Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

*76* ~ Digo Adios! - Profil | Po 4.6.2012 14:32:33

Abych řekl pravdu, toto mě docela mrzí, myslel jsem si že alespoň on je jeden ze ''slušnějších''
ale jak vidím, každý k tomu jednou spadne...

    LudaT - Profil | Po 4.6.2012 14:26:19

    elhierro >> Amen. Tenhle hnůj vykydat je úkol který na MRKu nezvládnem. :-))

      elhierro - Profil | Po 4.6.2012 14:22:05

      Zanechme již převracení toho politického hnoje, tady si stejně nijak nepomůžeme. A ruku na srdce. Asi kdybychom měli podobné možnosti, jako naše politická generalita má, chovali bychom se jinak? Víte kolik by bylo navijáků, prutů, boilies za krabici vína s obsahem sedmičky? HÓÓÓÓDNĚ!

        Ivo - Profil | Po 4.6.2012 14:17:39

        elhierro >> velmi ...

          elhierro - Profil | Po 4.6.2012 14:14:58

          šeptal >> Nedá to máš pravdu. Ale když budu šikovný, z toho, co zbyde z dotace X, zaplatím i Y. V podobě Ratha a jemu podobných kumpánů (čti vláda ČR a komunální politici) jde pouze o to X, Y rozumněj vlastní kapsu. Takže ten podnikatel, co zbytek z X použije na Y je vlastně frajer.

            elhierro - Profil | Po 4.6.2012 14:12:06

            Ivo >> no jo, Colorado nebo ČR, výsledek je stejný. :-(

              šeptal - Profil | Po 4.6.2012 14:11:34

              El Duffus >> Tak jsem hluchý. O jeho kontu ve Švajcu nevím. U který to má banky, když jsi tak informovaný? A jak moc je zaplněné? :-)

              Já se žádnýho zlodějě nezastávám, jen jsem oponoval těm, kteří tvrdí, že se z dotace na X dá zaplatit Y jako by se nechumelilo.

                LudaT - Profil | Po 4.6.2012 14:11:34

                elhierro >> To jsme asi v jiné EU než státy který se sračkama nekrmí a kde zemědělci normálně fungují....... Sračky jíme páč sme češi a nepotřebujeme jíst kvalitně, ale hlavně levně a ať je té levné srajdy co nejvíc.... proč by sem někdo vozil kvalitní potraviny když si to tady nikdo nekoupí?....... EU dělá jen to co mi jí dovolíme a že si ale necháme s.át na hlavu o tom žádná.....

                  elhierro - Profil | Po 4.6.2012 14:10:43

                    Ivo - Profil | Po 4.6.2012 14:09:41

                    elhierro >> Kdyby byly snahy (aktivity, použité mechanismy atd. ) prokázat vinu a prokázat nevinu v rovnováze, tak je to OK. Jenže většinou nejsou…

                    …tam kradou všichni co blízko okolo bydlej, šerif se na ně jenom hezky usmívá, kdyby se nesmál tak ho okamžitě zmydlej, házej mu kosti za to že se nedívá…..(Milan Špalek)


                    Jak výstižné …

                      El Duffus - Profil | Po 4.6.2012 14:06:22

                      šeptal >> Tak buďto jsi hluchej a nebo klausovec... Myslíš např., že konta ve Švajcu naplnil za uštřené peníze z vejplaty v prognosťáku???

                        elhierro - Profil | Po 4.6.2012 14:05:01

                        LudaT >> Bruselu se podařilo zlikvidovat vše zdravé, co u nás bylo. Podívej se, co žereme za sračky, kterýma nás EU zasypala. A naši zemědělci? Za chvíli budou jen v učebnicích. Naše vláda, která leze Bruselu do řiti pohřbila už nemálo odvětví. V EU chtěli mít z ČR tranzitní a skladištní zemi, a to se jim již podařilo. Západ jen potřeboval otevřít východ, a to z důvodu exportu. Dnes už není kam a pomalu se otáčí po muslimských zemích. Jo svět se zbláznil. Až bude moc svobodně cestovat Čína, to bude konec. :-(

                          Ivo - Profil | Po 4.6.2012 14:00:49

                          šeptal >> presumpce neviny je dobrá skrýš ...:-))

                            elhierro - Profil | Po 4.6.2012 14:00:39

                            šeptal >> Jasně, Klaus je křišťálově čistý. I s jeho synáčkem, který má nejprestižnější školu v ČR. Chce se mi zracet.

                              LudaT - Profil | Po 4.6.2012 13:59:29

                              Azbest >> Já myslel že se tu bavíme o tunelování EU fondů. Brusel sám o sobě tunel je, ale otázka je zda okrádáme víc mi Brusel či naopak....
                              Já si teda nemyslím že by jsme bez Bruselu svými financemi vládli líp :-)))).... spíš naopak by jsme ten dohled potřebovali přísnější, ale je pravda že já o naší zemi ztratil veškerý iluze.

                                elhierro - Profil | Po 4.6.2012 13:58:32

                                jurasoft >> Pro mne za mne, ať si dělá co chce. Ale pokud chce zřídit genofond velkých ohrožených ryb s tím, že to bude soukromý revír, pak ty ohrožené ryby budou ještě ohroženější. Jako kdybych v ZOO povolil lov medvědů. :-)

                                  Ivo - Profil | Po 4.6.2012 13:58:18

                                  elhierro >> lhierro - 4.6.2012 13:46:33 >> V těch Rathivicích měli prostě kliku na "čestného občana"..:-)))

                                    šeptal - Profil | Po 4.6.2012 13:58:16

                                    elhierro >> Jo, některým se to povede. Ale to neznamená, že je to jednoduchá záležitost. Má za to, že kolen Standy se taky kriminálka poptává. A neslyšel jsem, že by Klaus něco ukradl. Nepočítám tu propisku. :-)

                                      elhierro - Profil | Po 4.6.2012 13:56:00

                                      šeptal >> Možná nějaká malá ryba ano, těm velkým se asi nic nestane. Podívej se jak Standa Gross, Aleš Řebíček, Topolánek, Dalík a mnoho dalších je v pohodě. A co Ti rozkradači před 22 lety? Macek, Dlouhý, Dyba, tvůrce privatizace Klaus (ten to dotáhl až na prezidenta). Všichni jsou asi v pohodě, ne?

                                        šeptal - Profil | Po 4.6.2012 13:54:11

                                        jurasoft >> Přesně o tom jsem začal. Že na prachy třeba dosáhne, ale že těžko z nich bude moct pořídit něco, co je proti daným podmínkám.