Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

NAzbest - Profil | Po 4.6.2012 13:11:41

Ivo >> v historii byla pro činnost podstatně jiná úroveň mantinelůch a možnostích.-)

    NDAVISS - Profil | Po 4.6.2012 13:10:42

    Ivo >> když kandidovala v r.2004 do europarlamentu, tak jsem říkal, že něco takovýho snad nemůže klapnout, že přece nejsme národem tupců. Byla zvolena spolu s V. Železným ....

      NIvo - Profil | Po 4.6.2012 13:09:56

      LudaT >> voliči přece nemusí jen volit ...:-))) Historie lecos naznačuje ..:-)))

        NLudaT - Profil | Po 4.6.2012 13:08:58

        Ivo >> No jo, ale koho chceš volit když "kradou" všichni? Ha! :-)))

          NIvo - Profil | Po 4.6.2012 13:07:53

          elhierro >> možná se může nebízet trochu zavádějící otázka - Kde voliči udělali chybu ?


          Udělali, dělají, budou dělat ....

            Nšeptal - Profil | Po 4.6.2012 13:07:10

            elhierro >> Tebe ty Hostivice tlačí v žaludku. :-)

              NAzbest - Profil | Po 4.6.2012 13:07:05

              šeptal >> jasně.Kde není žalopce, není ani soutce:-)

                Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 13:04:37

                šeptal >> Sakra, kdyby vše bylo jak píšeš, tedy ty kontroly, pak by tahle republika byla KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÁ, ŽE UŽ VÍCE ČISTŠÍ BÝT NEMŮŽE. Kladu si otázku, kde soudruzi udělali chybu? Proč máme nejdražší dálnice na světě? Proč máme nejdražší veřejné zakázky? Nejsi ty náhodou modrý pták? :-)

                  Nšeptal - Profil | Po 4.6.2012 13:01:23

                  Azbest >> Firmě to je jedno, dokud to někdo nenapráší. Pak jim finančák rozšťourá veškerou agendu do molekuly od stavebního deníku přes faktury až po účty za naftu a nakroucené motohodiny na technice. A kolik se vydloubalo z rybníka bahna, to se dá při dnešních technologiích zjistit poměrně přesně. Samozřejmě se uvažuje i nějaká tolerance, v rámci které by se nějaká kačka urvat dala, ale o desítkách milionů to není aní vzdáleně.

                  Celý to je o tom, že z těch mantinelů se bokem rve blbě. Spíš jde o vytvoření účelového programu, aby se nějaká pikačovina dala financovat. Pak už je to o velký protekci a lobismu.

                    Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 13:00:26

                    Ještě malé info, jak někde lítají miliony a jinde nejsou prachy na děti.


                    K bodu 18: Souhlas s přijetím dotace a podpisem smlouvy
                    o přidělení dotace na rekonstrukci sokolovny v Hostivici
                    Příloha č. 17
                    Jaroslav Kratochvíl, starosta – naší žádosti bylo vyhověno, dostali jsme od ROPu
                    19 314 606,93 Kč na rekonstrukci sokolovny. Probíhá výběrové řízení a je potřeba
                    podepsat smlouvu schválenou zastupitelstvem. Čte návrh usnesení, táže se, zda má
                    někdo dotaz
                    Ing. Emil Kajer, zastupitel – rekonstrukce sokolovny by měla být bez bazénu?
                    Jaroslav Kratochvíl, starosta – soutěží se rekonstrukce sokolovny s bazénem. Ale je to
                    udělané tak, že je možné oddělit rekonstrukci a bazén. Podle toho, za jakou cenu se
                    stavba vysoutěží, zda na to město bude mít finance, se pak rozhodneme, jaká
                    varianta proběhne
                    Ing. Emil Kajer, zastupitel – dotace tedy není vázaná na bazén, můžeme tedy za dotaci a náš
                    příspěvek opravit sokolovnu a bazén se bude řešit separátně?
                    Jaroslav Kratochvíl, starosta – ano, bazén se bude řešit podle toho, za kolik se celá akce
                    vysoutěží. Další dotazy nejsou, dává hlasovat
                    Návrh usnesení: Zastupitelstvo města Hostivice schvaluje v návaznosti na schválení
                    poskytnutí dotace Výborem Regionální rady regionu soudržnosti Střední Čechy uzavření
                    smlouvy s Regionální radou o poskytnutí dotace ve výši 19 314 606,93 Kč a schvaluje
                    vyčlenění peněžní částky ve výši 5 436 887,27 Kč, odpovídající spolufinancování projektu
                    „Rekonstrukce Sokolovny Hostivice“, reg. č.: CZ.1.15/3.200/65.1374
                    Hlasování: pro návrh – 14, proti návrhu – 0, zdrželi se – 0
                    Návrh byl přijat jako usnesení č. ZM-12/2012-20

                      NIvo - Profil | Po 4.6.2012 12:59:17

                      DAVISS >> Ona má všechny potřebné předpoklady pro eskalaci v politické sféře. Umění vše okecat je v těchto postech nenahraditelné ..:-))))

                        N(o)_(o) - Profil | Po 4.6.2012 12:58:09

                        Poušťák >> Jsi jak malej kluk co plive z okna...

                          N(o)_(o) - Profil | Po 4.6.2012 12:54:41

                          elhierro >> ten by bravurně zvládl oboje vč. zemědělství:-)

                            NDAVISS - Profil | Po 4.6.2012 12:52:49

                            elhierro >> no proč ne. Když může bejvalá televizní hlasatelka být europoslankyní a kandidovat na prezidenta ....

                              Nšeptal - Profil | Po 4.6.2012 12:51:55

                              elhierro >> Kurnik, vždyť jsem psal, že při porcování medvěda si šikovný starosta (třaba za podpory nějakýho lobisty) může postavit třeba kuželkárnu. Je to poněkud jiný zdroj peněz, než Operační program a úplně jiný podmínky jejich poskytnutí. Těžko tu kapličku dali do ažůru z pěněz na rybník, nebo špitál.

                                Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 12:51:35

                                Jediné řešení, které může řešit korupci. Zrušení imunity politikům a pokud má normální občan trestní sazebník v nějaké výši, pro politika automaticky výše dvojitá. A to jak pro politika, tak pro uplácející.

                                  Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 12:49:02

                                  (o)_(o) >> JV ministrem kultůůůůůry? :-)

                                    NAzbest - Profil | Po 4.6.2012 12:48:48

                                    šeptal >> a není stavební firmě jedno, když vyfakturuje odbahnění a místo toho předělá hodpodu?
                                    V rybníce není vidět, kolik tam padlo peněz.Ale třeba je to jinak-tady vařím z vody.

                                      Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 12:48:16

                                      šeptal >> Máš pravdu, ani já nemyslel, že dotační peníze se dají použít na jiný projekt. V tom jsme za jedna. Ale to, že se zakázka navýší až o 30% (některé státní zakázky i o více %), to je běžnou praxí.

                                        NPoušťák - Profil | Po 4.6.2012 12:47:31

                                        (o)_(o) >> tipicky čecháčskej názor,takže nedělat nic,na všechno srát ať se to dokurví úplně.