Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

Nšeptal - Profil | Po 4.6.2012 13:49:55

elhierro >> Já tvrdím, že to sranda není. To, že se to povede, neznamená, že třeba za deset let na tom ten dotyčný totálně nevyhoří.

    Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 13:48:26

    LudaT >> máš pocit že ve Španělsku, Portugalsku, Itálii, Francii, Německu a dalších zemích se nekrade? Spíš se to k nám jen nedostane. Celá Evropa je prolezlá korupcí jen díky EU a nadnárodním korporacím.

      NAzbest - Profil | Po 4.6.2012 13:48:24

      LudaT >> brusel nás vykrádá tolika způsoby, že to snad ani vážně nemyslíš-a to i v případě, že pominu platy těch debilů, co tam parazitujou včetně uklízečky.

        Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 13:46:33

        Azbest >> Ne ne, mám pocit, že šeptal dokola vysvětluje, jak je těžké cokoliv zmanipulovat. A přitom opak je pravdou.

          Nšeptal - Profil | Po 4.6.2012 13:42:13

          jurasoft >> Tak o tom nepindej. Věl jsem pár jiných kosů, kteří byli takhle chytří a zešedivěli mi pomalu před očima. Nejdřív mistři světa a pak po uši v dluzích, rodina v pytli, nervy v kýblu... Byla jich hrska, ale k poučení to stačilo. Jestli jiní uspěli líp, to nevím, ti se mi pochlubit nepřišli. :-)

          Nejde o zlodějinu na fakturách. Jde o lobismus. Jestli má Kuba nějakou vysokou tlačenku, tak si může nějakou šaškárnu vyškemrat. Ale pořád se mi nezdá, že by mu někdo povolil nějaký rybí mišmaš v nějakým revíru. Podepsat cokoliv co je v rozporu se zákonem, to minimálně vzbuzuje nežádoucí pozornost medií. Třeba na nějaký prachy dosáhne, otázka je, co z nich pořídí.

            NLudaT - Profil | Po 4.6.2012 13:42:07

            Zajímavý že furt nadáváte na Brusel a EU fondy atd, ale to mi/řekové/aspol. krademe a zneužíváme Brusel a fondy, ne oni nás.....

              NAzbest - Profil | Po 4.6.2012 13:40:57

              elhierro >> ty máš pocit, že šeptal rozhoduje o strategiích vyšetřovatelů a nebo, že jeho to ještě nikdy nenapadlo, že ryba smrdí od hlavy?
              Na to nemusíš bydlet kolem Hostivic.

                Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 13:40:03

                Azbest >> jjj

                  NAzbest - Profil | Po 4.6.2012 13:37:13

                  elhierro >> barva ptáka nemá s korupcí a zneužíváním dotací nic společnýho.
                  To dělaj všichni.

                    Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 13:35:18

                    šeptal >> Stále Tě nechápu. Proč tedy není naše republika křišťálově čistá? Píšeš jak to či ono, ale... Asi je to tím, že se jde po malých rybách, který tenhle stát neohrozí. Co jít takhle ve stopách mistra JV a jít JEN PO VELKÝCH RYBÁCH? Hm? :-)

                      Nšeptal - Profil | Po 4.6.2012 13:29:24

                      jurasoft >> Na zlodějinu nepotřebuješ dotaci. Nakrást a nechat se zavřít můžeš i bez toho. :-) V první řadě jde o to, že když Ti finančák napálí vratku dotace plus penále, tak s největší pravděpodobností přijdeš o veškerý svůj majetek. :-) Případný kriminál je až bonus.

                        Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 13:27:09

                        jurasoft >> Ale uměli si ho v podstatě vytvořit.

                          Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 13:24:54

                          jurasoft >> Navíc s nakradenýma melounama se budeš mít v base jako v pohádce. Něco to stát měsíčně bude, ale co. Znám člověka, co si odkroutil 3 roky (dostal 5) a teď chodí a říká. No neseď za melouna měsíčně. :-) Dokud se těm chyceným nezabaví kompletně celý majetek, budou se smát. Na druhou stranu nejsou tupci a peníze uměj velmi dobře "odklonit". :-)

                            Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 13:22:06

                            jurasoft >> Řecko to je krásná storry. Moje kamarádka tam má vdanou sestru. Pracuje v nemocnici, kde mají v evidenci 13 zahradníků, přičemž nemocnice žádnou zahradu nemá. A ještě povídala, že již X let je tam nějaká komise na ochranu jezera, která je však přes 80 let vyschlé. Jinak EU a Brusel je největší černou dírou na prachy.

                              Nšeptal - Profil | Po 4.6.2012 13:20:18

                              jurasoft >> A když se na to káplo, prachy jim zůstaly?

                                Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 13:17:04

                                šeptal >> Toho modrého ptáka jsem našel v tvé kartě! :-) A už nejde řeč o využití dotačních peněz. Jde o tu všeobecnou korupci a plýtvání penězi daňových poplatníků. Tečka, típec. :-)

                                  Nšeptal - Profil | Po 4.6.2012 13:15:17

                                  elhierro >> Celá diskuze vznikla z toho, že jsem vznesl pochyby, že ty prachy pro Kubu mají původ v programu se striktními pravidly, který, podle mě, jeho záměru zrovna nepřejí.

                                  Tím bych to utnul.

                                    Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 13:14:48

                                    Ivo >> voliči? Bohužel voliči jsou velmi často průměrně či podprůměrně vzdělaní lidé, kteří se nechaj navěsit na nos kdejaké ptákoviny. Nicméně otázka. Koho volit? On ten výběr je velmi úzký.

                                      Nšeptal - Profil | Po 4.6.2012 13:13:16

                                      elhierro >> S tím modrým fóglem jdi někam. Jenom jsem napsal svoji zkušenost, že kdo sáhne na dotace, tomu přijde finančák na kontrolu. A pokud tam narazí na nějaký otazník, tak se ptají a ptají.... Že z faktur stavitel pouští chlup, je trochu jiná věc a pokud to pouští "ze svého", to se asi fakt prokazuje blbě. Ale vzít dotaci na rybník a udělat z toho hospodu, to si představit neumím. Respektive představit bez následků.

                                        Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 13:12:40

                                        šeptal >> neleží, jen malá ukázka toho, že existuje klientelismus, korupce a já nevím co ještě. Mě třeba vadí, že někde se vyhazují miliony a jinde nejsou peníze na děti či seniory. Nic víc, nic míň. Ale celá ta diskuze vznikla kvůli tomu, že JV získá dotace tam či onam, a jiní nezískají nic. Otočme list.