Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 12:45:55

Jen malá ukázka toho, jak lze získat dotace na opravu blbé kapličky. Vesnice vedle nezískala dotaci na opravu školy a mateřské školy. :-( Asi proč? Protože MUDr. Rath je zastupitelem Hostivic.

Výtah ze zasedání zastupitelstva města Hostivice ze dne 12.12.2011

K bodu 15: Bezúplatný převod části pozemku parc. č. 1330/1
k. ú. Hostivice od Ředitelství silnic a dálnic
Příloha č. 14
Jaroslav Kratochvíl, starosta – u silnice od Prahy (u hal) je u cesty kaplička na pozemku ŘSD.
K tomu, aby ji bylo možné opravit a získat na to dotace, potřebujeme, aby stála na
pozemku města. ŘSD bylo požádáno o bezúplatný převod pozemku. Čte návrh
usnesení, dává hlasovat
8
Návrh usnesení: Zastupitelstvo města Hostivice schvaluje bezúplatný převod části pozemku
parc. č. 1330/1 k. ú. Hostivice od Ředitelství silnic a dálnic ČR za účelem opravy a údržby
kaple včetně zbudování přístupu k ní
Hlasování: pro návrh – 14, proti návrhu – 0, zdrželi se – 0
Návrh byl přijat jako usnesení č. ZM-10/2011-17

    N(o)_(o) - Profil | Po 4.6.2012 12:42:38

    šeptal >> To si nemyslím, jen to že po volbách to bude ještě horší než v současnosti a to podotýkám, že ještě není tak zle. JV ministrem:-)))

      Nšeptal - Profil | Po 4.6.2012 12:40:58

      elhierro >> Celou dobu píšu o tom, že zneužití těch prachů ve smyslu jejich použití na jiný účel je pekelně složitá a riskantní věc. To, že z balíku odteče desetina, s tím jsem smířený a o tom jsem nepsal. Ale sotva může někdo stáhnout třetinu, nebo polovinu.

        Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 12:36:28

        šeptal >> Vážně? A kde se vzalo tolik "míčů" pro Ratha a spol.? Z dotací na rekonstrukci Buštěhradského zámku! A další milióny proudem tekly za rekonstrukce středočeských nemocnic. Takže ono to asi až tak horké ani v tom Bruselu nebude. Napíše se rozpočet a ono vždy něco ukápne. Je to jen šikovnost úředníků a dodavatelských firem. To by byl čert, aby nezbylo. Nebo si myslíš, že to ti lidé dělají pro blaho obyvatel? Ne! Pro osobní profit. Přál bych Ti vidět Hostivice před pár lety a teď. A proč myslíš že to Rath vše dělal? No proto, že z těch zakázek dostával 10-12% jak je zcela běžnou praxí. Ostatní vesnice v okolí jsou v uboženém stavu, tam by totiž tu provizi nedostal on, ale někdo jiný. A tak pro jistotu žádné dotace tyto vesnice nedostanou.

        Ale to jsme se dostali až k politice. FUJ.

          Nyvana - Profil | Po 4.6.2012 12:34:48

          Píďa2 >> Tak tohle už je promlčený tohle bylo před Rathem ale nic na to nemění že se to dělo,děje a bude dít znova.

            NPíďa2 - Profil | Po 4.6.2012 12:32:25

            yvana >> Nevím jestli se něco stane, ale když se něco nakousne, má se to také dopovědět. Kdyby se jména takovýchto chytráků normálně zveřejňovala, třeba by si to někdo i rozmyslel. Jsem ze středočeského kraje a vím, že na Rátha většina starostů léta nadávala a nakonec se udržel 4 roky. Kdyby držel hubu a někoho nenas..l, mohl si užívat jako Standa.

              Nšeptal - Profil | Po 4.6.2012 12:30:25

              elhierro >> Asi takhle. Udělal jsem pár zkušeností i s "tlačenkovými" akcemi. I ty musely sedět na zákonem dané podmínky jako pr..l na hrnec, jinak prostě nešli z baráku, protože ani ministr si netroufl to podškrábnout. A to jsem dělal jen státní prachy. Prachy EU jsou ještě pod kontrolou zvenčí. Tahat Brusel za frňák znamená to pak navalit zpátky. To, že s tím někdo takhle čachruje, to je dobrý skok na vidle. S unijníma prachama tuplem.

                Nelhierro - Profil | Po 4.6.2012 12:24:34

                šeptal >> Nepovídej. Takto složité je to pouze pro normální smrtelníky, pokud máš kamarády a dlouhé prsty, je to v pohodě. Stačí se podívat na státní zakázky a na mnoho projektů, dotovaných z fondů EU. A opozice? To je k smíchu, ve vlaku jedou všichni. Je smutné, že jsme národ srá.ů, co si nechá všechno líbit. Jen plkáme v hospodě, virtuálně po netu a nic. To že se zvýšilo DPH, snižují se daňové odpočty pro OSVČ, snižují se důchody, to je nám asi jedno. Vláda už nemá kde krást, tak okrade prostý lid. Ten si to nechá líbit. :-(

                  Nyvana - Profil | Po 4.6.2012 12:24:29

                  (o)_(o) >> Jak píše kolega tohle už není na plkání po netu.

                    Nyvana - Profil | Po 4.6.2012 12:20:14

                    Píďa2 >> Klidně můžu ale myslíš že po těch rokách se něco stane?

                      Nbart.bm - Profil | Po 4.6.2012 12:16:07

                      Drahoš >> o))))))

                        Nšeptal - Profil | Po 4.6.2012 12:14:22

                        (o)_(o) >> Vždyť píšu - volby s tím zamíchají. Nebo myslíš, že to Bendl má doživotně?

                          NDrahoš - Profil | Po 4.6.2012 12:12:11

                          bart.bm >> už o tom ví a zvažují kroky!! bohužel se to sponzorovi nepáčí:o

                            Nbart.bm - Profil | Po 4.6.2012 12:10:57

                            LudaT >> se mi chce blejt když vidím jak šplhá po liáně a snaží se najít GPS signál na volném prostranství a nebo to má mobila a hledá signál od Ufouna :))))))

                              N(o)_(o) - Profil | Po 4.6.2012 12:10:08

                              šeptal >> To by musel jít Bendl od válu....

                                Nšeptal - Profil | Po 4.6.2012 12:04:46

                                (o)_(o) >> Po volbách může být všechno úplně jinak. Tak to v těchlech sférách chodí.

                                  N(o)_(o) - Profil | Po 4.6.2012 12:03:07

                                  yvana >> To už ví každá straka na střeše, že Jakub Vágner patří mezi oficiální spolupracovníky ministerstva.

                                    NLudaT - Profil | Po 4.6.2012 12:00:02

                                    bart.bm >> Ale prd, špatná reklama taky reklama.... o kom se nemluví ten není :-))

                                      Nšeptal - Profil | Po 4.6.2012 11:59:14

                                      Azbest >> To není na plkání po netu. Každopádně, pokud i třeba "ministerská" dotace není v souladu s podmínkama (třeba místo opravy hráze nová fasáda na hospodě), tak se rosí i hodně vysoce postavený čela. Finančnák přijde s jistotou, jako smrt. Ukočírovat se dá ledacos, ale určitě ne zneužití takovýhleho rázu. Tolik má zkušenost.

                                        Nbart.bm - Profil | Po 4.6.2012 11:57:03

                                        koukám že kdyby si vedené ČSOB přečetlo tuhle diskuzi tak by ty trapné reklamy skončili