Kaprárske hovadiny

Diskuse k mini článku Kaprárske hovadiny

Autor diskuse: narybach - Profil , 3.2.2014

NMatoK75 - Profil | Po 3.2.2014 17:10:19

hunter >> Tak snáď budete mať viac šťastia a presvedčíte ich:)

    Nmipa - Profil | Po 3.2.2014 17:08:35

    ... to je už bůhví kolikátá diskuse na podobné téma a opět na hov*no ...:-)))
    nic nevyřeší, jen oba dva "tábory" (lovců a sportovců) začnou prosazovat to své, používat jedinečné argumenty, pravdy, polopravdy ... začnou se osočovat, přidávat urážky a nakonec se to tu, jako vždy, pozuráží a pošle do ... :-)))
    ... řekne mi někdo k čemu to je ??? že by nějaký MRKácký kolorit ???

      NLuckyman - Profil | Po 3.2.2014 16:52:52

      narybach - >> Článek se mi líbí. Nemusím souhlasit hned se vším, ale je dobré si uvědomit že rybařina a i lov kaprů má mnoho podob. I mezi rybáři se setkávám s dogmatismem a ignorantstvím.
      Nejvíce mi mluví z duše zbytečné používání elektronických hlásičů. Na podzim po vysazení násaďáků na mém oblíbeném revíru to pípalo jak v nemocnici na áru :-))

        NChosé 2 - Profil | Po 3.2.2014 16:52:26

        MANĎÁK >> Buď v klidu, krev je jen na klávesnici a pokud není rozmáznutá po monitóru...tak jsi relativně v bezpečí :-o))

          Nhunter - Profil | Po 3.2.2014 16:49:30

          Zdravím chcem sa vyjadriť tiež k tomuto článku a prebiehajúcej diskusii. Viac menej súhlasím so všetkým čo autor povedal. Nechápem však koľko ludí tu píše o váhe olova, ako argumentujú o tom že sa s takými ľahkými olovami nedá chytať na Dunaji atď, to ste si asi neprečítali dôkladne článok autor hovorí "po väčších kalibroch siaham naozaj len v silnom prúde či pri ďalekej vyvážke" toľko k olovám. Teraz celkovo k článku, podľa mná veľa z vás nepochopilo čo tým chcel autor povedať. Ja si myslím že tým chcel naznačiť že strašne veľa ludí si kupuje veci ktoré sú využiteľne len vo vynimočných prípadoch oproti klasickým veciam, ako napr swinger vs. policajt, tripod vs vidlička,singalizátor(ten je užitočný častejšie) vs. policajt, alebo klasické nastrahy vs. boilies.... Neviem no podľa mna sa ryba neuloví kvôli swingru alebo tripodu, jasné ma to svoje využitie ale sú to veci bez ktorých sa dá fungovať a nehovorte že nie! Ďalej k podložkám a k chovaniu sa k rybe, je to totalný nonsens ked rybár myslí na zdravie ryby aby bola 20 minut na podložke či celu noc v saku aby sa s nou mohol vyfotit v 26 polohách, o tom je kaprarina ? o fotke či o swingri alebo tripode ? Spamätajte se keď vám to mam tak povedať. Preto autor pomenoval dané veci hovadiny, lebo sú to veci bez ktorých sa vieme zaobísť resp. ich kupujeme len preto že nám to vnucuje kaprársky biznis resp. fotky v časopisoch. Ak som sa niekoho dotkol, ospravedlnujem sa, no taký je môj názor a niektoré vaše príspevky boli úplne mimo tému, tak som potrebova zaregovať. Amen

            NPellets - Profil | Po 3.2.2014 16:48:53

            Pellets >> RK 3.2.2014 16:48:06 >> Jasná páka

              NRK - Profil | Po 3.2.2014 16:48:31

              MANĎÁK >> Ale nepobije.Je to jako porno.Ubude úchyláků a u vody na sebe budeme hodnější...A ubude rodpodů...:):)

                NPellets - Profil | Po 3.2.2014 16:48:06

                Fishky >> S mým chytáním to nemá nic společného, svým přístupem se omezuješ ty. Je to můj pohled na věc,,tutového,, místa. Prostě to tak vidím ,neber si to osobně

                  NRK - Profil | Po 3.2.2014 16:47:03

                  Fishky >> Omezenost neznamená hloupost,nebo jiné pejorativní chápání toho slova.Pouze nemožnost srovnání.Omezenost ve smyslu nedostatku jiných možností,času atd...:)

                    NMANĎÁK - Profil | Po 3.2.2014 16:46:30

                    Ať už někdo zakáže zakládat podobní diskuse . nebo se to tady pobije.

                      NFishky - Profil | Po 3.2.2014 16:42:22

                      Pellets >> to, že někdo nechytá jako ty neznamená, že je omezený.

                        NMichalU - Profil | Po 3.2.2014 16:35:12

                        neutral >> ze to nektre individua furt bavi se do nekoho navazet a prezentovat je jako ten nej na svete:-)

                          NChosé 2 - Profil | Po 3.2.2014 16:32:46

                          Cloud >> Tady to máš jako si sednout do kotle Baníkovců s pražským přízvukem :-o)

                            NPellets - Profil | Po 3.2.2014 16:26:28

                            Fishky >> Tak takhle omezenej jsem byl posledních 15 let.Tutový místo,je jedině v určitou dobu,na konkrétním místě !!!! Napiš si to za uši. O faktoru lovce,nebo ne-lovce jsem se nebavil.

                              NCloud - Profil | Po 3.2.2014 16:25:27

                              Chosé 2 >> zahrávám si,vím,ale když někdo při focení kaprovi zajede prstem pod skřele a ještě u toho stojí,tak je to u mě dost na hranici hovadin.

                                Nbremic - Profil | Po 3.2.2014 16:24:26

                                Pellets >> Mám, ale jen když nejsem rušen...a klidně ani nemusí brát.

                                  NPellets - Profil | Po 3.2.2014 16:20:54

                                  bremic >> RK,bremic - >> Jo,taky mi to došlo:) Stačí se zeptat sám sebe,jestli mám z ryb pořád stejnou radost. Dobrá je i otázka : pro koho je to dobrý ?

                                    NFishky - Profil | Po 3.2.2014 16:20:43

                                    Pellets >> Nikdy jsi nevyhořel na tutovém místě? A tak to já ano, mnohokrát...

                                    Místo a to i tutové je jen částí úspěchu, když nejsou šikovné ruce, tak ani ryby z vody sami neskáčou.

                                      Nbremic - Profil | Po 3.2.2014 16:14:30

                                      narybach - >> Pěknej článek :) Těch hovadin mám doma dvě místnosti a na ryby už je netahám. Marně pak vyhlížím v Bazaru jestli někdo zrovna tu moji hovadinu nepotřebuje. Vracím se zpět ke kořenům....

                                        NEl Duffus - Profil | Po 3.2.2014 16:14:15

                                        slabota, mnohej muškař by to napsal vtipněji a čtivěji...