Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 31.5.2012 10:09:23

vokounek >> mno marketingový mix je oficiální výraz v marketingu :-)
Každopádně pohled na veselé a zdravé dítko každého uklidní a vzbuzuje v lidech důvěru v produkt, které dítko prezentuje.

    Nvokounek - Profil | Čt 31.5.2012 10:05:34

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> marketingový mix je parádny výraz :) ešte som ho nepučul ale je presný. i keď v tomto prípade je to trošku iné ako keď mobilný operátor či banka chce zaviazať ludí k odberu produktu pomocou pobehujúcich a šťastných detí v reklame..

      NButchi - Profil | Čt 31.5.2012 10:02:47

      vokounek >>
      Frustrácia.

        Nelhierro - Profil | Čt 31.5.2012 10:01:36

        iva >> já tam byl též, vím o čem hovoříš. Showbussiness potřebuje skandály a ona i negativní reklama je mnohdy dobrá. :-(

          Niva - Profil | Čt 31.5.2012 10:00:09

          elhierro >> kdybych odpověděla, že ten sumec byl regulerně chycený, musela bych se jít zakopat:-(((((

            Nelhierro - Profil | Čt 31.5.2012 9:59:00

            iva >> jsem na tom zcela podobně. V pondělí mi volal redaktor ze Super a ptal se jak to bylo v roce 2007 na Turyňském rybníce a zda jsem skutečně viděl tým JV na tom ostrůvku, kam je vstup zakázán z důvodů hnízdění ptactva. Má odpověď byla že ano. Tak jako to viděli i další desítky rybářů a lidí, co se chodí okolo rybníka procházet. Tenkrát tam byla velká averze vůči tomu. Otázkou je, zda tým JV měl povolení ke vstupu či ne. Ale vzhledem k tomu, že tam byla i PČR, tak povolení asi měl. Je mi spíše záhadou, proč se najednou strhla taková mela, vždyť stejně každý ví, kde je pravda.

              NTWIN 69 - Profil | Čt 31.5.2012 9:58:24

              Balzer >> no to musela,ale ty fotky vypadají parádně.

                NButchi - Profil | Čt 31.5.2012 9:57:42

                Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 31.5.2012 9:50:37 >>
                Tvrdil, že zmije..
                Ale taky mu mohla vlézt do trenek žížala, čímž mu způsobila vlhké a divoké sny..
                Zajímavé, polyká i nějaké těžké kovy? Jako že když jim na výpravě dojde jídlo, začne se přikrmovat olovem..

                  Nvokounek - Profil | Čt 31.5.2012 9:52:39

                  omambik >> prečo sa snažíš ho urážať pán kolega?

                    NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Čt 31.5.2012 9:50:37

                    Butchi >> co že ho to uštklo? Docela dobrý bylo, když vyprávěl, jak v Amazonii zbaštil opici sestřelenou šípem s kurare a pak byl po tom kurare omámený.

                    :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

                      Niva - Profil | Čt 31.5.2012 9:45:00

                      Jen k objasnění nedorozumění: Ivana Šulcová je moje kolegyně z repre, když jsem aktivně závodila, nemá s Vágnerem, článkem ani jeho hodnocením žádnou spojitost. Náhoda, máme podobné jméno a motáme se ve stejném oboru.
                      To, co vyšlo v super.cz je jeden z xxx článků, kdy se někoho zeptají, jak to bylo, ověří si, že ten člověk neplácá z hladu, a jeho odpověď vydají. Na rautu po Efftexu jsem byla, zeptali se mě, jestli to byl podvod s tím sumcem, odpověděla jsem, že jistě,tečka. Nepotřebuji si nic dokazovat, přeji úspěch každému, nemám komplexy. Kdybych odpověděla, že ne, že to bylo všechno v reálu, že zrovna náhodou uprostřed Prahy, v kraválu, těsně u břehu, kde se pohybovalo xxx desítek lidí, hrála hudba, tak zrovna zabral mega sumec a zrovna na jeden jediný nastražený prut a zrovna tam u toho byly kamery a zrovna tm byl pan Hunt, tak to bych musela být namol.

                        Nelhierro - Profil | Čt 31.5.2012 9:29:47

                        Přepis jednoho svědectví z Turyňského rybníka (záplavy), kde tým JV měl v roce 2007 povolení k hospodářskému odchytu sumců od hospodáře MO. Jestli hospodář MO může povolit vstup na místo, které je chráněné zákonem, netuším

                        ® zadar středa 1. srpna 2007

                        Přeji dobrý den, právě jsem se vrátil ze čtyřdenního lovu kaprů ze Záplav a mám čerstvé info. Jakub tam pořád loví, přesunul se na ostrůvek. Podotýkám, že na ostrůvek je rybářům zakázán vstup, protože je to místo ochrany ptactva a rezervace. Sumci moc nejdou, ale říkali dědkové, že jednoho chyt. Jak jsem psal dříve, má povolení na hospodářský odchyt od hospodáře a proto s ním nic nezmohla ani policie ČR kterou na něj kdosi poslal. Rozhodně se tedy nedopouští pytláctví. Stav rybářů na Záplavách se mi jeví jako silně nasr…ý a vypadá to, že je tam ještě méně oblíben než tady

                          NSiven Polní - Profil | Čt 31.5.2012 9:25:08

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Právě to je důležité. Linka mezi nafouknutou pravdou a lží je tenoučká, jsou věci, který lze ještě tolerovat. Ale očité svědectví je pro mě v tomto případě nejzávažnější, a to právě od lidí, jejichž příspěvky léta čtu a mám o nich (a to aj o Tobě) vytvořen vlastní úsudek. Jinak teda ta růstově hormonální exploze pubertálního J.V. mě fakt dostala. Nějak se mi ta skládačka už formuje, výsledek vypadá tak nějak ohyzdně...

                            NJuraj - Profil | Čt 31.5.2012 9:20:06

                            Naprosto souhlasím s Ivou Štruncovou.

                            Pořady např. pro děti nedělá špatně, ale s těmi pohádkami pro dospělé to přehání.
                            Potřebuje prodat senzaci a to hlavně v širším záběru, než je rybářská veřejnost. Myslím, že i tak by to šlo s mírou, ale on to tlačí moc na pilu a není divu, že spoustu lidí rozzlobí, když z nich dělá pitomce.

                            To že naštve část rybářů, s tím asi počítá. Jenže pak se k tomu díky jeho bajkám přidají teraristé, kteří jsou odborníky na hady, nebo hmyz: Pak třeba i jiné odborné skupiny v jejichž oboru plácá nesmysly. Ve finále si uškodí. Každý z nás je s vědomím toho, že se jedná o show, ochoten přihmouřit oko. Ale čeho je moc, toho je příliš.

                              Nelhierro - Profil | Čt 31.5.2012 9:12:01

                              ZERP >> Kulínský také dělal záslužné práce s dětma a pak se přišlo na to, že je pedofil. Sorry, ale nechci aby se moje děti od mala učili podvádět a lhát. Na druhou stranu říkám, že ač je to celé převedeno z rybplovu na showbussiness, pak i tak JV jako rybář něco umí.

                                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 31.5.2012 9:01:17

                                Siven Polní >> k čemu ti pomůže, když řeknu například já, že jsem ty nekalosti viděl?
                                Člověk, který chytá ryby a tedy je rybářem a navíc má toho fištróna popřípadě alespoň průměrný úsudek si domyslí, že úlovky a příhody s nimi spojené jsou prostě nereálné, smyšlené

                                  NSiven Polní - Profil | Čt 31.5.2012 8:52:00

                                  Psal jsem sem včera, ale bylo to spíš všeobecně. Zajímalo by mě ale, jestli se tady ozve i někdo, kdo ty NEKALOSTI na vlastní oči VIDĚL (myslím lidi z MRKU, ne bulvárem citované kolegy, i když právě jejich svědectví ve mně nastartovalo nedůvěru k J.V.) .
                                  Hlavně aby to nedopadlo jako v Břeclavi...

                                    Ntomsa - Profil | Čt 31.5.2012 8:45:00

                                    Zase každý viděl, každý slyšel, kámoš povídal, dopr.ele to nikdo nemá na mobilu foťák či kameru aby už konečně něco natočil.
                                    Nemůžu kubu obhajovat, neznám ho, ale čím víc tady přizpívá akvaristů s pochybnýma argumentama bez jakýchkoliv důkazů, nabývám dojmu, že úspěch je po zásluze potrestán.

                                      NBalzer - Profil | Čt 31.5.2012 8:43:11

                                      TWIN 69 >> Musela byť pekne oslizlá, ale ...... to nebolo :-)

                                        NTWIN 69 - Profil | Čt 31.5.2012 8:22:15