Kaprárske hovadiny

Diskuse k mini článku Kaprárske hovadiny

Autor diskuse: narybach - Profil , 3.2.2014

Nminn - Profil | St 5.2.2014 21:03:22

TITANOS >> Souhlas!

    Nminn - Profil | St 5.2.2014 21:02:11

    aleš vavřina >> Hm. Takže my, co máme rádi komerční vychytávky, podle tebe ptákoviny, to máme jako v hlavě popletený?

      Nkarloson® - Profil | St 5.2.2014 20:37:00

      Fishky >> na horsta mě nešahej, byla doba kdy jsem ho vyhledával a nechal se mediálně masírovat, naštěstí jsem silná osobnost a nikdy jsem nic neobjednal

        NFishky - Profil | St 5.2.2014 20:34:18

        karloson >> karloson® - 5.2.2014 20:20:09 >> podvazky, silikony, botox, horst fuchs :)) všechno se dá nahradit. Nemáte-li po ruce tripod, dejte tam rodpod, nemáte-li rodpod, vemte klidně plavačkářskou bednu. Když jsme u té plavačkářské bedny, nedala by se taky nahradit, není to zbytečnost a hovadina? :))

          Nkarloson® - Profil | St 5.2.2014 20:20:09

          aleš vavřina >> Vyjmenuj prosím nějaké komerční ptákoviny... děkuji

            NTITANOS - Profil | St 5.2.2014 20:08:08

            Cely clanok velka chujovina.

            I

              Nkaprlysec - Profil | St 5.2.2014 19:58:21

              Doporučuji nepoužívat ani tripod, ani rodpod, ani vidličky a už vůbec ne jateční věšák na prasata.
              Prostě asi začnu pruty válet po zemi a tím se vyhnu kritice ostatních. :-)
              Místo swingera nebo policajta dám mezi očka zlomenou větvičku a ušetřené peníze za výbavu použiju na léčení z této diskuse.

                NFishky - Profil | St 5.2.2014 19:54:54

                narybach >> vyseknul jsem z věty jádro pudla, víc k tomu není co říci, číst umím celkem dobře ;-) Tripod nazýváš hovadinou a sám používáš rodpod, už? :))

                  Naleš vavřina - Profil | St 5.2.2014 19:37:34

                  Ač odpůrce moderní kaprařiny, tak nemohu dát jinak než1+++. Autor to má v hlavě srovnané a hlavně jde na podstatu věci a snaží se k rybařině přistupovat racionálně bez zbytečných komerčních ptákovin. Více takových, i v jiných odvětvích rybařiny, a hned bude po zbytečných nesvárech mezi jednotlivými skupinami rybářů.

                    Ndosec - Profil | St 5.2.2014 19:25:12

                    drvoštěp >> jo seš moc moderní strhnutej módní vlnou a může za to reklamní masírka,která číhá,na každým rohu :-) Měl by jsi si vzpomenout,na svoje začátky a vrátit se k tomu.Na co módních zbytečností vždyť vše se dá suplovat :-)

                      NPOSTLÍK 666 - Profil | St 5.2.2014 19:22:15

                      Ahoj, napíšu ti můj názor na tvůj článek,a jak to cítím a vidím..Každý se časem nějak změnil nikdo nechytá tak jak ho to staří borci učili..žížala,kolínko,lisovaný rohlík a kukuřice..Postupem času jsem
                      k těmto super nástrahám začal přidávat komerční věci..Foukačky,pelety atd.atd..A tak je to i s tou výbavou..Někdo to tu psal,že už taky nečumí jak magor několik hodin v kuse na kinder vajco s drátkem jako policajta..Taky jsem si koupil pípaky a na noci svítící policajty na baterky místo svíčky.
                      Jo kamaráde pokrok je pokrok:-( At si každý chytá na co chce, ať má staré bambusáky nebo výbavu za sto 100 000..Hlavně at je v poho a nechová se jako hovado co nemá rybářskou duši...
                      Přeji všem parádní začátek sezony a čus u vody...

                        Ndrvoštěp - Profil | St 5.2.2014 19:15:26

                        Takže je to špatně když nosím tripod na 99% lovu? :)))

                          NMatoK75 - Profil | St 5.2.2014 19:02:57

                          Fishky >> Keď už cituješ, tak celé. Rád to doplním, lebo takto naozaj zbytočne vyvolávaš ďalšie hádky.

                          Doplnenie: Cize neodsudzujem nikoho, kto pouziva tripod na strkovom brehu (ja mam vtedy rodpod co najnizsie pri zemi), len je podla mna hovadina, ked je postaveny na travnatom brehu, lebo vidlicka je podla mna lepsia.

                            Nnarybach - Profil | St 5.2.2014 19:02:41

                            Ale ved citaj poriadne Fishky :-) Ci to je az taky problem docitat vetu do konca? Napisal som: neodsudzujem nikoho, kto pouziva tripod na strkovom brehu (ja mam vtedy rodpod co najnizsie pri zemi), len je podla mna hovadina, ked je postaveny na travnatom brehu, lebo vidlicka je podla mna lepsia
                            Chapes, co som chcel povedat? :-)
                            Ale koniec koncov, neodsudzujem nikoho, nech pouziva trebars aj trojnozku na ktoru sa vesia svina na zabijacke. Len by ludia mohli viac uvazovat a menej sa nechavat strhnut modnou vlnou. O tom celom to je

                              NFishky - Profil | St 5.2.2014 17:20:24

                              narybach >> "kto pouziva tripod na strkovom brehu (ja mam vtedy rodpod co najnizsie pri zemi), len je podla mna hovadina" ...no a teď jsi to zabil uplně.

                                NTITANOS - Profil | St 5.2.2014 17:11:58

                                zdravim chlapi,
                                neviem co tu niekto riesi v nejakom clanku ze podla neho su lepsie vidlicky, alebo stojan, to je kazdeho osobna vec aj ked si pruty polozim na zem. je to len moja vec. ked su podla niekoho zbytocne pipaky pri 7 - 10 dnovej rybacke nech si tam zavesi policajta z kindervajca a pozera celu noc do sviecky ako chuj a garantujem po dvoch nociach zaspis a zabery pomotaju ostatne pruty a si v pecku. Chytam ryby cca. 25 rokov a taketo noci som zazil velakrat. Radsej rieste kolko umelohmotnych eskapasok konci na dne vod, lebo vela kaprarov nimi fixuje odpadavaci kamen. Ja pouzivam na vyvazku olovo, ale nie odpadavacie, je to sice risk ze sa kapor vyreze, ale nejako kamenu neverim ma predsa ine tazisko ako olovo.Tolko moj nazor.

                                  Nnarybach - Profil | St 5.2.2014 16:38:55

                                  Ahojte, som rad, ze sa rozprudila taka pekna diskusia, to som vlastne aj chcel :-)
                                  Tak len na vysvetlenie, pre tych, ktori ma hned odsudili po precitani prveho odseku. Ako tam napisal jeden z vas, naozaj som to myslel ako pojednanie o veciach, ktore su v mnohych pripadoch dobre a vhodne, ale niekde su to naozaj hovadiny. Cize neodsudzujem nikoho, kto pouziva tripod na strkovom brehu (ja mam vtedy rodpod co najnizsie pri zemi), len je podla mna hovadina, ked je postaveny na travnatom brehu, lebo vidlicka je podla mna lepsia.
                                  Vela sa hovori v diskusii o tazkych olovach - ako som napisal v clanku, sam ich pouzivam tam, kde sa inak neda (rieka so silnym prudom, daleka vyvazka), takze nikde netvrdim, ze je to vzdy hovadina :-)
                                  Kapor na trave - naozaj s tym nemam problem. V 90 percentach pripadov, ked som pri vode, mam podlozku, ked nemam, myslim, ze na trave v podberaku sa mu za tu chvilu nic nestane. No a ostatne je nazor kazdeho z vas, ktory respektujem.

                                    NRK - Profil | St 5.2.2014 15:36:55

                                    Fishky >> Víš Fishky,uznej,že jde jenom o ryby.Mnoho povyku pro nic.
                                    Ať si každej mele svou.Vyměníme si tu názory,ale chleba levnější nebude.Stejně si každej pojede po svém.Slova jako ,,kaprařina je můj životní styl" mně připadaj směšný.Hodně směšný.V kontextu krátkého života,kde se můžeš zamilovat,mít děti, vynalézt lék proti rakovině,nebo blbosti.Chápeš co chci říct.Prostě máš pěknej koníček,slabší(labilnější) povahy možná životní berličku.To by ale mělo být vše. Vy to ,,jsem kaprař" řikáte jako byste byli riditel MMF.
                                    Možná takovej horolezec,kterej slejzá bez kyslíku všechny osmitisícovky může mluvit o životním stylu.Ale kaprař,nebo plavačkář.........prostě koníček a pro nezaujatý,kteří něco v životě třeba dokázali to musí být úsměvné a asi by ti řekli ,,moc hezké pruty chlapče,běž si zachytat a pohladili by tě po makovičce":)

                                      NKocháč - Profil | St 5.2.2014 14:02:12

                                      Fishky >> Jen mě zajímalo jak to myslíš. V pohodě. Taky budeme jako ty koukat na Rosničce na tým krmiva Hulín a jejich krmnou kampaň :o))) Co se týče ligy, tak tam ta soutěživost troufám si tvrdit je a postupem času se snažíme chytat na takových vodách, aby to nebylo pouze o losu a kvantitě krmení. Třeba Dešnou jsme pro tento rok nahradili právě Rosničkou a budeme mít pro 16 týmů celou vodu.

                                        NFishky - Profil | St 5.2.2014 13:31:20

                                        mi-ku >> Moc pěkné. Je to o volbě, někdo to má jako light koníčka a stačí mu staré brčko a dřepět v rákosí, zatímco druhý to má jako koně na plný úvazek a tomu podřídí nejen výbavu, ale i životní styl. Měl by si to uvědomit každý - ten první i ten druhý a předešlo by se pak debatám o "hovadinách" a odsuzování ;-)