Kaprařina

Martin M. - Profil | Čt 1.10.2020 1:51:51

jarda85 >> to vypada lepe, nez kdyz chrapu a manzelka mne posle spat do obyvaku na gauc.

    jarda85 - Profil | St 30.9.2020 22:02:42

    FinalStorm >> Pohodlná opravdu je, a ta velikost mě taky zarazila. Ale jinak jsem spokojen. Konečně luxusní postel. Příští týden ji prubnu.

    Díky všem kdo pomohl. Petrův zdar.

      jarda85 - Profil | Út 29.9.2020 18:40:48

      FinalStorm >> bral jsem to právě skrz tu velikost, rád se roztahují atd. A už jsem chtěl něco velikeho. Mám 191cm a přes 100kg, tak věřím že budu spokojen. Zítra už dorazí.

        FinalStorm - Profil | Út 29.9.2020 15:35:50

        jarda85 >> Ta R3 je strašně velká, sám ji mam a sere mě to. Ale pohodlná je, to zas jo :)

          jarda85 - Profil | Út 29.9.2020 14:02:36

          FinalStorm >> Díky už jsem vzal tu R3

            Strudla - Profil | Út 29.9.2020 13:53:05


            Predam DEEPER CHIRP+ uplne novy 2x zapnuty, zimna edicia termoska deeper + nocny kryt + nakrcnik (proti korone😂) samozrejme zaruka 5rokov...cena pevna 260€, posielam aj do CZ cez zasielkovnu alebo osobne v BA Slovensko...cena je aj z postovnym ktore hradim ja

              FinalStorm - Profil | Út 29.9.2020 12:28:07

              jarda85 >> Taky ti doporučim R2. Je to pevný a tuhý. Je tady o něm diskuze - koukni na to. To vrzání co se tam zmiňuje je pravda :)

                sven - Profil | Po 28.9.2020 20:30:57

                sven >> rádo se stalo :-) Zadání bylo "stručně" :-)
                Mám zkušenost, že např. na revírech se sypanou hrází, objíždějí hejna hledajícípotravu revír a pak bývá zlom mezi "vodorovným" dnem a začátkem svahu, nejproduktivnější místo.
                Není otázkou zda potáhnou ale pouze kdy.. Místní znalci, dokáží čas cca odhadnout.
                Ovšem vše za podmínky, že je na břehu absolutní klid..

                  laho - Profil | Po 28.9.2020 20:17:01

                  sven >> Díky za reakci.

                    rices - Profil | Po 28.9.2020 19:41:01

                    Dodo677 >> to ti nepomože si myslim :-( mam R2 a v pohode a to nanom dačo preležim zatial drži formu .

                      jarda85 - Profil | So 26.9.2020 17:17:19

                      Dulf >> ok díky

                        Dulf - Profil | So 26.9.2020 17:13:29

                        jarda85 >> neboj R2 je super.

                          kopec321 - Profil | So 26.9.2020 14:44:07

                          jarda85 >> za málo Petrův zdar.

                            Dodo677 - Profil | So 26.9.2020 14:22:27

                            ...a nezkoušeli ste někdo "tuning" normálního lehátka > výměna gumy za lano?

                              jarda85 - Profil | So 26.9.2020 13:53:59

                              kopec321 >> Moc děkuji, nekde sjedu kouknout a kdyžtak ho vezmu. Díky moc a Petrův zdar.

                                kopec321 - Profil | So 26.9.2020 13:51:58

                                jarda85 >> je fest tvrdý

                                  jarda85 - Profil | So 26.9.2020 13:24:23

                                  kopec321 >> Díky moc a je to lehátko tvrdé nebo se člověk do něho zabori. Díky moc

                                    Lotrim - Profil | So 26.9.2020 12:39:56

                                    Kapr 82 cm 😀 Lovily jsme ho 1h 55m 🤯 Můj největší úlovek

                                      kopec321 - Profil | So 26.9.2020 12:18:54

                                      jarda85 >> je i R2 bez como a je o něco levnější vlastním bez como.

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole