Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

Nglánis - Profil | St 30.5.2012 18:56:17

Mě by zajímalo, kdo tuhle kampaň v bulváru rozjel a proč. Sama od sebe určitě nevznikla.

    NSalmo1 - Profil | St 30.5.2012 18:17:31

    Je to show jako každá jiná a člověk je rád oblbován pokud ho to nic nestojí.Jsou i lidé, kteří jsou ochotni se i bát u filmového hororu, kde u každého hraje svoji miniroličku bublající catering.

      Ntucnak11 - Profil | St 30.5.2012 18:05:39

      Kamaradi nehte už toho Jakubka hudačka,sami vite že je to borec na konec s palcem dolu. v pismu se pišeMiluj bližniho sveho jak sebe sameho,no ja se neznašim tak Jakubek ma smulu.Nevadi mi že vuli slavě ohaněl se svojim přyimenim nevim slavnym a nebo ne.Že hejka přy kařdem vytahovani ryby,jak moje sousedka jak ji soused masti ve 2 vnocy a ja trpim do rana.Ale mě sere jeho kecy o džungli,jak ho hady malem nezežraly zaživa a take pi....oviny,jak tam trpi,byl jisem žoldak a vim co to je džungle,někgy i měsic muselisme pozorovat v jednom mistě jak povstalcy se přemistiuji a jak žradlo došlo tak se žralo všehno co se hybe a to sirove bo ohen se nesmilo udělat ,jakubek by nevydržel ani tyden,posr..na uplavicu a malarie by ho zežrala zaživa ani by ho očkovani nepomohlo.Stolka lidi co on tam ide tak to je prohazka po ružove zahradě.

        NButchi - Profil | St 30.5.2012 18:04:14

        Lee-Haney >>
        Tak to máš všechno se vším.
        Mně pak prostě vadí, když se mě ptají, jestli chytáme jako ten Vágner.
        Vágner působí na širokou veřejnost, kapřikony zase na ty, kterých je v řadách rybářů nejvíc..

          NLee-Haney - Profil | St 30.5.2012 17:59:20

          Butchi >> On propaguje rybařinu?Tak to jsem nevěděl :) Pořád ho beru jako nějakého šoumena co chce zaujmout okolí,ne jako rybáře.
          Mě se třeba nelíbí kam táhnou rybařinu propagátoři lovu kaprů.Není to myšleno jako nějaký rýpanec,ale když vidím některé názory rybářů ,kteří jsou zfanatizování z reklam a časopisů tak nějaký Vagner je břídil....

            NButchi - Profil | St 30.5.2012 17:53:34

            Lee-Haney >>
            Víš co, mně by to bylo taky úplně jedno, pokud by nepropagoval rybařinu a s ní související názory takovou formou, jaká se mi absolutně nelíbí.

              NLee-Haney - Profil | St 30.5.2012 17:47:57

              Kuba je holt šoumen.Trochu si tu rybařinu přizpůsobil podle sebe ,aby zaujal i nerybáře a to se mu myslím i povedlo.Je vcelku jedno jestli je to lhář či ne.Klasické rybáře tenhle člověk asi moc nezajímá,ani nemá proč.Pak ovšem jsou rybáři kteří mu nemůžou přijít na jméno.Otázka je proč.Nejspíš proto,protože jsou to soutěživí lovci kteří mají potřebu dokazovat že jsou lepší jak nějaký Vágner.Tohle poměřování jim nedá spát a proto tyhle diskuze.V rybařině bylo vždy tolik latiny kde si každý přimyslel to a tamto.Upřímně mě to třeba neva a důvod?
              S Vagnerem se nemám proč poměřovat.Rybařinu beru jako lov a ne sport a tudíž je mi jedno že támhle někdo v pralese chytl arapainu,či udělal rekord v počtu sumců a já nevím co ještě.Udájné lži tohohle rybáře mě taky celkem nehecují,nemají taky proč.Nic mě to nestojí a neovlivňuje to můj život.
              Hned je na tom světě lépe když se člověk stará sám o sebe a neřeší kdejakého joudu který mu může být no víte kde :)

                Nlubpro - Profil | St 30.5.2012 17:38:41

                DAVISS >> já ty lidi neznám, tak si je nedovolím posuzovat a nakolik byli jejich názory v článku "přibarveny" k tomu se musí vyjádřit oni. Já jen chci aby si každý udělal vlastní názor a nepřebíral za svůj názor tvrzení bulváru.

                  Nmalamut - Profil | St 30.5.2012 17:31:41

                  jurasoft: jurasoft - Ÿ St 30.5.2012 15:53:22
                  tucnak11 >> UŽ se perou....

                  Ty bys majore neměl nikomu opravovat pravopis, když se sám bez chyb sotva podepíšeš.....

                    Ntucnak11 - Profil | St 30.5.2012 17:26:44

                    Sven >> No jistěěěě.

                      NRybinoha - Profil | St 30.5.2012 17:26:19

                      thym >> to není ryba ale drak.!

                        Ndrevak3 - Profil | St 30.5.2012 17:22:29

                        pro mne je Jakub Vágner pouze lovec senzací a ne sportovní rybář

                          Npiskothonza - Profil | St 30.5.2012 17:10:55

                          thym >> ty woe,já celou dobu myslel,že je to fotka Chucka Norrise...)))

                            Nmalamut - Profil | St 30.5.2012 17:07:37

                            Má pravdu, ten vysloužilý hudebník, boží mlýny melou, ale pomalu a nespolehlivě, jinak by dávno semlely i jeho, za to, čím tento národ oblažoval v dobách bolševické hrůzovlády. Na Jakuba došlo dříve, a po zásluze. Zřejmě bude muset Kubík změnit působiště, nejlépe k protinožcům, kde na něho jistě čeká jeho starý přítel ve slipech.

                              Nkratiknot - Profil | St 30.5.2012 17:01:13

                              thym >> Kdes to sebral? Ve photoshopu? :D

                                NSven - Profil | St 30.5.2012 16:50:40

                                tucnak11 >> to gwara lwowska :-)

                                  Nthym - Profil | St 30.5.2012 16:48:51

                                  říkal jsem si, jak Jakub udrží těch cca 40-50kg nataženýma rukama ve vzduchu. Myslel jsem, že má sumíka na něčem napíchnutýho... Dost se mi ulevilo, když jsem na to kápl - jako každý akční hrdina má svého svalnatého dubblera... což mu nezazlívám, svou show dělá dobře ;)

                                    NZdendahat - Profil | St 30.5.2012 16:43:55

                                    mrkva >> Koukám nemáš moc čerstvý informace co :-)

                                      NZdendahat - Profil | St 30.5.2012 16:42:25

                                      Každej aď si zamete před svym prahem. Co? no nemám pravdu? a hlavně by se měl starat každej sám o sebe :-))

                                        Nmrkva - Profil | St 30.5.2012 16:41:28

                                        vidím, že už to bylo hlášeno :)