Pytlákům a vandalům bude ouvej

Autor diskuse: mates202 - Profil , 23.6.2012
48 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nrover - Profil | Út 26.6.2012 22:52:18

Mrknato >> Asi tak, ...chov bych do tohoto problému raději nemíchal, aby se nám to zbytečně nezkomplikovalo ... :-)

    NMrknato - Profil | Út 26.6.2012 22:48:06

    rover >> U "pěstování-výpěstků" nepotřebuješ veterinární osvědčení...

      Nrover - Profil | Út 26.6.2012 22:20:46

      Mrknato >> Balancuješ mezi pěstováním a chovem, ...tenká linie, ostří nože "hadr" ... :-)

        NMrknato - Profil | Út 26.6.2012 22:17:03

        Jovánek >> Ryby do 35,-Kč/kg se pěstujou na aquakultuře. To je směs hnoje, pilin a ovsa, rozprostřená do mělké vody (stejně jako se pěstuje rýže) Chovají se až ty dražší, protože ty pěstovat nejde......

          NMrknato - Profil | Út 26.6.2012 22:12:04

          Saddám >> O to jde. Jak asi RO může změnit např. rozhodnutí o povolení VRP, změní-li se podmínky §9? Jak asi bude řešit záležitosti podle §10 odst.1) pís. a), d) dále podle §11 odst. 1) pís. b) a odst.2) ?

          Bude věštit z nějaké koule, nechá si radit RS, MO, Radou? Nebo hejtmanem, či dokonce ministrem?

            NSaddám - Profil | Út 26.6.2012 21:43:45

            Mrknato >> A co budeš jako RO na tom pobřežním pozemku kontrolovat? Snad ne způsob hospodaření?

              NSaddám - Profil | Út 26.6.2012 21:42:05

              Jovánek >> Jo přesně. My jsme se hledali a na tebe jsme čekali ostroretko.

                NJovánek - Profil | Út 26.6.2012 13:30:25

                Mrknato >> Klobouk dolů, pamatuješ si po několika letech maličkosti.

                Jinak, pěstuje se pšenice, ryby se chovají.

                  NMrknato - Profil | Út 26.6.2012 0:20:44

                  Jovánek >> A to ani jeden z nás nepěstuje 1kg kapř za 25,-Kč...... Proto ti to může připadat trochu kontroverzní....

                    NJovánek - Profil | Út 26.6.2012 0:05:16

                    No vy dva jste se hledali, až jste se našli.

                      NMrknato - Profil | Út 26.6.2012 0:00:00

                      Saddám >> A pak je pěkně zapeklité, jak RO bude vstupovat na pobřežní pozemky, za účelem kontrolní činnosti. Prosím tě, který že zákon pověřuje RO vstupem na pobřežní pozemky?

                        NMrknato - Profil | Po 25.6.2012 23:43:14

                        Saddám >> Dík za odpověď. Pak tedy i přes pověření zákonem v §17, není RS povinna se prokazovat průkazem RS, nosit služební odznak, kontrolovat a dohlížet na dodržování povinností stanovených tímto zákonem, zjišťovat zdroje a příčiny znečištění, oznamovat neprodleně zjištěné závady a škody podle jejich povahy uživateli rybářského revíru a příslušnému obecnímu úřadu obce.

                        Tak tedy ty by jsi RS ponechal jen oprávnění a zrušil její povinnosti? No, ono to tak v v reálu skutečně je......., proto má být pytlákům ouvej, ale čilimníkům pré????

                        Edit : Já si skromně myslím, že "škody", které způsobí všichni čilimníci ČRS jsou řádově vyšší, než všechny škody způsobené přestupky a TČ rybářů, vč, těch latentních a neodhalených....

                          NSaddám - Profil | Po 25.6.2012 21:56:15

                          Mrknato >> Ahoj. RS kontroluje lov. To, co zmiňuješ jsou kompetence RO. RS má kontrolní činnost vymezenou v § 16.
                          A srovnání se servilním vrátným taky hodně kulhá (aspoň tedy u nás) a myslím, že to moc dobře víš.

                            NMrknato - Profil | Po 25.6.2012 9:42:04

                            Saddám >> Mám na tebe, jako praktika jeden dotaz, který si sám nedokážu zodpovědět.

                            To, že neplnění BP dle §30, odst.1 pís f) je přestupek, který se trestá, jsi mně vysvětlil, ale dále jsem našel v §31 odst. 3 pís. a), že RS by mohla ukládat pokuty i svazíkům §31 odst.8.... Je jasné, že RO nechodí k vodě na kontroly, nemusí být seznamován s BP (náš si to ani nepřeje) a kontrola označení revíru, chráněných oblastí a hlavně to, že uživatel neplní to, co mu bylo uloženo rozhodnutím, nebo oznámením a to v §11 osdt 1 a 2 je ze zákona věcí RS. Např. že si uživatel bez vyjímky mění lovné míry ryb, lovné způsoby a nepodporuje původní obsádku. Pokuty vybírá kraj, ale uložit ji může i RS. Kdo by tuto aktivitu vyjma svazočilimníků, RS zakázal?

                            Když je RS aktivní při kontrole BP u rybářů, proč není aktivní i při kontrole svazíku? Byla by to blbost, taková RS by byla okamžitě zrušena na návrh uživatele, ale pak je něco celkově blbě a RS je jen "vrátný" a "cení zuby jen na rybáře". Takový vrátný např. v Tesle normálního makačenka na vrátnici prošacoval, každou elektromku zabavil a hlásil. Když ale šel vrátnicí p. ředitel, tak mu vrátný nesl celou televizi až do auta před fabriku.......

                              NMrknato - Profil | Ne 24.6.2012 20:23:01

                              Saddám >> Je to nekonečný příběh..... Kvalitativně těžko posuneš něco, co někdo dělá skoro zadarmo a jiný za peníze (profi RS), stejně jako kvalitativně neposuneš zarybnění, když ho svěříš MO, která na něm provádí některé činnosti, ale za humny má svůj "brčálník", kde má každý člen jistojistých 15kapř, a z nich je 10 svazokapřů a peníze "blbounů" z Pardubic a Hradce..... Navíc členi z MO budou tvrdit, že si kapř vypěstujou levněji, než by ho nakoupili od profíků... Jestli jim to někdo nenakukal.....

                              Jen tak pro zajímavost, viděl jsi někde "houbařskou stráž" ? Stráž kurníků? Malinoborůvkovou stráž? Ryba je bohužel věc ničí, stejně jako houba, borůvka, vítr..... No a jestli si všímáš, tak 80% mrkmenů nechce víc ryb, ale víc RS, která by pochytala svoloč, které musí být většina a jim by pak ty ryby stačily... Taky názor.

                              Edit: Já jen nesdílím názor, že když bude s rybářem chodit policajt, že se něco změní k lepšímu. Cestu k lepšímu vidím v hospodaření svazu bez MO, resp bez MO na územních revírech s minimem zákazů a bez BP. No a k poslední zprávě o kontrolách RS mě připadne, že RS pauzíruje, nebo se rybáři u nás tak moc polepšili a ti co volají po víc a akčnější RS, nevidí realitu.....

                                NSaddám - Profil | Ne 24.6.2012 16:08:24

                                Mrknato >> Už jsme si o tom napsali dost a dost. Já spíš doufal, že se vytasíš s nějakým nápadem nebo dokonce plánem, jak tu činnost RS ještě zlepšit a kvalitativně posunout kupředu. Prostě něco reálného a ekonomicky únosného. A... nic.
                                No a myslet si, že někdo nachodí kolem vody hafo kilometrů, občas si s někým rozpumpuje adrenalinové čerpadlo (myslím , že nadledvinky), doma napíše kupu papírů,protelefonuje nějaký ten mrzký peníz kulivá ostraze revírů, projede i nějaký benzín a ve finále si půjde v lednu zaplatit bigádu a povolenku s dobrým pocitem, že on přeci má ten odznak. No , to je teda vážně utopie.

                                  NMrknato - Profil | Ne 24.6.2012 15:52:12

                                  Saddám >> Naše MO je v tomto vyjímkou......naši MO jsem nemyslel.

                                  Ne podle mě, ale podle zákona je BP, bližší podmínkou, jen pokud je uvedena v povolence. I kdyby byla v soupise revírů, dokladu o docházce, prostě aspoň někde, v "papírech" co má rybář u sebe, které si k lovu koupil a jistě nastudoval. V případě "bludiček" tato BP neexistovala. Existoval jen svazoúkol ji jako BP chápat. Ty jsi se mě ptal na funkčnost RS, tak jsem ti odpověděl. Vím že podmínky jmenování stanovuje zákon a proto od takovéto RS nemužeme čekat zázraky.

                                  RS potřebujeme, aby uživateli mohl stát povolit VRP. Na jeji provoz stát neplatí ani Ň. S tohoto důvodu a rozměru je potřeba ji chápat, protože ji platíme vlastně my všichni a pak také my všichni nebudeme jistě chtít, aby na nás zkoušela divný triky.....RS by se svazem neměla mít nic společného. Je ale grátis a darovanýmu koni se na zuby nedívá.....

                                  Ale i ty taháš do "problematiky RS" ekonomiku. Myslíš, že stát, který jmenuje RS zajímá, zda člen zaplatí nějakému o.s. to, co si členi upečou? Myslíš si, že to je ten hlavní důvod funkční RS? Pro svaz asi ano a proto svaz úkoluje RS. Logické, ale to jsme už někde jinde..... ještě by zbývalo, aby svaz platil RS za každého zadrženého rybáře nějakou kačku......

                                    NSaddám - Profil | Ne 24.6.2012 15:30:48

                                    Mrknato >> To už je na ombudsmanna. Reakce na to , co zmińuješ, byla ta, že postup RS byl přísný. Ne nezákonný. Přísný, přísný, přísný....
                                    Výsledek přísnosti byl ten, že v následujícím roce kleslo množství přestupků v tomto revíru 25x. Opakuji 25x,25x, 25x...

                                      NSaddám - Profil | Ne 24.6.2012 15:24:58

                                      Mrknato >> Shodou náhod odevzdávám povolenky krajskému hospodáři. Myslíš, že je to dostatečný zástupce uživatele? Když tak naznač, třeba bych měl přímo předsedovi ?

                                      Myslíš nebo víš ? Máš o darebech nějaké info? Klidně se svěř. Já raději pracuji s fakty než se smyšlenkami. Trochu mi tvůj způsob uvažování připomíná bývalého pana předsedu. Ten rád tahal ekonomiku do ostrahy revírů. A vážně myslíš, že zrušením RS získá svaz nějaké peníze? Proč by si vlastně rybáři kupovali povolenky, když by věděli, že je nikdo nebude kontrolovat. Z lásky?
                                      Zrovna včera mě napadlo, jaký by ze mě byl s mou znalostí revírů, mechanismu kontrol, legislativy a nedovolených způsobů lovu, excelentní pytlák.

                                      Zkus přečíst znova a lépe, případně vznes dotaz k odborníkům na legislativu. Tak, jak to chápeš, to prostě není.

                                      Podmínky pro výkon funkce RS stanovuje vyhláška a přes to vlak nejede.

                                        NMrknato - Profil | Ne 24.6.2012 15:11:13

                                        Saddám >> Věcně s potrestáním darebáků souhlasím, ale formálně a způsob ze strany státu (rybářskou stráží) považuju za chybný a také mě zneklidňuje, že se to může opakovat v jiných souvislostech. Je to jako že muž s koženou brašnou, nesmí projet.......

                                          NMrknato - Profil | Ne 24.6.2012 15:07:00

                                          Saddám >> Použil jsem jistou míru nadsázky, to jo, ale není spiknutím, že RS vrací povolenky MO? místo tomu, kdo je vydává? Kdo je k tomu ze zákona oprávněn? MO není uživatel revíru a tak nemůže vydávat povolenky, muže je prodávat, to jo, stejně jako Konopásek.....

                                          Když počítám a odhaduji, že v našem ÚS máme cca 100MO a každá má v průměru 5 RS tak to je cca půl milonu korun, které svaz nedostane a to je každý 30 kapr zadarmo. Myslím si, že takovou díru neudělají ani všichni darebové, kteří pášou nezákonný lov.

                                          RS je oprávněna kontrolovat, požadovat a zadržovat... ale je povinna m.j. "kontrolovat a dohlížet na dodržování povinností stanovených tímto zákonem," ( nechci nudit a rozvádět to, ale těch věcí je....) a na to RS zcela rezignuje.

                                          Každá doba má jiné podmínky. PS VB, okrskáři stačila uvědomělost a věrnost, na tuto funkci stačilo i pět tříd. Dnes na policajta potřebuješ maduridu.....

                                            NSaddám - Profil | Ne 24.6.2012 15:01:53

                                            Mrknato >> A já myslel,že už jsem ti to vysvětlil. To, co zmiňuješ, je pouze a jenom tvůj názor. Žádný kompetentní orgán nerozporoval postup RS a nikdo žádné neoprávněné zadržení povolenky nekonstatoval, vyjma tebe a jen několika ,,postižených". Netuším, co tedy a na základě čeho chceš řešit.
                                            Na druhou stranu, aspoň bude schůze pestřejší a veselejší. Myslím, ale , že ne na úkor RS

                                              NSaddám - Profil | Ne 24.6.2012 14:54:05

                                              Mrknato >> Skoro všechno špatně,nicméně převratné to je. Vlastně píšeš, že zrušením zákonů zlikvidujeme kriminalitu. Tím, že svaz nevydá žádnou povolenku zdarma, asi žádné peníze nezíská. Získá jen kupičku papírů.
                                              A jakpak jsi přišel na to, že by RS dávala zadržené povolenky prodejci ? To už je fantazie nakvadrát.
                                              Znuvu opakuji. Co kontroluje RS je v zákonu napsáno. O svazu, uživateli nebo hospodaření tam není ani zmínka. A už vůbec ne , že vše, co řeší zákon 99, jak píšeš, to je úplná hloupost. Nepleť si RS a NKÚ.
                                              Co se týče úrovně RS, tu zabezpečuje vykonání zkoušky před odbornou komisí . Výsledky jsou archivovány, takže se přeptej jinde.Najdeš tam i moje.

                                                NMrknato - Profil | Ne 24.6.2012 14:43:31

                                                Saddám >> Stále nevím, zda se naše MO a DK omluvila za zadržení povolenky v rozporu se zákonem úředními osobami? Myslím, že osoba uřední nemůže předjímat, že by kontrolovaný rybář lovil po 24 hodině a bez světla, kdyby vyjímka neplatila.......

                                                Na příští schůzi, pokud se nebude řešit nějaké závažnější théma, navrhnu, aby jako kompenzaci za neoprávněné potrestání byla těmto rybářům vydána na další rok povolenka zdarma....., nebo jim ji zaplatila DK a RS.....

                                                  NMrknato - Profil | Ne 24.6.2012 14:37:00

                                                  Saddám >> Funkčnost se zvýší zrušením BP a tím se i sníží počet potencionálních přestupků. Stejně tak se změnou TZ snížil i počet TČ pytláctví. Tím se může snížit počet členů RS a svaz získá za povolenky peníze, nebude je rozdávat každému, kdo si o ně svazořekne. Také kontrolou uživatelů nebude RS riskovat zdraví a svoji čest, protože kdo jiný, než čilimník by měl vědět, že urážka mezi rybáři je neslučitelná se stanovami. Tím by se aktivita RS přirozeně orientovala na kontrolu svazu a ne darebáků. RS by též měla zadržené povolenky zasílat tomu, kdo je vydal, a ne prodal. Japak řeší vracení povolenek např. R. Konopásek? RS by měla být na takové úrovni, jednak odborné a mentální, aby mohla kontrolovat vše co řeší zákon 99/2004 a ne jen to,k čemu je MO vyzvána.

                                                    NSaddám - Profil | Ne 24.6.2012 14:25:46

                                                    Mrknato >>Myslím, že naše RS s tím problém nemá. Možná nějaký ten jedinec a ve velmi malém procentu celkově řešených přestupků.

                                                      NSaddám - Profil | Ne 24.6.2012 14:23:34

                                                      Mrknato >> Asi jsem slepej, ale nikde nevidím tu funkčnost, resp. jak ji ,,zavést".
                                                      Taky mi nějak uniklo, co, že by měla RS kontrolovat u MO a uživatelů, tedy kromě lovu ryb el. agregátem. Hospodaření kontroluje RO a svaz má syslém dozorčích orgánů na všech stupních. RS kontrola, toho co píšeš, nepřísluší.

                                                        NMrknato - Profil | Ne 24.6.2012 14:17:48

                                                        Saddám >> Myslím, že s rozpoznáním přestupku mají problém i RS, KÚ včetně MZe....

                                                          NMrknato - Profil | Ne 24.6.2012 14:16:04

                                                          Saddám >> Hovořit o pytláctví se dá až od škody nad 5.000,- a to ještě, že dotyčný sí nepořídí RL a povolenku. Sám jsi zmínil, že náš RO se staví k dokazování některých přestupků dost zdrženlivě. Vůbec se mu nedivím, když se podívám na BP vykonstruované svazem , podle kterých by měl trestat. Tuhle šarádu okolo "pytláctví" si působí v mnoha souvislostech svaz sám a pak si zvát na pomoc "straršího bráchu", nebo MP je též úsměvné...... RS by měla kontrolovat především a dohnat manko hlavně u MO a uživatelů...... Tam se dějí skutečné "lumpárny"....

                                                            NSaddám - Profil | Ne 24.6.2012 14:09:44

                                                            Mrknato >> A k tomu poslednímu. To, že někdo krade na hřbitově nebo něco ničí je k poznání i pro člověka, který se pohřebnictvím nezabývá. U lovu ryb, tomu tak není. Zdaleka ne všichni empíci nebo policisté poznají přestupek na úseku rybářství, pakliže jsou nerybáři.

                                                              NSaddám - Profil | Ne 24.6.2012 14:06:33

                                                              Mrknato >> Jsem to , ale trulant, vůbec nechápu, kam, že jsi se to teď prokličkoval, ani jak to souvisí s tématem diskuse. Zkus prosím to zavedení funkčnosti. To by mě docela zajímalo.

                                                                NMrknato - Profil | Ne 24.6.2012 14:02:09

                                                                Saddám >> Ano, plný pytel problémů byl pravidelný koutek "poradců Šimka a Grosmana". Smál se mu také jen někdo, kdo chápal problém jako pseudoproblém, stejně jako se někdo směje RS. Jen opakuji, že zadržet povolenku za BP, které BP nebyly, za urážku mezi rybáři, nebo jak psal Kopr69, že na revírech nemají co dělat nástražní rybky z nerevírů a BP, které popisuje předseda ČRS v svazodotazu tuším č.141, je pro mě tak tragické, že mě to přivádí až k úsměvu, stejně jako problémy, které řešila dvojka Š+G.......

                                                                Edit : ano mpíci chodí i na hřbitovy, ale ne jako dvojka s kostlivcem, kterému se z hrobu ztratil věnec a na jeho vyžádání.....

                                                                  NSaddám - Profil | Ne 24.6.2012 13:55:25

                                                                  Mrknato >> Asi k tobě nedoputovala informace, že prakticky vše, co zmiňuješ (zapomněl jsi třeba na hřbitovy) empíci pravidelně kontrolují. Nemluvě o nádraží a sportovních akcích. Co se týče funkčnosti RS, také s tebou moc nesouhlasím. Navíc RS má oprávnění požadovat součinnost danou přímo zákonem.
                                                                  ,,Zavést funkčnost" - nějak si pod tímto termínem neumím nic představit. Mohl bys to rozvést? A co to je Š+G ? Šimek a Grossman?

                                                                    NMrknato - Profil | Ne 24.6.2012 13:46:34

                                                                    Saddám >> Tak to já bych zase tleskal, pokud by mpíci chodili se zemědělci, zakrádkáři, lesáky a kontrolovali lesy, pole, zahrádky, sady, kdy by asi produktivita strážníků byla zcela jistě větší. Nevidím důvod, aby kvůli jednomu koníčku někoho a byznysu pár lidí, to platili všichni. Říkám dost dlouho, že RS nefunguje a logické by bylo funkčnost zavést a ne tento problém házet do plného pytle problému Š+G.......

                                                                      NSaddám - Profil | Ne 24.6.2012 10:07:53

                                                                      Asi nebudu takový znalec pytláckého živlu, jako většina zde přítomných, a proto se mi tento počin chrudimáků líbí.Někde se prostě začít musí, tak proč ne pohodlně uprostřed města, zvlášť, když zde mají empíci pravomoce a pytláci se zde vyskytují. No a jednou týdně? Týdnů je 52, krát tři hodiny a je to pro někoho z RS ,,měsíc práce" za rok navíc.
                                                                      Osobně tleskám a fandím.

                                                                        NDelwin - Profil | Ne 24.6.2012 1:12:13

                                                                        pánové já bych rád viděl ty policajty kteří poběží za pytlákem který přebrodí nebo přeplave řeku na druhou stranu,a pak když ho konečně mooooožná celí mokří chytí,tak mu udělí pokutu 200 kč. u toho bych chtěl být.protože bez ohledu do jaké výše je možné udělit pokutu znám 2 případy pytláctví a jeden byl pokutován 200 kč a druhý 300 kč.a to magistrátem města.a střílet po někom kdo spáchal přestupek asi nebudou.no nevím nevím.děti se z toho asi po.erou když na ně příjde policajt,ale že by toto platilo na protřelého pytláky si nemyslím.ale aspon budou pokutovat ty co odhazují odpadky u vody,a to je dobře,no ne?

                                                                          NKrvulii - Profil | Ne 24.6.2012 0:18:11

                                                                          Mrknato >> Jsme nejhorší MO v celym Ústeckým kraji... Nejmenší ryby, nejhorší zarybnění... :-)

                                                                            NMrknato - Profil | Ne 24.6.2012 0:11:00

                                                                            Krvulii >> Musí se to na někoho svést....... fenomén, kormorán, a vydra jsou už profláknutý, provařený.....

                                                                              NKrvulii - Profil | Ne 24.6.2012 0:09:14

                                                                              U nás taky furt nadávaj na pytláky, ale to, že se z výlovu všechny mírový ryby stěhujou a rozprodávaj do místní rybárny o tom už nikdo nic neřekne. :-)

                                                                                NMrknato - Profil | Ne 24.6.2012 0:04:13

                                                                                arnošt >> A ty si myslíš, že v tom parku, v Chrudimi jsou nějaký ryby, který by stály "pytlákům" za hřích? Jo kluci 10let, ti jo, a před těma musíme chránit revíry..... Zeptej se někoho místního, kam si CR sadí kapř..... a kam dávaj prachy......

                                                                                Edit: Zrovna v tý Chrudimi měli policajti zasáhnot dřív. Ne proti pytlákům, ale čilimníkům svazovým.... Už je to víc jak rok a nic se neděje. Možná jsou všichni neviní.......

                                                                                  Narnošt - Profil | So 23.6.2012 23:59:57

                                                                                  Mrknato >> Jasně,že nebude mít nekonečné pravomoce.Jen bude budit dojem většího strašáka.Ukrajinec,nebo kdekterý Ferda bez lístku a povolenky si propříště rozmyslí v tom úseku vysedávat a bud toho nechá,nebo potáhne jinam.Ještě lepší než městská policie jako doprovod by byla samozřejmě státní a víc než jednou týdně...

                                                                                    NMrknato - Profil | So 23.6.2012 23:52:25

                                                                                    arnošt >> A ty si myslíš, že RS která bude mít za zády MP, bude mít větší pravomoce? Bude moci provést osobní prohlídku svazoobčana, prohledat mu auto, obydlí, vyslýchat jeho děti, rodiče, odposlouchávat mu telefony, číst korespondenci...?

                                                                                    Víš, kdo to je pytlák?

                                                                                      Nrover - Profil | So 23.6.2012 23:48:20

                                                                                      Mrknato >> Je to bohužel tak, ...širší pohled na věc není pro " někoho" jednoduchý, ...zkoušet se dá cokoliv, své peníze bych v "tomto" experimentu ale viděl docela nerad.
                                                                                      Nakonec MP na tento způsob nezákonného "jednání " není ani adekvátně "připravena " ...

                                                                                        Narnošt - Profil | So 23.6.2012 23:45:09

                                                                                        Mrknato >> Beru to tak,že RS za zády s městskou policií bude mít větší důraz než samotný člen RS.Rybářům,kteří neporušují žádný zákon může být přítomnost městské policie úplně volná.Ovšem pytlák chycený za ruku MP bude mít o to víc ztíženou situaci.I když jednou týdně se mi zdá spíš hodně symbolické.

                                                                                          NMrknato - Profil | So 23.6.2012 23:36:44

                                                                                          rover >> Tak, tak. Široká obec rybářská má každého, kdo poruší vyhlášku, zákon i když má v kapce povolenku, za pytláka. RS nemá probléma s rybáři, ale s nerybáři, cikány a ukrajinci, no a s těmi bude mít probléma i MP.....

                                                                                          Edit : ono s těmi Chrudimáky je to ještě trochu jinak....... trochu dost jinak.

                                                                                            NMrknato - Profil | So 23.6.2012 23:31:20

                                                                                            arnošt >> Prosím tě, v čem tkví ten "dobrý nápad"? Městská policie tu je již dost dlouho a podle tebe čekala, až se domluví s nějakou MO? MO ustanovuje RS? MO pověřuje činností RS? Jak to teda je? Proč by normální rybář a i rybář, který viditelně neporušuje zákon, měl útočit na RS? Máš v tom nějaký hokej..........

                                                                                              Nrover - Profil | So 23.6.2012 23:30:51

                                                                                              arnošt >> Nepropadal bych předčasnému optimismu, ...s komplexním řešením problému to nemá nic společného :-(

                                                                                                Narnošt - Profil | So 23.6.2012 23:18:08

                                                                                                Konečně dobrý nápad.Útok na veřejného činitele si rozmyslí i dost otrlý pytlák a bordelista...