za každou radu.

    sven - Profil | Pá 25.9.2020 14:20:33

    laho >> B)

      laho - Profil | Pá 25.9.2020 14:11:45

      Zdravím, často se při lovu kaprů doporučuje chytat na "hraně koryta". Myslí se tím horní hrana (linie kde začne dno klesat), či dolní hrana (začátek dna koryta) anebo právě celá oblast svahu ? Mezi rybáři jsou různé názory. Prosím stručnou odpověď.

        tomik1 - Profil | Čt 24.9.2020 12:57:12

        ZM70 >> 100 metrů dáš s jakýmkoli 3.5lb prutem v délce 360 úplně na pohodu se středním spombem nebo niklem popř dot od nashe. Velký spomb už něco váží tam by už to ten prut nemusel dát nemyslím že bys ho zlomil ale akce prutu ti nepomůže a budeš to tahat takže nepoletí. Já mám spomb prut starbaits m3 cca 2000kč a dobrý za málo peněz fakt solidní prut který něco snese ale není to tvrdý kolek kde se nadřeš jak kůň.

          haas - Profil | St 23.9.2020 20:00:19

          ZM70 >> na hranici 100 m je to reálné i s klasickou 13 Ft 3,5 lb natož spodem

            ludek 73 - Profil | St 23.9.2020 19:14:34

            Zdarec nemáte někdo tuto podložku když tak nějaké poznatky a jak jste s ní spokojeni.Díky https://www.rco-fishing.cz/eshop/luxusni-kaprarska-​​podlozka-delphin-carppool

              ZM70 - Profil | St 23.9.2020 18:37:36

              Ahoj kluci, nemáte někdo zkušenost se spodovým prutem třídílným 3,60m
              https://www.hobby-g.com/cz/eshop-hobby-g/giants-fis​​hing-prut-deluxe-carp-spod-12ft-5lb-3pc-deta​il
              Mám teď spodový prut 3,0 m, se kterým dokážu zakrmovat přesně na 60 m (zaklipováno a naměřeno přes distanční vidličky). No a potřeboval bych na některých vodách krmit na vzdálenost 80-90 m. Chci se zeptat, jestli je to s tím třídílem reálné. Díky

                Posxx - Profil | St 23.9.2020 16:25:55

                Zdravím všechny ... Máte někdo bivak Ridgemonkey XF? Vaše dojmy, zkušenosti, apod. Díky za odpovědi.

                  Denny - Profil | Ne 20.9.2020 5:26:46

                  RK >> To zrovna ne,ale nepohrdnul bych,kdyby byla moznost ji navstivit.Takhle se musim spokojit s lovem lososu ve Wisconsinu :-)

                    Orion24 - Profil | So 19.9.2020 20:17:32

                    Rudina >> diky...tak nejak som to pochopil...skusim to JrC

                      Rudina - Profil | So 19.9.2020 10:27:48

                      Orion24 >> co jsem koukal, tak Flajzary mají konektor na osvětlení swingeru, tak úprava bude nutná. Poznáš to jednoduše, protože to mají v popisu, na co konektor je.

                        Orion24 - Profil | Pá 18.9.2020 23:52:07

                        Rudina >> to JRC je dobry typ...ide mi len o to aby to bolo funkčne, bez zbytocných komplikácii

                          Rudina - Profil | Pá 18.9.2020 23:39:32

                          Orion24 >> záleží na typu, na co má tu zdirku. Já zakoupil flajzary e3 a ty mají tu zdirku na osvícení swingeru. Takže jsem je poslal do Flajzaru a tam mi to zadarmo!! předělali na priposlech.
                          A JRC Radar c3 mi fungoval hned.

                            Orion24 - Profil | Pá 18.9.2020 23:17:49

                            chlapci otazocka...mam starsie flaizar pipaky...priposluch este v style kablik do pipaku....chcel by som dokupit jeden, je mozne-šanca ze novy modernejsi pipak mi bude spolupracovat s priposluchom?

                              anthrax - Profil | Pá 18.9.2020 23:04:19

                              Oskarenko >> Na územie európskeho významu veľký pozor. Ešte zvykla byť doplnková tabuľa, kde sú nejaké podmienky vstupu. My sme za takúto tabuľu šli autom a skončilo to trestným stíhaním za prečin poškodzovania rastlín a živočíchov. Enviromentálna polícia máva aj príkaz zabaviť auto.

                                dave - Profil | St 16.9.2020 20:12:50

                                Já bych do budoucna bral ten vrchní plášť, ale nemohu ho zatím sehnat. Dřív vyráběli vrchní prodloužený převlek, který vytvořil předsíňku, ten bych bral nejradši.

                                  jackass - Profil | St 16.9.2020 18:41:23

                                  dave >> ja ho mam asi 8 let a je porad jako novy, ale treba na listopad by se hodila treti vrstva a celkem tim i bivak zvetsis.hlavne kdyz vidim ty nove bivaky tak to byl nejlepsi kup co sem udelal

                                    dave - Profil | St 16.9.2020 18:30:12

                                    jackass >> Nestačí ti 2 vrstvy? Mám tento bivak 14 let. Od sluníčka už je dost vyšusovaný, ale stále vodu nepropouští. Stačil by mi ten druhý plášť do foroty😉

                                      jackass - Profil | St 16.9.2020 12:06:05

                                      nevite nekdo kde koupit zimni prehoz (3 vrstva) na JRC sti twin skin 2 men?

                                        Pindˇa - Profil | St 16.9.2020 7:51:12

                                        Macron >> Napiš sem tady seženou všechno https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=759705

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole