Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 31.5.2012 8:20:42

pajagogo >> přesně tak. Děti byly nově zapojeny do marketingového mixu

    pajagogo - Profil | Čt 31.5.2012 8:17:59

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> něco na tom bude, peďáci sou taky slavný když lověj děti před školou na bonbóny a "Nova byla exkluzivně při tom" a jistě maj ty děti taky rádi -:))

      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 31.5.2012 8:11:24

      Mrknato >> Děti má každý rád. Děti nejlépe prodávaj

        Mrknato - Profil | Čt 31.5.2012 8:09:47

        ZERP >> Proč musí mít ten, kdo chce něco znamenat, něco společného s dětmi? Od klerika v církvi svaté, přes modelky, misky, k protagonistům K70.

          ZERP - Profil | Čt 31.5.2012 8:03:53

          To se fakt musím smát !!!!!!! Proč na někoho plivete když jste u těch natáčení nikdo nebyl? Jděte raději na ryby a nechte Kubu žít . Dělá tolik záslužné práce s dětma a každý by rád dělal to co on že je mi už z té vaší zloby a klasického čecháčkovství zle. Začněte raději u sebe zda děláte vše DOBŘE.................V.ZELENKA ZERP

            venca1 - Profil | Čt 31.5.2012 7:42:16

            Teď je Kuba na ČT 24, to zase bude exhibice.

              Rybatorstr - Profil | Čt 31.5.2012 7:02:55

              Azbest >> Ahoj, u mě v anketě to vyšlo lež 76%, nelže nebo je mi to jedno 24%.

                Bambus... T.maniak - Profil | Čt 31.5.2012 6:47:28

                omambik >> fajn, chyba se našla,,,, přiznávám že jsem pochybyl..

                ale ty by jsi se mohl trošku klidnit ve výrazech.. taky tě nenapadám....

                  omambik - Profil | St 30.5.2012 23:25:57

                  Bambus... T.maniak >> Chyba tisku jseš ty, nejdřív pořádně čti a pak se s.r s argumentama do diskuse, ale kolegové ti už asi vysvětlili, jseš trapnej jak JV.

                    rover - Profil | St 30.5.2012 23:03:41

                    medvěd >> Ta kniha je bohužel předražená, ...tady s ní velký "byznys" neuděláš !

                      chujar - Profil | St 30.5.2012 22:54:05

                      LosPafkos >> Hele, toho žebráka bych si asi odpustil...To že je zahalen různými záhadami a pochybnostmi neznamená, že ho budeš takhle nazývat!!! Máš demokratickou volbu, sledovat nebo nesledovat jeho filmy. Ukažte mi na někoho, kdo udělal něco proto aby děti nedržely celý den ovladač či myš ale šly do přírody?? Víš o někom? Ale leží ti v žaludku jenom proto že udělal několik chyb, ale pamatuj, jenom žebrák vidí ty špatné vlastnosti a nechce najít v člověku i nějaký ty klady!!!!!

                        Kolis - Profil | St 30.5.2012 22:50:35

                        Zase dobrá manéž.....

                          Butchi - Profil | St 30.5.2012 22:49:35

                          Bambus... T.maniak >>
                          Vpoho, já do toho nijak nerýpal, sám jsem si toho nevšimnul :-)

                            Piskořík - Profil | St 30.5.2012 22:49:19

                            Bambus... T.maniak >> V pořádku...



                            ...tak už táhni spinkat....:o)

                              Bambus... T.maniak - Profil | St 30.5.2012 22:47:04

                              Piskořík >> ja si myslel ze je chyba v tisku.. Jak rikam struncovou neznam..

                              Ale sulcovou ano.. Na MS pusobila take..
                              Mozna ale jen shod jmen..

                                Piskořík - Profil | St 30.5.2012 22:43:37

                                Bambus... T.maniak >> V tom odkazu máš zmínku i o Ivaně Štruncový....to je ta, o který je řeč a v ženský plavaný je to velká persona...:o)

                                  Hrdobec - Profil | St 30.5.2012 22:35:26

                                  brambůrek.9 >> Vezírek na dejme tomu 80plus kg sumce nejspíš neexistuje

                                    Bambus... T.maniak - Profil | St 30.5.2012 22:33:57

                                    Butchi >> znam ivanu sulcovou..

                                    Struncovou nikoliv..