Český rekord: úlovek kapra 32 kg

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 18.9.2018

NNezdvořák Prevít - Profil | St 19.9.2018 20:15:20

Tom - Tuk >> zitra, az budu u pc...ona chybejici diakritika by tu u par autistu mohla vyvolat epilepticky zachvat a minuli by celou genialitu onoho, pro jejich do te doby prostych zivotu zasadniho, oci otevirajiciho sdeleni...a rekni mi, kdo pod 50 dneska tusi kdo byl teuton...prijemne prekvapeni...

    NTom - Tuk - Profil | St 19.9.2018 20:09:32

    dandakl >>

    =)))))))))))))))))))))))

      NTom - Tuk - Profil | St 19.9.2018 20:08:46

      Nezdvořák Prevít >>

      Nodopytle... obvykle Ti rozumím dobře a s radostí, ale toto... Doposud jsem měl na takovéhle zápisy monopol na MRKu já po zhruba 2-3 flanděrách Frankovky. Nu co už, je mě o jednoho víc, nebudeme se bát megakaprů nic =) T.

      (prosimtěpěkně, mohl by's to - nejlépe nějak šetrně - rozvést? Jsem brzda diskuse a ubec jsem odpověď nepochopil. Dík)

        Ndandakl - Profil | St 19.9.2018 20:06:35

        Bacha >> nebo takto

        Obě delegace položily pak věnce na hrob
        Neznámého kapříka.
        A co na to Neznámý kapřík?

        Co tady fotíte? Vlezte mi někam!
        Copak si myslíte, že na to čekám?
        Co tady fotíte? Puste mě domů!
        Fotky pak posílate, prosím vás, komu?

          NNezdvořák Prevít - Profil | St 19.9.2018 20:00:29

          Tom - Tuk >> ne, neprestrelils...normalni clovek to prejde a blba to trefi, ponevadz je to sice pravda, ale v nadsazce...ber to jako podprumernou nastrahu na kapra, ale ono to stejne chytne tech blbu hrozny mnozstvi...

            NTom - Tuk - Profil | St 19.9.2018 19:55:51

            Nezdvořák Prevít >> Ahoj. Znám několik Moraváku a je snimi veliká sranda... a to i za střízliva prosím pěkně. Nepřestřelils??? Srovnávat Moraváka s Teutonem... nevím... T.

              NTom - Tuk - Profil | St 19.9.2018 19:51:28

              Maxwell >> Nehodí, promiň... T.

                NNezdvořák Prevít - Profil | St 19.9.2018 19:42:56

                Bacha >> nasrat, jó...

                  NBacha - Profil | St 19.9.2018 19:35:30

                  Zpráva z tisku:
                  Obě delegace položily pak věnce na hrob
                  Neznámého kapříka.
                  A co na to Neznámý kapřík?

                  Co tady čumíte? Vlezte mi někam!
                  Copak si myslíte, že na to čekám?
                  Co tady civíte? Táhněte domů!
                  Pomníky stavíte, prosím vás, komu?

                  :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

                    NRK - Profil | St 19.9.2018 19:21:26

                    Nezdvořák Prevít >> 😁😁😁😁

                      NNezdvořák Prevít - Profil | St 19.9.2018 19:15:28

                      RK >> a kdepa to mam podepsat...lze jen dodat, ze ruce jim nepucis...

                        NNezdvořák Prevít - Profil | St 19.9.2018 19:13:15

                        haas >> slouzim lidu!

                          NRK - Profil | St 19.9.2018 19:13:02

                          Nezdvořák Prevít >> maličkosti, to je to, o co tu běží. Maličké mnozství ingredience navíc do koule, může znamenat životní úspěch.
                          Facka vod manželky, maličká, může znamenat úspěch v pelechu. Method krmítko od guru, který má jiný složení plastu a jinej design, může rozhodnout o tom, jestli jsi rybářskej nymand, nebo šikulka hodnej obdivu.Maličkosti kámo, ty hejbaj skutečnou rybarinou

                            Nhaas - Profil | St 19.9.2018 19:05:27

                            Nezdvořák Prevít >> 😂😂👍👍

                              NNezdvořák Prevít - Profil | St 19.9.2018 19:05:03

                              RK >> zkrehne...

                                NNezdvořák Prevít - Profil | St 19.9.2018 19:04:47

                                kandát69 >> jak tlusta je tvoje zena? Ja jestli ti mame gratulovat...

                                  NRK - Profil | St 19.9.2018 19:04:23

                                  Jura L. >> já třeba každý naklepaný krkovičce, než ji fláknu na gril, hudlana dám. Myslím, že to určitě pomůže a je pak křehčí. Musíš tomu ale věřit 😁

                                    Nšeptal - Profil | St 19.9.2018 18:58:12

                                    kandát69 >> S gratulací mladému lovci jsem tu taky přispěl. Ale o co je na tom vykrmeným brojlerovi za krásu? To jako kdybych se rozplýval nad vyžraným psem, nebo kocourem.

                                      Nkandát69 - Profil | St 19.9.2018 18:52:55

                                      velká gratulace k chyceni toho krasavce a jen tak dal,akorát nechápu co blbcu je tady na mrku příhlašenejch se svými příspěvky patříte tak akorát do soutěže československo má talent protože nanic jinýho ho nemáte.

                                        NJura L. - Profil | St 19.9.2018 18:09:10

                                        Klukovi gratulace, životní zážitek. Gerontí kapř stejně po vypuštění hodí brko, páč ho zabijou koulíz v bachoru s těmi všemi "supr amino-vitamino-uhlohydrato-krabo-mušlo-proeino mixmarši" že ho na starý kolena z toho trefí šlak, nebo bude mít zácpu a pukne jak balón. :-) Pomacání na břehu a ve vodě staříkovi taky asi moc neprospělo.... hlavně že podotkli, že nechyběly pusinky... Já třeba ryby,drůbež před pečením nepusinkuju, páč je to o držku, nepusinkuju ani vepřovou kotletu, sousedova psa, kočku, a jiný věci, no někdo má tu sexualitu jinak ... :-))