Do Vltavy v Krumlově tekly odpadní vody. Videem se zabývala Česká inspekce životního prostředí
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
7 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Ndragon23 - Profil | Čt 27.6.2019 17:16:51
mlíčnák >> Za to povodí nemůže,ale čistička,protože to vypouští v dešti a když je. tma.Moční směna to má za úkol,přece nebudou platit za likvidaci.
Nmlíčnák - Profil | St 26.6.2019 16:31:11
dragon23 >> potvrzují ,ale větší chuťovka sú vložky .Zato povodí nemůže, že sú baby cunata a splachuju je do WC .
Ndragon23 - Profil | St 26.6.2019 11:40:57
To se děje i u nás v uh.hradišti,když zaprší tak čistička na sídlišti Štěpnice valí do řeky Moravy spousty vlchčených ubrousků které se zachytávají ještě dva dny na vlasce.A povodí na to z vysoka se.e!!!!
Nkaprus - Profil | Út 25.6.2019 9:07:13
pepa-č >> te jenom kamuflaz. Aby si lidi jako mysleli ze je to zajima. U nas se na to totalne sere. Stromy vyrubou a hovna jim nevadi.
Povodi Moravy
Povodi Moravy
Npepa-č - Profil | So 22.6.2019 16:34:57
já mám jinou zkušenost. loni v písku to samé. lautr to samé. viděl jsem to ráno v 6když jsem šel se psem. natočil a poslal do budejic na inspekci a na radnici na životní prostředí. v 9 tam stálo auto s maníkama a technikou od čevaku, ucpaná nějaká klapka a míchala se odpadní a deštová. mezitím mi odpovědeli z radnice, že děkují a že to řeší a z inspekce mi volal i chlap zpět, že to řeší a že prý by tam měli být už z čevaku, že je tam nějaká jimka/ventil/přepouštění dle dokumentace a že tam se to asi ucpané. ano auto čevaku tam už bylo. za dopoledne to orgání a uředníci a maníci od čevaku vyřídili.
řekl bych že tomu hodně pomohlo, že jsem to poslal lidem, co s tím mají a mohou něco udělat namísto toho abych to posílal na facebook, to je totiž zcela k ničemu.
řekl bych že tomu hodně pomohlo, že jsem to poslal lidem, co s tím mají a mohou něco udělat namísto toho abych to posílal na facebook, to je totiž zcela k ničemu.
NRobo2 - Profil | So 22.6.2019 16:26:05
tak si " ulevuje " hoodně penzionků i okolo Lipna . Kdo by dával za vývoz septiku 4x do roka 5 táců, že ano .... Jo jsme v čechách.. Stačilo by se i zeptat kampak asi vylévají hoši chem WC z obytnýchloděnic ,ktere být obytné nemají ...Nikoho to na povodí nebere , tak je to vlastně pořádku .. Kontroly nula ..
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
13:50NBoloňka a předpřipravené sestavy 16
12:46NIBCC 2026 - veřejná diskuse 123
12:12NPstruhová sezóna 2026 234
11:49NNesrovnalosti BPVRP vs www.rybsvaz.cz/seznam-reviru 13
11:42NVelký Bílovec rybaření 48
11:00Nčeský návod humminbird 350TX 7
10:29NRealita po zimním náletu kormoránů. 53
8:13NStaré Česke rybářské vybavení 369
7:55NBoilies Jet Fish a vše okolo 246
StNZ Nechranic odtéká minimum vody. Důvod potěší rybáře. (Bleskovka) 1
StNpřepravní taška na křeslo - potřebuju poradit 8
StNVypínač k motoru 18
StNPřeprava člunu na káře. 15
StNDeeper: tipy, triky a reálné zkušenosti 52
StNDržák echolotu na člun 20
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Z Nechranic odtéká minimum vody. Důvod potěší rybáře.
ČtNBleskovka: Do Moravy se vrátilo 3000 jeseterů malých
. . . NBleskovka: Rybáři porušují pravidla. Porybní na Plzeňsku hlídají i z lodě.
. . . NBleskovka: Energetika vs. divoká voda: Kdo má větší nárok na naše řeky?
. . . NBleskovka: V Nizozemsku pomáhají lidé rybám překonat vodohospodářské stavby pomocí "rybího zvonku"
. . . NBleskovka: Velké zlepšení čistoty vody má háček - řekami tečou tuny neviditelné špíny
Oznámení - obecné
Poděkování za sponzorský dar
Jménem MO ČRS Hluboká nad Vltavou bych chtěl poděkovat firmě Chytil - Ludmila Šustrová za poskytnuté dary na rybářské závody pořádané naší organizací. Děkujeme a moc si toho vážíme👍
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
SAF
Nabízíme pronájem chat a lodí v atraktivních lokalitách středního Norska. Naše destinace jsou vhodné pro rybáře, aktivní...











