Kaprárske hovadiny
Diskuse k mini článku Kaprárske hovadiny
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nminn - Profil | St 5.2.2014 21:02:11
Nkarloson® - Profil | St 5.2.2014 20:37:00
NFishky - Profil | St 5.2.2014 20:34:18
Nkarloson® - Profil | St 5.2.2014 20:20:09
Nkaprlysec - Profil | St 5.2.2014 19:58:21
Prostě asi začnu pruty válet po zemi a tím se vyhnu kritice ostatních. :-)
Místo swingera nebo policajta dám mezi očka zlomenou větvičku a ušetřené peníze za výbavu použiju na léčení z této diskuse.
NFishky - Profil | St 5.2.2014 19:54:54
Naleš vavřina - Profil | St 5.2.2014 19:37:34
Ndosec - Profil | St 5.2.2014 19:25:12
NPOSTLÍK 666 - Profil | St 5.2.2014 19:22:15
k těmto super nástrahám začal přidávat komerční věci..Foukačky,pelety atd.atd..A tak je to i s tou výbavou..Někdo to tu psal,že už taky nečumí jak magor několik hodin v kuse na kinder vajco s drátkem jako policajta..Taky jsem si koupil pípaky a na noci svítící policajty na baterky místo svíčky.
Jo kamaráde pokrok je pokrok:-( At si každý chytá na co chce, ať má staré bambusáky nebo výbavu za sto 100 000..Hlavně at je v poho a nechová se jako hovado co nemá rybářskou duši...
Přeji všem parádní začátek sezony a čus u vody...
NMatoK75 - Profil | St 5.2.2014 19:02:57
Doplnenie: Cize neodsudzujem nikoho, kto pouziva tripod na strkovom brehu (ja mam vtedy rodpod co najnizsie pri zemi), len je podla mna hovadina, ked je postaveny na travnatom brehu, lebo vidlicka je podla mna lepsia.
Nnarybach - Profil | St 5.2.2014 19:02:41
Chapes, co som chcel povedat? :-)
Ale koniec koncov, neodsudzujem nikoho, nech pouziva trebars aj trojnozku na ktoru sa vesia svina na zabijacke. Len by ludia mohli viac uvazovat a menej sa nechavat strhnut modnou vlnou. O tom celom to je
NFishky - Profil | St 5.2.2014 17:20:24
NTITANOS - Profil | St 5.2.2014 17:11:58
neviem co tu niekto riesi v nejakom clanku ze podla neho su lepsie vidlicky, alebo stojan, to je kazdeho osobna vec aj ked si pruty polozim na zem. je to len moja vec. ked su podla niekoho zbytocne pipaky pri 7 - 10 dnovej rybacke nech si tam zavesi policajta z kindervajca a pozera celu noc do sviecky ako chuj a garantujem po dvoch nociach zaspis a zabery pomotaju ostatne pruty a si v pecku. Chytam ryby cca. 25 rokov a taketo noci som zazil velakrat. Radsej rieste kolko umelohmotnych eskapasok konci na dne vod, lebo vela kaprarov nimi fixuje odpadavaci kamen. Ja pouzivam na vyvazku olovo, ale nie odpadavacie, je to sice risk ze sa kapor vyreze, ale nejako kamenu neverim ma predsa ine tazisko ako olovo.Tolko moj nazor.
Nnarybach - Profil | St 5.2.2014 16:38:55
Tak len na vysvetlenie, pre tych, ktori ma hned odsudili po precitani prveho odseku. Ako tam napisal jeden z vas, naozaj som to myslel ako pojednanie o veciach, ktore su v mnohych pripadoch dobre a vhodne, ale niekde su to naozaj hovadiny. Cize neodsudzujem nikoho, kto pouziva tripod na strkovom brehu (ja mam vtedy rodpod co najnizsie pri zemi), len je podla mna hovadina, ked je postaveny na travnatom brehu, lebo vidlicka je podla mna lepsia.
Vela sa hovori v diskusii o tazkych olovach - ako som napisal v clanku, sam ich pouzivam tam, kde sa inak neda (rieka so silnym prudom, daleka vyvazka), takze nikde netvrdim, ze je to vzdy hovadina :-)
Kapor na trave - naozaj s tym nemam problem. V 90 percentach pripadov, ked som pri vode, mam podlozku, ked nemam, myslim, ze na trave v podberaku sa mu za tu chvilu nic nestane. No a ostatne je nazor kazdeho z vas, ktory respektujem.
NRK - Profil | St 5.2.2014 15:36:55
Ať si každej mele svou.Vyměníme si tu názory,ale chleba levnější nebude.Stejně si každej pojede po svém.Slova jako ,,kaprařina je můj životní styl" mně připadaj směšný.Hodně směšný.V kontextu krátkého života,kde se můžeš zamilovat,mít děti, vynalézt lék proti rakovině,nebo blbosti.Chápeš co chci říct.Prostě máš pěknej koníček,slabší(labilnější) povahy možná životní berličku.To by ale mělo být vše. Vy to ,,jsem kaprař" řikáte jako byste byli riditel MMF.
Možná takovej horolezec,kterej slejzá bez kyslíku všechny osmitisícovky může mluvit o životním stylu.Ale kaprař,nebo plavačkář.........prostě koníček a pro nezaujatý,kteří něco v životě třeba dokázali to musí být úsměvné a asi by ti řekli ,,moc hezké pruty chlapče,běž si zachytat a pohladili by tě po makovičce":)
NKocháč - Profil | St 5.2.2014 14:02:12
NFishky - Profil | St 5.2.2014 13:31:20
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











