Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

malamut - Profil | Po 4.6.2012 16:19:59

Petr.J >> zasloužil se o "propagaci rybařiny"? Co to znamená? Tady může chytat ryby každej, kdo má do prdele díru, není nutné cokoliv propagovat. Pokud tím myslíš olizování ryb, to není úplně normální, propagovat úchylky není dobrý. A jedinej, kdo mu může něco závidět, je Azbest, protože si zapomněl doma plastovou židli a v Amazonii musel sedět kde se dá a neměl pohodlí jako Kuba :-)))

    elhierro - Profil | Po 4.6.2012 16:19:42

    malamut >> Máš pravdu, leč pro vstup do EU byla převážná většina a tím svým hlasem bych nic nezměnil. Víš jak se říká: proti větru se blbě močí, většinou se pomočíš !

      chujar - Profil | Po 4.6.2012 16:19:27

      Dospělí lidi, a vy se tady hádáte jako malý dětska, kteří si mění lízátka před školkou!!! na 24 stránkách se pořád opakují jedny a ty samý komentáře ale né a né skončit!!!

        elhierro - Profil | Po 4.6.2012 16:18:49

        LosPafkos >> Tady snad nejde o kamarády, tady jde o čest. Já bych si ho klidně vážil, kdybych věděl, že za jeho "úspěchy" stojí jen jeho práce. A ne pohádky, story, sestříhaná kamera a podobné triky běžně používané v shobussinesu. Určitě s prutem umí, ale proč ty senzace, honba za rekordy a oblbování lidí?

          malamut - Profil | Po 4.6.2012 16:12:59

          elhierro >> pak tu brečíš naprosto neoprávněně, já v referendu své NE řekl. Jinak s tebou souhlasím, ale svůj názor jsi nevyjádřil, když bylo potřeba.

            Butchi - Profil | Po 4.6.2012 16:06:40

            Když už dojdou argumenty, vždy je po ruce univerzální závist.
            Protože všichni potřebují někomu něco závidět.

              LosPafkos - Profil | Po 4.6.2012 16:06:20

              elhierro >> Jsem myslel,že Kuba nemá kamarády a vida,jednoho má, Někdo další ???

                elhierro - Profil | Po 4.6.2012 16:01:42

                Petr.J >> Pánbůh s tebou. A ochraňuj tvé děti před podvody a lži.

                  Petr.J - Profil | Po 4.6.2012 15:50:49

                  Se divim, že toho kluka už nenecháte na pokoji. Kdo jinej než on se tolik zasloužil o propagaci rybařiny u nás. Je dobrej a vy mu to závidíte, nic jinýho v tom není :-)

                    LosPafkos - Profil | Po 4.6.2012 15:37:39

                    Azbest >> Zdar ty učitelskej :--)) Co ryby byl jsi ? Co auto, už autí ?

                      Azbest - Profil | Po 4.6.2012 15:36:08

                      LosPafkos >> popírám to.Mýtusy nejsou.
                      Pouze mýty.-)

                        LosPafkos - Profil | Po 4.6.2012 15:34:29

                        chlapci jsou dva mýtusy- Spravedlivé výběrové řízení a věrná žena. A popřete to :--))

                          elhierro - Profil | Po 4.6.2012 15:31:13

                          malamut >> referenda jsem se nezúčastnil. Můj názor by ho stejně nezměnil. Jsem zastáncem zachování suverenity národů, národních kultur, tradic a měn!. To podle mne EU potlačuje, Snad jsem ti odpověděl jasně.

                            elhierro - Profil | Po 4.6.2012 15:28:59

                            Azbest >> prázdná sláma o politice nebo o JV. Jaký je v tom rozdíl? Podle mne žádný, oboje smrdí podvody.

                              tony.bobo - Profil | Po 4.6.2012 15:14:13

                              Nu což i kdyby to byla pravda tak co.Když mu to všichni žerou tak proč toho nevyužít.U nás nic neobvyklého.

                                malamut - Profil | Po 4.6.2012 15:00:33

                                elhierro >> mohl by jsi po pravdě napsat, jak jsi se vyjádřil ke vstupu ČR do EU v referendu v r. 2003?

                                  El Duffus - Profil | Po 4.6.2012 14:54:21

                                  šeptal >> UBS... Jinak s Tebou souhlasím ohledně dotací....

                                    Azbest - Profil | Po 4.6.2012 14:52:36

                                    elhierro >> mlátit prázdnou slámu o globální politice můžeš stejně dobře v plkárně.
                                    Tady se fakt jedná o Vágnera.

                                      Azbest - Profil | Po 4.6.2012 14:51:47

                                      *76* ~ Digo Adios! >> jenže on k tomu nespadnul jednou, ale od začátku si tímto způsobem buduje pozici.

                                        meteor - Profil | Po 4.6.2012 14:44:01

                                        elhierro >> v Číně se za korupci střílí (nebo dostaneš provaz?) a stejně jim tam bují jak kopřivy na jaře...
                                        Každopádně zabavení VEŠKERÉHO majetku (i toho "jakože" odkloněného) a zaplacení pokuty ve dvojnásobku vzniklé újmy (škody) by mohlo být řešením... plus jít sedět natvrdo a o prominutí trestu možno žádat nejdříve po odsezení 2/3... kamenolom či uranové doly by byly samozřejmostí :-)