Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012
567 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NIvo - Profil | Út 5.6.2012 21:54:02

Azbest >> ohrožený druh je spíš mastičkář - Jakub dělá to, co si myslí, že ho naplňuje. Naplnění a a vyprázdění v podobě pouštění nese jistá rizika ...:-)))))

    NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 21:50:52

    Ivo >> možná, že je Kuba i chráncem ohrožených druhů čočky:-)

      NIvo - Profil | Út 5.6.2012 21:40:31

      LosPafkos >> V mhd jsem nejel 9 let. Ale v autě je to ještě horší - v autě pouštět nelze ..:-)))

        NLosPafkos - Profil | Út 5.6.2012 21:34:16

        Ivo >> vše můžeš,jen nesmíš po čočce jezdit v MHD :--))

          NIvo - Profil | Út 5.6.2012 21:32:13

          LosPafkos >> proč bych se ovládal ??? Já žil právě v domění, že pouštím-li - můžu vše. Tak jsem pouštěl ....No a pak ty následky ....:-))) Tak že - vono je to s tím pouštěním nějaký nedotažený .....:-)

            NLosPafkos - Profil | Út 5.6.2012 21:24:49

            Ivo >> se neumíš ovládat ? A řekl jsi doma o těch moderních trendech,že poušťáci můžou vše,netutlej to a šiř dál :--))

              NIvo - Profil | Út 5.6.2012 21:16:17

              Kozič origin >> modlit se není škaredé...:-))) I když záleží na tvém guru ..:-)))))

                NIvo - Profil | Út 5.6.2012 21:15:12

                LosPafkos >> co máš pořád s tím pouštěním ???? Tady někdo zmateně tvrdí že ten, kdo pouští, může všechno. ... to je přece blbost. Já jsem minulý týden pozřel čočku a "pouštěl" jsem celý den. Divný je, že mi zakázali úplně všechno....
                A pak se v tom vyznej ...:-))))))

                  NIvo - Profil | Út 5.6.2012 21:11:42

                  Kozič origin >> prostě - kdo si hraje , nezlobí ..:-)))))

                    NLosPafkos - Profil | Út 5.6.2012 20:35:17

                    Kozič origin >> jsi li ryba i ten Jakub tě ochrání. Pod rouškou tmy si můžeš dělat i hezké věci,pokud teda pouštíš :--))

                      NKozič origin - Profil | Út 5.6.2012 20:31:55

                      LosPafkos >> Mě se to ale nelíbilo. Byl jsem smutný a dělal jsem si škaredé věci. Modlil jsem se a čekal, že mě každou chvíli vysvobodí Jakub.

                        NLosPafkos - Profil | Út 5.6.2012 20:29:17

                        Kozič origin >> řepa je zdravá a myšma taky :--))

                          NKozič origin - Profil | Út 5.6.2012 20:28:53

                          LosPafkos >> Když jsem si naposledy stěžoval.

                            NKozič origin - Profil | Út 5.6.2012 20:26:25

                            LosPafkos >> Já to fakt nemůžu vypovědět. Žral jsem měsíc s myšama ve sklepě řepu.

                              NLosPafkos - Profil | Út 5.6.2012 20:20:11

                              Kozič origin >> wostrej poručník,na hrách s tebou :--))

                                NKozič origin - Profil | Út 5.6.2012 20:18:20

                                LosPafkos >> Mým poručníkem je ............... Ale ten úděl pro velké vytížení nezvládá a já jsem zanedbaný. Občas píšu i škaredé věci, nebo ubližuju rybám a on dělá, že mu to nevadí, protože aspoň nezlobím.

                                  NLosPafkos - Profil | Út 5.6.2012 20:09:38

                                  Kozič origin >> mám takové tušení kdo ti je poručníkem :--))

                                    NKozič origin - Profil | Út 5.6.2012 19:53:59

                                    LosPafkos >> Všechno bude. Já se někdy zjevuju bez reakce. To když mě můj poručník příhlásí ale já mám zrovna záchvat.

                                      Nmalamut - Profil | Út 5.6.2012 19:48:24

                                      Ivo >> presumpce neviny u politiků je blbost. V týhle žumpě je z nich vinen každý.

                                        NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 19:32:23

                                        Ivo >> on moc dobře ví, že policajti hlídali jeho-ale před případným útočníkem a ne, že by vzal kramle.
                                        Na to by stačil jeden nováček.
                                        Takže je moc rád, že ho stínili, ale pindat ramenatě bude furt.

                                          NLosPafkos - Profil | Út 5.6.2012 18:15:35

                                          Ivo >> jen škoda,že to nenačasoval na okurkovou sezonu,takhle se média vypíší předčasně,tzv-předčasná ejakulace :--)))

                                            NIvo - Profil | Út 5.6.2012 18:12:05

                                            LosPafkos >> ale jistě jsi zaznamenal, jak ve svém projevu pěl několikrát ódu na poctivou a profesionální práci dozorců ve vazební věznici v Litoměřicích …. I když tuto věznici jsem v minulosti několikrát navštívil (profesně) , poznal jsem pár dozorců a jednalo se o solidní lidi.
                                            Jen z jeho úst to znělo tak trochu účelově. Samozřejmě - ctím presumpci neviny,ale myslím si své. Zatím není odsouzený a teprve čas ukáže. Ale ty jeho plky o tom, že je-li on - obviněný /vazebně stíhaný - doprovázen ozbrojenými policisty, tak že se tím pádem nacházíme v policejním státě – to je fakt absurdní. Jako poslanci mu nevadil obecný převoz obviněných z vazby k soudu v doprovodu ozbrojené stráže, ale octl –li se on v roli obviněného, hned má plná ústa příměrů k estébákům….Na druhou stranu – dostal možnost se hájit využil ji po svém.
                                            Pravda - jediný, kdo si chrochtá - jsou média...

                                              NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 17:02:19

                                              sliver - samolibý vůl >> hmm-to je síla.

                                                Nsliver - samolibý vůl - Profil | Út 5.6.2012 16:36:23

                                                  NLosPafkos - Profil | Út 5.6.2012 16:33:57

                                                  tak a doktůrek jde zpátky do tepláků a teď začne práskat jak nepříčetnej,taková zrada a křivda :--))

                                                    NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 16:32:37

                                                    Ivo >> rozhodně to udělal-tím jsem si jistej, jen nechápu, na co měl doma sapík a ještě k tomu takovou velkou krávu...

                                                      NJKB - Profil | Út 5.6.2012 16:31:35

                                                      sliver - samolibý vůl >> zadny odkaz nevidim, ale zajima me, o co celkove jde?podival bych se na cele, najdu to nekde vecer, az prijdu z prace?

                                                        Nsliver - samolibý vůl - Profil | Út 5.6.2012 16:28:52

                                                        JKB >> v tom odkaze jsou dvě.

                                                          NJKB - Profil | Út 5.6.2012 16:27:05

                                                          sliver - samolibý vůl >> o jakych videach mluvis?

                                                            Nsliver - samolibý vůl - Profil | Út 5.6.2012 16:24:43

                                                            Ivo >> pusť si ty videa, nasměješ se.


                                                            Miroslav Kalousek: „Ten závazek by byl zhruba na 40 mld. cash a na zhruba 100 mld. garancí.. pardon, 310 mld. garancí...“

                                                              NIvo - Profil | Út 5.6.2012 16:19:38

                                                              Azbest >> počkali si na něj ---

                                                              v policejní práci jsou takové dvě varianty : spontánní zásah a připravovaný zásah. Obě varianty nejsou ale přece ničím výjimečným. Záleží na podnětech, riziku časového prodlení, stupni nebezpečnosti atd. Dobře, dejme tomu, že ta akce byla pečlivě propracovaná a že se jí zaobíral tým lidí velmi důkladně . Dejme tomu. Ale nevěřím tomu, že byla celá akce vykonstruovaná od A až po Z. Jinými slovy – je li mastičkář bez viny ,ať hodí šutrem.

                                                                Nmalamut - Profil | Út 5.6.2012 16:19:33

                                                                Ivo >> :-))))))))))))))) Tak to pak jo :-))

                                                                  NIvo - Profil | Út 5.6.2012 16:12:51

                                                                  sliver - samolibý vůl >> zajímavé ...

                                                                    NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 16:10:59

                                                                    Ivo >> taky jsem plnotučně zaslzel:-))
                                                                    Vyplakal se pěkně.
                                                                    Je sice fakt, že si na něj počkali a hodně se tomu věnovali, ale patrně věděli proč.
                                                                    Jen by mne zajímalo, kdo lže o samopalu a těch penězích.

                                                                      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Út 5.6.2012 16:09:50

                                                                      srat na Ratha. To je, oč tu běží a kvůli Ratha se to ani do zpravodajství nedostane.


                                                                      http://vitjedlicka.blog.idnes.cz/c/271643/10000x-RA​TH-ESM.html

                                                                        NIvo - Profil | Út 5.6.2012 16:09:40

                                                                        malamut >> hele - ono je to trochu jinak. Naši fotbalisté někde ztratili formu (NEBO JIM BYLA ODCIZENA...:-))) Tak je třeba vymyslet nějakou mediálná bublinu, kterou by se odklonil zájem o fotbal jiným směrem. A David řekl, že do toho prý za sedmičku vína půjde.....
                                                                        A tak to prostě je ...:-)))))

                                                                          Nmalamut - Profil | Út 5.6.2012 16:04:54

                                                                          Ivo >> světu vládnou židobolševici a tenhle zrůdnej systém kolem nás je jejich dílo.

                                                                            Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 16:02:41

                                                                            Ivo >> Je mi opravdu smutno z toho, kdo vládne 22 let tomuto státu. Pravice, levice, všechno je to svoloč nejhrubšího zrna. Kdybych neměl povinnost platit daně (mnohdy vyšší, než kdejaká firma) tak ať se páni politici mezi sebou třeba povraždí.

                                                                              NIvo - Profil | Út 5.6.2012 15:58:12

                                                                              elhierro >> ty převozy nepovažuji za nic šíleného. Je s ním zacházeno jako s každým, kdo je vazebně stíhán - čili je převážen formou eskorty, která je - pravda - poněkud početnější. Ale o to v tomto případě prioritně nejde.
                                                                              Tady se potvrzuje jeden fakt : světu vládne - politika, byznys a média. A tahle kausa je pouze odvar celého systému.
                                                                              Musím uznat, že mne Ráth pobavil tím, jak tvrdil, že se jako hejtman staral o domovy důchodců, o školy , o silnice, nemocnice( taky Hostivice …)… Fakt dojemné.
                                                                              Náš profesor filosofie měl svůj názor na pravdu : Pravda je jako kmen stromu. Čerpá z mnoha kořenů a vyúsťuje v mnoho větví. Velmi moudré.
                                                                              A tady ? O kořenech pár slov, kmenem to rychle proběhlo,ale zato větvě, těch bylo a ty se třásly …

                                                                                Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 15:55:10

                                                                                Na kolik nás daňové poplatníky vyjde tahle šaškárna? Mohli byste také spát v práci jako kníže S? Je to bordel, žumpa!

                                                                                  Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 15:40:34

                                                                                  Azbest >> byla ale nebylo tolik odposlechů. To beru jako hroznou špínu. Na to jsou v ABL mistři. Projekt VV se ODS vcelku vymstil.

                                                                                    NLosPafkos - Profil | Út 5.6.2012 15:30:12

                                                                                    Nastoupil další zloděj,to je elita :--(((

                                                                                      NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 15:25:52

                                                                                      elhierro >> špína už tu byla dávno před těmahle mafiánama-Gross, Barták, Tvrdík...a mnoho dalších.

                                                                                        Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 15:19:46

                                                                                        Azbest >> nejhorší je, že největší špínu do politiky přinesl Bárta s jeho VV a ABL.

                                                                                          NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 15:16:52

                                                                                          elhierro >> jsem taky pro-pokud má důkazy, ať je sestřelí.

                                                                                            Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 15:16:38

                                                                                            Už se blíží, je u sumců. Ať už jmenuje a něco se děje. Ale má pravdu, že jeho převozy jsou tak strašné, jako by vyvraždil půl republiky. Kdo to platí? Daňový poplatníci! Takovou eskortu nemá ani Breivik!

                                                                                              Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 15:15:18

                                                                                              Azbest >> na Vágnera seru, ať položí všechny!

                                                                                                NLosPafkos - Profil | Út 5.6.2012 15:14:47

                                                                                                Teď si vzal do své zlodějské huby rybáře,já se poseru :---))))

                                                                                                  NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 15:13:50

                                                                                                  elhierro >> Teď mluvil i o Vágnerovi:-)))

                                                                                                    NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 15:13:18

                                                                                                    Ivo >> mastičkář je trapnej-opakuje se mnohonásobně, hraje na city-ON!!!.-))

                                                                                                      NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 15:12:11

                                                                                                      elhierro >> Kubice se dostavil-můžeš dozvracet:-)

                                                                                                        NLosPafkos - Profil | Út 5.6.2012 15:11:54

                                                                                                        tak koukám na zlodějíčka a možná trumfne i H.Chaveze start má dobrej. Kolik hodin tipujete,že mu to vydrží ????

                                                                                                          Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 15:10:52

                                                                                                          Ivo >> Koukám také na to. Je mi z toho na blití. Je podvodník, korupčník. Ale co ti ostatní? Ať se vysere na srdceryvné kecy, ať řekne vše co ví a položí komplet naši politickou garnituru. Ať je to levice nebo levice, nebo dokonce zvrhlosti jako středopravicová strana či středolevicová. Ale má pravdu, že ho nemuseli zatýkat při převzetí peněz, ale mohli ho sledovat dále. Proto jsem si jist, že je to celé divadlo a Němcová na ten noční telefonát o vydání již netrpělivě čekala. A myslím si, že ho z toho ve finále právníci vysekají, páč budou tvrdit, že nevěděl co je v oné krabici (nenašel se tam jediný jeho otisk). Je to komedie a tenhle stát je žumpa všech žump. Tady jde o 7 melounů, ale co kauzy, kde jde o miliardy? Nic nemá cenu se rozčilovat.

                                                                                                            NIvo - Profil | Út 5.6.2012 15:07:00

                                                                                                            elhierro >> Tak se tak dívám v TV na tu jeho obhajobu. Podíl právníků na přípravě formy a obsahu textu obhajoby je zřejmý. Nicméně vše ve stylu : zloděj křičí – chyťte zloděje ….
                                                                                                            Panu Ráthovi najednou vadí zákonné důvody vazby a jejich aplikace v obecné rovině, vadí mu a poukazuje na prý hrozné podmínky ve vězení, na malý prostor k procházkám atd.(dokud nebyl ve vazbě jako klient, tak to neřešil – osobní zkušenost je vždy ideální pro posouzení stavu věci..) . Jedním dechem chválí práci vězeňské služby a zároveň řekne, že mu dali do úst roubík….!!! Paradox stíhá paradox.
                                                                                                            Ovšem – jak jinak – o samém činu, za který je vazebně stíhán – zatím nepadlo ani slovo..!!Poukazuje na to, že je neslýchané, aby byly ve sněmovně ozbrojení policisté.
                                                                                                            Divné ! Pojem neozbrojený policista ve službě neexistuje – snad s výjimkou věznic, kde se zbraně logických důvodů odevzdávají. Co se mu zdá tak divné ? Je to pouhý vodopád prázdných slov podaných s hranou umírněností . Pane Macku – kde jste ???

                                                                                                            Edit: omluvil se i Vondra...... Prý pracovní důvody.... Opravdu ???

                                                                                                              Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 15:06:54

                                                                                                              Azbest >> nejsem levičák a pravice mi vzala veškeré moje iluze o demokracii. Protože pravice se chová u nás pomalu jako to gestapo. Kubice? Chce se mi zvracet! A jak čtu tvoje příspěvky, tak ty jsi v podstatě ředitel zeměkoule, kterému v podstatě vadí kde co, včetně mistra JV.

                                                                                                                NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 15:02:21

                                                                                                                elhierro >> jak tě tak čtu, tak ty budeš nakonec levičák, sociální demokrat a odborář-taky se mi chce zvracet.
                                                                                                                Založ si na politické téma vlastní diskusi a tak můžeš dštít síru a oheň spravedlivého hněvu:-)

                                                                                                                  Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 14:57:05

                                                                                                                  Ivo >> chce se mi zvracet. Ze schůze sněmovny se omluvil Kubice. Není to tím, že on stojí za celou touhle šaškárnou a doktora do basy dostal on a jeho lidé? Připomíná mi to vtip kdy si dva říkají: Ty vole za bolševika bylo líp. Druhý čumí, nechápe. No jasně vole, tenkrát bylo kam utéct. :-)

                                                                                                                    Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 14:47:48

                                                                                                                    Ivo >> kéž by zazpíval celou hymnu, z Pražského hradu by pak mohl být politický Mírov, kde bude velet Vašek (ne ten od Evy) :-)

                                                                                                                      NIvo - Profil | Út 5.6.2012 14:33:34

                                                                                                                      elhierro >> zatím nejsou obvinění, ale pouze podezřelí. Nicméně - kolem Rátha je opravdu bublina jako hrom včetně již zmińovaných privilégií ve prospěch mastičkáře. Ale např. Kott - kde nic, tu nic ... Zvláštní...Jdu se podívat, jak bude felčar zpívat .

                                                                                                                        Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 14:28:28

                                                                                                                        Unkas >> jjj, moje nebožka babička vždy vzpomínala na 1. REPUBLIKU. Vždy říkala jak to bylo za Bati, Meinla (zde pracovala jako obchodní příručí) a dalších továrníků. Centrem dění byla Vídeň a Praha. Kde jsme dnes? V prde... :-(

                                                                                                                          NUnkas - Profil | Út 5.6.2012 14:00:57

                                                                                                                          elhierro >> Divná je tahle republika už od roku 1948. Takže pochybuji, že někdy zde vznikne normální právní stát.

                                                                                                                            Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 13:56:15

                                                                                                                            Unkas >> Jasně, o pravici jsem hovořil v tom smyslu, jak Němcová rychle Ratha vydala. A k tomu byla na příjmu ve 22.40 hod. Není to divné? Nečekala na ten telefonát?

                                                                                                                              Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 13:55:13

                                                                                                                              Azbest >> No těch odposlechů bude daleko více. A dnešní technika umí hodně, kde máš jistotu, že jsou live? No, nedávno chytli ředitele MP Praha s úplatkem a nějak se to zahrálo do autu. A to byl člen ODS.

                                                                                                                                Nmoskyt - Profil | Út 5.6.2012 13:52:52

                                                                                                                                14:00 ČT 24 ...přijel jsem kvůli panu doktorovi z ryb.

                                                                                                                                  NUnkas - Profil | Út 5.6.2012 13:52:29

                                                                                                                                  elhierro >> Tak, třeba ten Gross, jako předseda ČSSD, byl asi těžko pravičák. I když u nás je všechno možný.


                                                                                                                                    NAzbest - Profil | Út 5.6.2012 13:52:06

                                                                                                                                    elhierro >> Chytil někdo někoho z tebou jmenovaných s bednou peněz?
                                                                                                                                    Nemluví odposlechy dost jasně?

                                                                                                                                      Nelhierro - Profil | Út 5.6.2012 13:48:11

                                                                                                                                      Ivo >> No ani jeden z obviněných není poslancem. Tak před kým by se měli obhajovat. Jak z odposlechů vyplynulo, doktor již tam tvrdil, že oni na tom jsou hůře, páč imunitu nemají. Mě spíš vadí dvojí metr ze strany pravice. Ratha Němcová vydala okamžitě v noci (jaká náhoda že byla ve 22.40 hod. na příjmu). A co ostatní kauzy jako Vondra, Bém, Řebíček, Janoušek, Gross a mnoho dalších.