Lidé kritizují nepořádek u vranovské přehrady. Povodí se brání

6 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPvl - Profil | St 10.6.2015 17:46:49

Unkas >> Tak nějak to je .. kdysi jsme šli " na jezera " Šumava --papírky pd dezertek petky zastrkaný v borůvčí ...... já myslel že mne jebne !!

    NUnkas - Profil | St 10.6.2015 17:41:50

    Pvl >> Jasně, pochopil jsem. Jenom jsem chtěl naznačit, že rybáři nejsou o nic lepší nebo horší než zbytek populace. Možná jsou i lepší, protože se najdou rybáři, kteří uklidí nepořádek po někom, což běžný turista výletník nedělá.

      NBušák - Profil | St 10.6.2015 17:37:59

      Heiko - >> kdo jinej než lidi tam ten bordel dělá? zvířata určitě ne

        NPvl - Profil | St 10.6.2015 17:31:00

        Unkas >> Je jasné , že je to úplně jedno kdo dělá bordel Něco (málo toho nebude) nejspíš také přinese voda Měl jsem na mysli .."bordel jedině od rybářů" jak se všeobecně traduje .

          NUnkas - Profil | St 10.6.2015 17:26:06

          Pvl >> Bordel tam dělají lidi a je úplně fuk, jestli to jsou rybáři nebo chataři nebo turisti. Hlavně je to smutný, že slušně se chovajících lidí je čímdál míň.

            NPvl - Profil | St 10.6.2015 16:40:00

            Docela by mne zajímalo , kdo tam ten bordel dělá ?. Domnívám se , že na tuto vodu není nějaký extra rybářský tlak :o§))