Kaprárske hovadiny
Diskuse k mini článku Kaprárske hovadiny
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
5x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Pellets - Profil | Po 3.2.2014 16:14:10
Leda ,že jsi pořídil ,, jedinej správnej feeder naviják " : )))) to pak jo !!!
Fishky - Profil | Po 3.2.2014 16:08:51
MatoK75 - Profil | Po 3.2.2014 16:03:38
A nikde nie je napísané, že kaprár nemôže loviť na plavák :)
Pellets - Profil | Po 3.2.2014 15:56:07
RK - Profil | Po 3.2.2014 15:47:40
Přemýšlel jsem ,jak je to možné?
Jelikož sportuji,tak jsem možná na to kápl.
Jestliže kupříkladu máte soupeře v tenise,tak poznáte,že je proste lepší.Fyzička,forhend,bekhend.
Poráží Vás často,
U ryb je to jiné.To je vášeň větší než sport.Výsledky se nedají reálně poměřit(realizují se zde i lidé bez talentu a inteligence).Náhoda(prasátko v tenise) je všudypřítomná a nedá se nikdy objektivně vysvětlit.Chytáme na dva pruty a jeden bere více.A když je prohodíme,tak ten ,který bral,zase bere více.Krmení v plavečce, boilís v kaprařině, plandavka,či cyankálka v přívlači, kolikrát nemají racionální vysvětlení,proč to dnes na ně bere.
Jestliže píše někdo o kapraských hovadinách,tak není daleko od pravdy.Ruku na srdce,je úplně jedno jestli máte rodpod,swingr atd.
Vše se dá suplovat a co se týče swingeru,tak za lepší.A tady je asi problém,protože jestli je někdo ortodoxní kaprař a nechytal v podstatě jinak,tak je těžké ho přesvědčit o pravdě.Miluje ty své pruty a šmidra.Jestliže je někomu pětadvacet a chytá od sedmnácti,tak toho moc u vody nezažil.
Nezačal od píky,nezná houpačku, kulové plovátko, průběžku,páternoster,nechytal na plavačku s anglánem,nezná přívlač,mušku a tím pádem se hádá sice o kaprařině,jako o sofistikované metodě,ale ucelený přehled nemá.Jako když ten kluk se rozejde z první láskou a už nemá cenu žít.
Ale buchet jsou mraky a jednou,když neskočí z mostu,mu to bude jasné.Stejně,jako kaprař,jednou dojde nirvány a pozná,že je i něco jiného.A jestliže ne,tak to bude pro něho stále stejná ,,sekaná"
viď Fishky? A mládenci,jestli je dneska něco opravdu masírka a byznys,tak je to kaprařina.Ale úplně chápu,že člověk(rybář,kaprař) bez nadhledu a rozhledu je teď asi bez erekce a vidí rudě.Ale to platí o všech,kdo nemají ,,průpravu" ve všech rybolovných technikách,protože jinak vaří z vody.A převážně bez ryb:)
Pvl - Profil | Po 3.2.2014 15:43:24
SlavnýLovecPampalini - Profil | Po 3.2.2014 15:38:02
Fishky - Profil | Po 3.2.2014 15:36:29
MatoK75 - Profil | Po 3.2.2014 15:19:02
Nič na svete nie je objektívne, aj do počítača informácie musí vložiť človek. A preto je vždy všetko subjektívne.
Fishky - Profil | Po 3.2.2014 15:17:26
Cloud - Profil | Po 3.2.2014 15:15:30
Sven - Profil | Po 3.2.2014 15:11:08
Jistě bych také dokázal bez problémů najít kvanta protiargumentů, poplivat ho a zhanobit, jak činí ti, kteří ho vnímají jako útok na drahé hračky, dodávající jim sebevědomí a pocit růstu v komunitním žebříčku úspěšnosti...
Rybařina se vydala špatným směrem, s předvidatelným, nedobrým koncem.
Z čistého, nezištného a přátelského koníčka, vydatně krmeného komerční, mediální masírkou, vyrůstá rozežraná a nenávistná kobyla, přežvykující svá stále tučnější a tučnější sousta....
Grassel - Profil | Po 3.2.2014 15:04:53
vahaj - Profil | Po 3.2.2014 14:49:31
Grassel - Profil | Po 3.2.2014 14:37:55
vahaj - Profil | Po 3.2.2014 14:33:56
Fishky - Profil | Po 3.2.2014 13:54:46
O kaprařině jsem toho přečetl tolik, že to co zapomenu ty nikdy nepřečteš. Neber si to zle, ale opravdu je to hodně zkreslený celkový pohled - prostě subjektivní názor bez objektivní skutečnosti. Pán porovnává a vyvozuje věci o kterých nemá tušení. Třeba bod 5. Olovo je těžký kov, ale ustálený. Tím že ho jebneš do vody se nelišíš od toho, kdo ho jebne na břehu do trávy, je to uplně to samé - voda se tím nesviní, ve vodě tenhle kov nepracuje = kaprovi se nic nezasviňuje, ale ano - je hovadina ho tam nechávat zbytečně, mnohem lepší je použít kámen. Bod 4. samosek? Kurňa víš co a jak funguje samosek? jak mechanizmus na pricipu samoseku vypadá a funguje? Bod 2. jakože kdež jdu na 6 hodin k vodě, tak je kokotina brát si s sebou hlásiče a autor článku je svatej, aby první hodil šutrákem :-) sorry, stále jsem to nečetl celé, ale zatím všechny body co jsem četl v sobě měly chybu.
Chmell - Profil | Po 3.2.2014 13:41:31
Kde to žije - všechna témata
0:02Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoÚprava chodu woblerů. 10
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoLabe fishing store 18
PoStaré Česke rybářské vybavení 392
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoRybáři vs ochránci přirody 42
PoZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....









