Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

Azbest - Profil | Po 4.6.2012 11:52:44

šeptal >> no von i ministr může bejt pěknej desperáth:-)
A speciálně tenhle se mi nelíbí vůbec i když jsem pravičák.

    šeptal - Profil | Po 4.6.2012 11:46:57

    Azbest >> Tak černobílé to není. I na tom finančním ředitelství se ve vedení objeví někdo z opozice. :-)

      Azbest - Profil | Po 4.6.2012 11:44:01

      šeptal >> finančák si smlsne na prostém občanovi-i podnikateli, ale funkcionáři všeho druhu mají jiný režim hájení:-)

        Azbest - Profil | Po 4.6.2012 11:42:36

        jabi >> předpokládám, žes dostal povolení+možnost chytat na aspoň osm prutů a k tomu fotku blonďáčka s podpisem jeho i tatíka.

          šeptal - Profil | Po 4.6.2012 11:39:05

          yvana >> Otázka je, jaký je původ těch peněz. Z operáku těžko. Co takhle porcování medvěda? Z toho se dá postavit třeba kuželkárna ve Lhotě. A pokud je zřejmé, že z prachů na rybník opravil hospodu, pak to dejte k prošetření na finančák, případně na kriminálku. Víc se s tím dělat nedá.

            šeptal - Profil | Po 4.6.2012 11:36:27

            elhierro >> Myslíš, že je to tak prosté? V dotacích na vodu, nota bene na rybníky, jsem dělal přes osm let. Dávat prachy jinam, než jsou napsaný, není dost dobře možný. A když to uděláš, finančák Ti nedovolí pár let klidně usnout.

              Píďa2 - Profil | Po 4.6.2012 11:33:33

              yvana >> Můžeš napsat konkrétní údaje? /Kde se to stalo a jak se ten pán jmenuje?/ Díky

                yvana - Profil | Po 4.6.2012 11:23:20

                šeptal >> No až budeš mít takové známé tak jde všechno.Jeden příklad.Měli jsme ve vesnici krásný rybník udržovali jsme si ho i zarybňovali potom koupil hospodu jeden pán a ten rybník byl u té hospody.No co se stalo.Najednou ten rybník měl pán pronajatý za 1kč na 30roků plus 3/4 milionu na odbahnění plus melounek na opravu ale opravila se hospoda a jiné věci ten pán dělal tajemníka na ministerstvu životního prostředí.

                  jabi - Profil | Po 4.6.2012 11:22:55

                  Byl jsem chytat na nejmenované svazovce a náhodou tam byl i pan Vágner na sumcích,když se blížila 24hod.tak jsem sbalil vercajk,ale pan sumcař chytal dál non-stop.Když jsem se druhý den na to ptal,jak je to možné,bylo mi řečeno,že má povolení.Také jsem si o takové zažádal.Jak myslíte,že jsem pochodil.

                    elhierro - Profil | Po 4.6.2012 11:18:51

                    šeptal >> On se ten projekt jen "nafoukne" a peníze co zbydou se použijí jinak. :-) Jak prosté a jednoduché. Kdybys nevěděl jak na to, zajeď do Litoměřic, MuDr. Rath Ti ráth poradí. :-) A nejen on, ale kdekdo z našich politiků.

                      malamut - Profil | Po 4.6.2012 11:16:30

                      jurasoft: majore Šachle, jestliže ti stojí před barákem plečka, je něco špatně, protože ty bys neměl mít ani tu. Za peníze daňových poplatníků v pracovní době krandáš na MRKu, a stěžuješ si? Kde bereš tu drzost? Jestli chceš lepší plečku, seber se a vydělej si na ni, jako každý slušný člověk. Ale to bych po pijavici, jako jsi ty, chtěl asi příliš, Parazita nelze předělat, leda zničit. Ty jsi ale ztratil poslední zbytky soudnosti, pakliže jsi kdy nějakou měl.

                        elhierro - Profil | Po 4.6.2012 11:16:24

                        Azbest >> Na prut stačí pověsit obyčejnou kotvu od lodi a koukal bys jak bojuje o život - ta kotva. :-)

                          Kozič origin - Profil | Po 4.6.2012 11:16:08

                          Hugo Fisher - >> Jakub už mě nebaví. Mě baví Dejvid Hazlhof a Pobřežní hlídka. Jo a taky mě baví Nájtrajdr.

                            šeptal - Profil | Po 4.6.2012 11:15:44

                            yvana >> S tím operákem se mi to moc nezdá. Tam jsou poměrně striktně stanovený podmínky a nákup trofejáků za účelem estrádního odlovu se mi tam nikde nedaří najít. Leda že by se jim pro další etapu podařilo něco takovýho prosadit, ale pochybuju, že by na to Evropská komise kývla. Je to jen moje úvahe, v tomhle kašparostánu není o překvapení nouze.

                              Azbest - Profil | Po 4.6.2012 11:09:48

                              elhierro >> jenže to jsou lidi, kteří iluzionistiku ovládají-on jen normálně lže a za iluzionistu se ani neoznačuje-narozdíl od nich.
                              Navíc není co odhalovat-je to pořád stejný.
                              Utrápená ryba na háku, která nebojuje, protože na to prpstě nemá stejně, jako ten sumec z Císařské louky.
                              Proto jen půlvteřinové záběry, kdy prut ohýbá zřejmě placený ochotník s ručníkem omotaným kolem ruky.

                                yvana - Profil | Po 4.6.2012 11:06:25

                                elhierro >> No spíš jde o to že už opravdu kdo má známé tak dostane co potřebuje bez ohledu na potřebu kde by ty peníze pomohli hodně lidem.

                                  elhierro - Profil | Po 4.6.2012 11:02:47

                                  yvana >> No jo no, mají smůlu, nejsou v pozici JV. A o tom to tady je, být s někým kamarád a tak vzájemně si pomáhat, že? Jak se Rath kochal nad penízky, jsou takové kulaťočké, žluťoučké...... :-( A přitom si takhle rozdávají peníze od daňových poplatníků z celé EU (tedy i tvoje zdaněné penízky). Projekt EU je jeden ohromný SHIT!!!

                                    rover - Profil | Po 4.6.2012 10:57:32

                                    Arsenal >> Ahoj Honzo, ...jj, něco na tom bylo, každý strůjcem svého osudu :-)

                                      yvana - Profil | Po 4.6.2012 10:55:05

                                      elhierro >> No spíš už nic ale jde o to že ty rybníky nebo pstruhařství na ty peníze čekají a potom tohle.

                                        yvana - Profil | Po 4.6.2012 10:54:03

                                        Azbest >> Jestli vydržíš tak ti to večer pošlu.