Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

Nbrambůrek.9 - Profil | St 30.5.2012 22:25:17

Před nějakými roky jsem četl článek jak pan Vágner psal o uvazování sumců za skřele na Ebru a prý že to ryby nepoškodí a je to lepší než sumce dávat do vezírku. V noci je chytili uvázali za skřele a druhý den nafotily. Byl o tom článek v rybářství. Třeba už změnil názor a možná v té době neměl tolik korun aby si mohl tak velký vezírek pořídit.

    NBambus... T.maniak - Profil | St 30.5.2012 22:24:41

    Azbest >> zde mas dukaz.. Jedine vysvetleni naseho nedoozumeni mne napada ze kazdy mluvime o jinem cloveku http://m.denik.cz/litomericky_denik/c/litomericka-i​vana-sulcova-je-mistryni-cr20090713.html

      NBambus... T.maniak - Profil | St 30.5.2012 22:21:25

      omambik >> tak to se tady fakt nezesmesnuji..

        NBambus... T.maniak - Profil | St 30.5.2012 22:16:09

        Azbest >> ahoj. Bydli kousek odemne. Vcera jsem byl u ni na krouzku s detma.

          NLosPafkos - Profil | St 30.5.2012 21:26:33

          Kucí už toho žebráka Kubulu Kubikulu nechte,nebo se nám ani neožení,když už má tu hypotéku :--((

            NMrknato - Profil | St 30.5.2012 21:26:02

            malamut >> Nech majora majorem, nebo se ti podepíše obuchem na záda a rozhodující určitě nebude, zda to bude gramaticky správně.....

              NButchi - Profil | St 30.5.2012 21:13:13

              Lee-Haney >>
              Ne, ale obtěžuje mě to :-))

                NLee-Haney - Profil | St 30.5.2012 21:07:53

                Butchi >> A je těžké na otázku zda chytáš jako Vágner říct ,,ne'' ? :)

                  Nmakass - Profil | St 30.5.2012 19:51:52

                  Soulfish >> máš pravdu, je to velmi smutné, bohužel pravdivé

                    NHugo Fisher - Profil | St 30.5.2012 19:43:42

                    Azbest >> není předem náhodou už jasný výsledek? :)

                      Nomambik - Profil | St 30.5.2012 19:41:53

                      Azbest >> Jj, a dva dny ho měl v Lahovických sádkách, měli jsme tam v té době v nájmu sklad a docela tam byl kolem toho sumce rozruch.

                        NButchi - Profil | St 30.5.2012 19:41:10

                        minatrix >>
                        Je to akorát legrační prášil, tím ohromí jen někoho, kdo nemá net a věří všemu, co řeknou v televizi..

                          Nminatrix - Profil | St 30.5.2012 19:40:09

                          Butchi >> hadi byli můj koníček... to jsem nikde nečetl, že blbeček byl kousnut , zmijí rodu Bitis.... Kdyby ano, následky by mu to zanechalo...... Mně stačilo vidět údajné foto anakondy, kterou zdolal s domorodci. Jak jí drží, tak je jasné, že to má za sebou. Káže vodu, pije víno.... Arapaima se také nechala fotit na kládě nad vodu .........

                            NAzbest - Profil | St 30.5.2012 19:38:06

                            Hugo Fisher - >> mohl bys do diskuse dát anketu o tom, kdo Vágnerovi věří a kdo ne?Děkuju.

                              Nomambik - Profil | St 30.5.2012 19:34:16

                              Bambus... T.maniak >> až budeš mluvit s Ivanou tak se jí zeptej na její příjmení ,ať tady nemeleš hovna a nejseš pro smích , ty "Šulci" :-)

                                NAzbest - Profil | St 30.5.2012 19:33:56

                                lubpro >> plácáš trochu bludy.
                                Byť v bulváru, tady mluví živí lidé,kteří jsou ochotni dosvědčit svá tvrzení o Vágnerových podvodech a lžích.
                                To už není zdaleka jen nějaký bulvární výmysl.
                                Já znám mnohem víc svědků, kteří viděli na Císařské louce sumce za zástěnou v kádi.

                                  NAzbest - Profil | St 30.5.2012 19:22:16

                                  Bambus... T.maniak >> nevím, jak jsi na tom se skutečností, že bys měl večer mluvit s Ivanou, ale výrazně o tom pochybuju...
                                  Kdyby k tomu snad skutečně došlo, tak se jí hlavně zeptej, jak se jmenuje.
                                  Je to moje kámoška, a Šulcová se teda rozhodně nejmenuje.
                                  Takže nikoho neopravuj a pokud možno světu nic neosvětluj.
                                  Ten článek je napsán naprosto podle pravdy-to garantuju.

                                    NSalmo1 - Profil | St 30.5.2012 19:05:08

                                    glánis >> Bulvár sám, neb rizika jsou minimální, náklady rostou a redaktor riskuje maximálně drobnou potyčku ze stárnoucím Vágnerem st.Je to pořád bezpečnější než dělat kmotry dalíky ráthy a podobnou svoloč, náklad by sice také rostl nicméně betonové botičky jsou nepohodlné.Blesk na hrad.

                                      NKrocajda - Profil | St 30.5.2012 19:01:06

                                      Ani nevim jestli ten Jakub na tu štvanici reagoval?