Český rekord: úlovek kapra 32 kg

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 18.9.2018

NBacha - Profil | Čt 20.9.2018 8:23:34

Schimir >> To si myslíš správně. Ale mám takový dojem, že zrovna debatující na tomto vláknu se na takovýchto prasárnách nepodílejí...Jediné, co se s tím dá dělat je, že papíry neobdrží kdejaký dement a když někdo něco takového provede, hezky dlouho udici nesmočí:-D

    NNezdvořák Prevít - Profil | Čt 20.9.2018 7:19:31

    yarda_1 >> no vidis jak je ten hinternet omezujici...myslis to dobre, rikas to blbe a vono to nejji poznat..

      NTom - Tuk - Profil | Čt 20.9.2018 6:51:01

      yarda_1 >>

      Pochopili, němaj boj =) Jestli pouštíš i Candáty tak jseš u mne velký borec. Tuhle jakost u sebe zatím postrádám =( T.

        NTom - Tuk - Profil | Čt 20.9.2018 6:46:04

        Schimir >> Chjo, zasrané uvazování! T.

          NTom - Tuk - Profil | Čt 20.9.2018 6:43:27

          rapalla >>

          =) Jjjj: T.

            NSchimir - Profil | Čt 20.9.2018 4:06:20

            Bacha >> vážně? Tak to vidíš! A já si do teď myslel, že jsou to tady rybářské diskuze a čtou to tu hlavně rybáři...

              Nyarda_1 - Profil | Čt 20.9.2018 0:13:49

              sven >> Hmmm, co třeba vědci? Ti ochranu v zájmu mají a vzorky rostlin a živočichů odebírají, aby ji lépe poznali.. Tady je všeobecný problém, že lidé vnímají ochranu v extrémech (ekoteroristé (CHaP) vs drancíř (masaři)).

                Nyarda_1 - Profil | Čt 20.9.2018 0:08:41

                Nezdvořák Prevít >> Někde dole to rozepisuju víc, tak nebuď tak přecitlivělý, příroda je celek včetně vody a ryb v ní, o to jde. A fackami si vyhrožuj jinde, děkuji ;-)

                  Nyarda_1 - Profil | Čt 20.9.2018 0:06:52

                  Vladk >> Proč mi každý hned cpe kapry? Ochrana přírody je širší pojem, hlavně respekt vůči ní, nejen chyť a pusť, to je jenom zlomek. Každopádně coby hlavně vláčkař v ČR pouštím dravce, protože vím, že je jich u nás čím dál míň. K vodě nechodím kvůli tomu, abych rybu zamordoval, ale abych si odpočinul a to se mi opravdu nepovede na vybetonovaných březích nebo na milimetr sestřiženém trávníku. Beru to zkrátka jako ochranu celku nejen ryb, věřím, že místní přecitlivělí antikapraři pochopí :-)

                    NVladk - Profil | Čt 20.9.2018 0:00:20

                    Schimir >> tak chcip sumec no, aspon ostane vic kapru pro k70 .-))))

                      NBacha - Profil | St 19.9.2018 22:32:54

                      Schimir >> Pláčeš sice dojemně, ale na cizím hrobě:-)

                        Nšeptal - Profil | St 19.9.2018 21:42:36

                        Schimir >> Tak aby se kolegové z Německa zas tak moc neiritovali, já jsem teď v jejich otčině pátý měsíc. Zvažoval jsem, že si tu zařídím papíry, aby mě absťák neutrápil. Tak jsem si šel prohléhnout řeku - Blies. O šupinu jsem okem téměř nezavadil, ale pneumatikama z koryta bych naplnil valník. O tom, že když čumím do vody z lávky ve městě, vidím víc hadrů a igelitu, než tlouštího a parmího dorostu. Po břehu se pohybuji mazurkovým krokem, abych se vyhnul střepům a psím exkrementům. Na druhou stranu, Rýn a pískovny v jeho okolí, to je jiná. Tam jsem těch igeliťáků a plechovek zas tolik nanašel. A voda nádherná a okolí spíš čistý, než zasviněný. Jenže to tam mám přes 100 kiláků. Takže jsem se na německý ryby vyprdnul a těším se domů na Labe a Jizeru.

                          NNezdvořák Prevít - Profil | St 19.9.2018 21:29:33

                          Schimir >> slovo idiot je presne dnesni problem...je jedno jestli zrovna rybari, pruser je jejich celkova hojnost...

                            NSchimir - Profil | St 19.9.2018 21:07:45

                            Lidi by měli hlavně přemýšlet. Jsem teď se dvěma kamarády z Německa u Orlíku a je to smutný pohled. Jsem tu podruhé v životě a nevím, jestli se sem ještě podívám. Podél břehů bordel jak na smeťáku, Němci valí oči. Běžně jezdí do vláčet do Švédska a tohle je pro ně šok. Dneska byl jeden vláčet z pramičky a přijel fakt nasraný. Našel na Lomnici u Krkavčí skály sumce přes dva metry, kterého s největší pravděpodobností nějaký idiot uvázal na noc lanem, aby se s ním ráno vyfotil. Ryba to zřejmě nepřežila. Bohužel, neměl jak jí sám dostat do pramičky a ukončit jí trápení... na fotce je pro srovnání 15 cm umělá nástraha.

                            Tak se fakt zamysleme, proč naše řeky, rybníky a přehrady vypadají takhle a jak se k té přírodě chováme. Ono je fakt super, že někdo chytí rekordní rybu, ale zůstane po něm bordel, jako by tam celý rok stanovala cikánská rodina a nebo tu rybu takhle zmrzačí. A nějaké pusinkování kaprů to fakt nezachrání...

                            Na tohle by se měli tihle kluci zaměřit, přeci jen má jejich slovo určitou váhu

                              Nrapalla - Profil | St 19.9.2018 20:58:13

                              Tom - Tuk >> matika je moje hobby, že by to byly dvě klece?

                                NTom - Tuk - Profil | St 19.9.2018 20:51:14

                                Pavel533 >> Jjjjjjj =) A bude lépe, ANO! T

                                Brobrou noc lidé =)

                                T.

                                  NNezdvořák Prevít - Profil | St 19.9.2018 20:47:56

                                  Pavel533 >> vši? A ti směšní, nebo ti k smíchu?

                                    NPavel533 - Profil | St 19.9.2018 20:46:56

                                    Jste komedianti

                                      NNezdvořák Prevít - Profil | St 19.9.2018 20:36:29

                                      Tom - Tuk >> jestli myslis zepedocesky takhlenc, tak mam malou nepovedu...je to krapet jako tuvodsad, ale vo pisl jinac je to ouplne mysleno..

                                        NTom - Tuk - Profil | St 19.9.2018 20:32:58

                                        Nezdvořák Prevít >> jo takléeeec... tojotojotojota! Ich bin chápat jaksviňa. Zítra okok =)

                                        Kontrolní otázka pro okoločtoucí - co je to taklec a taklec???