Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

mrkva - Profil | St 30.5.2012 16:40:05

kurňa ten Kubík je na roztrhání... zatím co tady je něj pořádanej hon, zvládl další světovej rekord... http://hobby.idnes.cz/rybar-vagner-se-vratil-z-indi​e-s-novym-svetovym-rekordem-peu-/rybareni.aspx?c=A1​20530_120113_rybareni_bma

    Soulfish - Profil | St 30.5.2012 16:35:49

    makass >> svatí nejsou ani lidi co tvrdí, že chytat v noci není zločin a nebo, že loví v noci bez speciálního povolení, protože stejně pouští a mají čisté svědomí, protože ani v nejmenším neubližují přírodě..

    všecko je to pakáž verbež - to už není rybařina, ale dolování peněz a reklama..
    nic víc, nic míň

      tucnak11 - Profil | St 30.5.2012 16:34:33

      Sven >> Dobrej si
      O polnocy sie zjawili jacyš dwa cywile,mordy podrapane,
      wlosy jak badyle,nic nikomu niemowili,tylko w morde hamuw bili a zabawe ukonczyli.

        makass - Profil | St 30.5.2012 16:25:48

        čekal jsem co v článku bude a dost pravděpodobně to asi nějak tahle je ve skutečnosti, co popsala paní Ivana Štruncová. Ten Kuba nebude svatej

          Louda - Profil | St 30.5.2012 16:22:34

          ono dokonce existuje video jak toho sumce dovezli ale ten kdo ho má v telefonu řekl že to nepustí do éteru

            Louda - Profil | St 30.5.2012 16:21:23

            Bambus... T.maniak >> už to nekuř jmenuje se Štruncová :-)

              Sven - Profil | St 30.5.2012 16:14:17

              tucnak11 >> :-)
              O północy si zjawili
              Jacyś dwaj cywili:
              Mordy podrapane,
              Włosy jak badyli.
              Nic nikomu ni mówili
              Tylko w mordy bili.
              Tak bal zakończyli .

                Butchi - Profil | St 30.5.2012 16:03:46

                S&F - pescador >>
                :-))))))

                  tucnak11 - Profil | St 30.5.2012 16:02:35

                  jurasoft >> Proto je ten gulaš v pravopisu

                    S&F - pescador - Profil | St 30.5.2012 16:02:25

                    Butchi >> Asi se scházejí na pokec ve Štruncových sadech ....

                      kratiknot - Profil | St 30.5.2012 16:01:51

                      To je jak s těma jeho slavnejma soubojema... Jeseter - 7 hodin v kuse bez odpočinku a vystřídání... mě stačí souboj s kaprem 60 cm na 200m a ruka mě bolí brutálně...

                        tucnak11 - Profil | St 30.5.2012 15:55:15

                        jurasoft >> Polsky je uš perou je Česky

                          tucnak11 - Profil | St 30.5.2012 15:52:09

                          uš se perou uš se perou

                            kratiknot - Profil | St 30.5.2012 15:46:25

                            "Boží mlýny ale melou" to řekl velice dobře, nebo by se dalo říc "Na každou svini se v kotli voda vaří." >- Však na něj tak jednou příde řada... Dále cituji: "Jakub je všude uznávaný, jen tady se mu musejí házet klacky pod nohy." >- to bude asi tim, že je tu "doma" a hodně lidí vidělo jeho místní podvody na vlastní oči, což zbytek světa neměl šanci...

                              Butchi - Profil | St 30.5.2012 15:40:14

                              Bambus... T.maniak >>
                              Znáš osobně paní Štruncovou?

                              Já za to budu jedině rád, mě to zajímá :-)

                                Bambus... T.maniak - Profil | St 30.5.2012 15:30:29

                                Butchi >> njn :-)

                                večer vám to tu osvětlím.. dám to Ivaně přečíst a at mi sama řekne co si bulvár přibarvil...

                                  Butchi - Profil | St 30.5.2012 15:26:43

                                  Jarda Š. >>
                                  Ano, to je pravda. I tak je maximálně vhodné neprodleně vyhledat lékařskou pomoc. Teoreticky by to zdravého člověka zabít nemělo, ale kolik lidí má skrytou srdeční vadu například?

                                  Navíc, co se Mr Vágnera týče, toho podle jeho slov neuštkla zmije obecná, ale nějaký africký druh, protože byl zrovna v Kongu. Tedy například Zmije Gabunská, jejíž jed je extrémně nebezpečný.

                                  Edit: Případně zmije útočná a to taky není žádná prdel.

                                    Hrdobec - Profil | St 30.5.2012 15:20:10

                                    Jarda Š. >> Myslim,že se jednalo o mimořádně jedovatej druh zmije. Obecnou by Vágus ani nezminoval:-)

                                      Jarda Š. - Profil | St 30.5.2012 15:17:54

                                      Butchi >> Kdo má dostatečnou přirozenou odolnost proti hadímu jedu, tak po uštknutí zmijí obecnou mu opravdu stačí zůstat v klidu, aby nebyl ohrožen na životě. Pochopitelně si ale málokdo může být jist tím, že u něj po uštknutí nenastane alergická reakce, která mu přivodí smrt.

                                        DAVISS - Profil | St 30.5.2012 15:13:51

                                        lubpro >> takže podle tebe v tomhle článku Petr Štětina i paní Šulcová lžou?