Kaprařina

Macron - Profil | St 16.9.2020 7:30:48

DObré ráno pánové, kde bych mohl sehnat dřevěné rukojeti na kličku na Daiwu emblem? Netušíte? Díky za každou informaci

    RK - Profil | Út 15.9.2020 18:39:02

    cechura09 >> a pacifickej losos😃

      cechura09 - Profil | Út 15.9.2020 18:35:35

      RK >> Kamčatka je bezpochyby samej sumík.....:))

        RK - Profil | Út 15.9.2020 17:22:19

        Denny >> Jsi na Kamčatce?😃

          Denny - Profil | Út 15.9.2020 2:54:09

          RK >> Diky,vcera jsem zkousel ten orli drapek.Asi pulmetrovy sumecek to mel pekne v koutku,ale oni jsou tak nenazrani,ze je zazrak,ze to nemel az v jicnu.Kombinuju ted oba druhy hacku,tak uvidime,co se tady lepe osvedci.Zcela na rovinu,chytam ted lososy a kdyz po hodinach hazeni uz necitim zada a chci oddechnout,tak to proste svihnu na dno s tim,ze na hacek prijde hrst upravenych jiker .Bohuzel tech nenazranych sumecku je plna reka,takze se zaberum techto ryb neubranim.

            Kappa - Profil | Po 14.9.2020 22:19:04

            Zdar chlapi, nevíte o nějaké osvědčené půjčovně echolotu, jestli něco takovýho existuje?

              tomasn24 - Profil | Po 14.9.2020 19:22:11

              Zdravím dnes 14.8 Mlékojedy byl strhut prut do vody parťákovi Black Star 3,5lb s navi Shimano Ultegra žlutý vlasec kdyby ho někdo vytáhl ozvěte se odměna jistá.

                RK - Profil | Po 14.9.2020 19:18:44

                Denny >> ještě jeden poznatek. Při krátkých navazcich je dobré, aby háček byl těžší a nebyl zbytečně malý. Nejde jen o padání ryb, ale hlavně o to, aby po nasati rybou, svojí váhou a velikostí dělal to co má. Tedy klesal dolů a o krátký návazec se okamžitě přetáčel v tlamě ryby obloučkem dovnitř.
                Celé je to pak principem ,,ošklivé" , ale ohromně účinné 😃

                  RK - Profil | Po 14.9.2020 19:07:32

                  Denny >> v tom případě se dá říct, že orlí drapek je na hovno a na nic. Na to na co se ptáš, je nejlepší ten háček, kterej má dole oblouček a na jeho konci jde v takovém úhlu, aby šel rovnoběžně s ramínkem. Ideál je, aby byla celá špička ,tedy celá část od konce obloučku vyosená vůči ramínku😃

                    vikicz - Profil | So 12.9.2020 9:14:11

                    Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s místem číslo 5 na Jezeře Vrbenským?? dno a vše kolem? díky

                      Denny - Profil | Pá 11.9.2020 1:41:40

                      Martin M. >> Diky.Me jde hlavne o to zachyceni hacku,to je pro me podstatne.

                        Martin M. - Profil | Pá 11.9.2020 0:56:04

                        Denny >> Rikalo se, ze maji lepsi uhel vpichu, ktery je temer ve stejnem smeru, jako smer tahu vlasce. Ale to zaroven znamena, ze se hacek nema snahu zapichovat do hloubky a pak drzi za mensi kus masa. Ted uz to firmy resi sklonem celeho hrotu, nez jen skonem kratke spicky hrotu, pripadne tam ten orli drapek je mirnejsi, nez jak tomu byvalo drive.

                          Denny - Profil | St 9.9.2020 17:56:24

                          Kachna >> Diky.

                            Kachna - Profil | St 9.9.2020 17:22:58

                            Denny >> Všechny háčky co chytám jsou orlí drápek. Přijde mi, že jdou více "proti srsti" o proti klasickým háčkům a lépe se zachytí. Možná jde ale jen o pocit. Záleží asi čemu věříš a dáváš důvěru.

                              Denny - Profil | St 9.9.2020 16:00:45

                              Chlapi,protoze vas kapraru je asi nejvic,tak se zeptam tady. Hacek "orli drapek". Nejde me o to,zda muze poskodit rybu,opravdu v tomto pripade na tom vubec nezalezi,jedna se me o to,zda tenhle druh hacku ma nejake lepsi vyskedky v zachyceni v tlame ryby oproti klasice.Mate nekdo nejake prakticke zkusenosti?

                                M 008 - Profil | Út 8.9.2020 20:15:45

                                Je tu někdo kdo by byl schopen dát nějaké informace k chytání na pískovně "Vlkovská velká" (46ha)421 039 u Veselí nad Lužnicí? Zajímá mě vše, každý postřeh. Ď.(GPS 49°10’21.332″N, 14°42’46.467″E)

                                  šťovíček - Profil | Út 8.9.2020 5:26:47

                                  Zdarec. Nezkoušel někdo hlásiče flajzar neon spárovat s některým příposlechem? Je to vůbec možné? Vím, že Q9 šly spárovat s drátovým příposlechem. Potřebuji to párkrát za rok na závody a nechce se mi kvůli tomu kupovat sada za x tisíc. K normálnímu rybolovu to nevyužiju. Díky za reakce.

                                    Majo86 - Profil | Ne 6.9.2020 12:34:57

                                    Specialista >> ne prstov mam 5 :D

                                      drvoštěp - Profil | Ne 6.9.2020 11:49:51

                                        doktor multiplikator - Profil | So 5.9.2020 14:51:22

                                        poldeci >> hlavne tam nenechat ceske konzervy

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole