Jakub Vágner opět na mušce

Diskuse k bleskovce Jakub Vágner opět na mušce

Autor diskuse: Hugo Fisher - Profil , 30.5.2012

elhierro - Profil | Po 4.6.2012 10:53:47

Azbest >> V TV je nějaký britský pořad, kde jte o to, zda příběhy jsou skutečné či fixe. :-) A pak je tu ještě další dokument, kdy jsou zcela polopaticky vysvětleny triky kouzelníků. Iluzionista JV by mohl také odkrýt pravdu, ne?

    Azbest - Profil | Po 4.6.2012 10:49:20

    yvana >> a to je někde napsáno o tom ministrovi?

      Azbest - Profil | Po 4.6.2012 10:48:29

      Píďa2 >> no-o tom to je možná pro tebe.
      Na vlastní enebezpečí znamená co?
      Každej sleduje i večerníčka na vlastní nebezpečí.
      Kdyby tam napsal, že příběh je smyšlený, tak to by se dalo akceptovat-kdyby ještě přidal pravdu o tom, že ryby trápí, tak by to bylo v cajku.

        elhierro - Profil | Po 4.6.2012 10:48:17

        yvana >> Překvapuje Tě něco v té naší banánové a totálně zkorumpované republice? :-(

          yvana - Profil | Po 4.6.2012 10:42:54

          elhierro >> Díky moc tak že jak měl prohlásit pan ministr buď ty peníze se dají J.V. nebo nikdo nic nedostane.On ten progam neboli ty peníze příští rok končí a naskakuje další OPR fakt paráda a ty co na ty peníze čekají budou mít problém.

            elhierro - Profil | Po 4.6.2012 10:36:16

            yvana >> Co vím, pan JV je členem nějakého výboru a snad příští rok by měl být tím nejvyšším. A OPR bude tedy mít pod palcem. :-( Ale tato zpráva je bez záruky, nerad bych šířil polopravdy či lži.

              Píďa2 - Profil | Po 4.6.2012 10:31:48

              Jestliže producent, ať už ČT, NG nebo kdokoli jiný, investuje nemalou částku na natočení filmu o ulovení rekordní ryby, chce po dotyčném výsledek, aby ho mohl prodat. Takto je to nakonec s každým komerčním produktem. Těžko se uspokojí s tím, že ryby zrovna nebraly nebo že měl dotyčný "lovec" v nohách červy. To už by si JV příště neškrtnul a záhy bychom se dočkali jiného borce, který by určitě už nebyl Čech a dost možná, že bychom tady psali, jaký je to kabrňák. Já bych se jednou provždy tématu JV vyhnul a možná by nebylo od věci dát do titulků filmu nápis, že rybáři mohou sledovat jen na vlastní nebezpečí. Mimochodem, ať už si o jeho filmech myslím cokoliv, přeci jen se na ně rád dívám.. a myslím, že nejsem sám /a o tom to je.../

                Azbest - Profil | Po 4.6.2012 9:52:21

                Mrknato >> trpaslíci a fundamentalismus jsou na stejné úrovni, jako demagogie.

                  yvana - Profil | Po 4.6.2012 9:46:54

                  Mám jenom dotaz říká někomu něco OPERAČNÍ PROGRAM RYBÁŘSTVÍ?Jestli ano tak ty peníze co tam jsou by měli jít na nákup rybníků pro pana J:V: jinak tyto dotace slouží pro mimoprodukční funkci rybníků.Víte někdo něco?

                    elhierro - Profil | Po 4.6.2012 9:23:46

                    Mrknato >> Dovoluji si poznamenat, že srovnáváš nesrovnatelné. Hlavně u těch sportovců. Tam je sice velmi často nějaký vodič (atletika, cyklistika, dostihy), ale rekord stejně musí uběhnout jen ten sportovec. S časem mu nikdo nepomůže a už vůbec za něj nikdo část závodu neuběhne. A do úmoru trénují ti sportovci také. :-) Kdežto u mistra JV je to malinko jinak. A AAA auto? Tak tam ty slevy jsou pouhým marketingovým tahem, který spadá do celkového marketingového mixu. Ale vlastně máš recht, mistr JV je sám takový marketingový mix. :-) Nicméně naposledy opakuji. JV jako rybář něco umí, ale kdyby ponechal stranou ten showbussiness, možná by si ho i někdo vážil z řad kolegů - rybářů. Takhle je jen provokuje a oblbuje děti a laickou veřejnost. A že je vzorem pro děti? Smutné! Je špatné, když mají bezelstné děti za vzor rybáře, který má své úspěchy založeny na show, story, sci-fi atd. :-(

                    Jinak mi příběh JV připomíná pohádku "Jak se budí princezny". Tam si také princ Jan Hrušínský dokazoval, jaký je borec při souboji s medvědem. A přitom za medvěda byl převlečený Vláďa Menšík, který ho musel nechat zvítězit. Není nad to, být prostě nejlepší za každou cenu. :-)

                      Mrknato - Profil | Po 4.6.2012 9:11:22

                      Azbest >> Ze všeho nejhorší jsou trpaslíci a fundamentalismus, si myslím.... Když se podíváš do historie, tak takoví velcí malíři, nemalovali celý obraz osobně, ale učedníci ho rozpracovali, odvedli "černou práci" a mistr mu dal svou originalitu a patinu... sportovci chtějíce překonat nějaký rekord mají své "vodiče" kteří závod rozběhnou rekordman se "veze" a pak jen přidá a ustanoví nový rekord. Jsou to lháři?

                      K 1) JV se nezaměřuje na rybáře, ale laickou veřejnost a děti, to máš recht. Stejně tak se autobazar AAA nezaměřuje svými slevami 30-60 tisíc na auto na bankéře a přemýšlivé lidi. Lže o slevách AAA?

                      K 2) Ano, digitální věk nás posouvá od reality k virtuální realitě a toho nevyužívá jen JV.

                      K 3) Nezlehčuje svaz, tedy my sami, podporu původním druhům, zaváděním K70, Rozsypalovou nástrařní rybkou 15cm, lovem 24 na sumce, závoděním, lovem na dírkách a třeba i odkláněním většiny peněz rybářů do ztrátové svazočinnosti? Nelžeme si v tomto sami sobě? Věří tomu rybáři?

                      K 4) Ano, a právě proto by se mělo hovořit o zásadnějších lžích, lumpárnách, které ovlivňují naši rybařinu, tady u nás doma. Na JV mně nevadí jeho zahradniční rekordy, jejich pravdivost, ale možnost toho, že se jeho "invence" může obrátit na naše revíry (snahy zachránit pstruhy, velké ryby...) A kupodivu, toto nikomu nevadí, ale z 87kg lidožravce, světového rekordu se všichni můžou pos........

                        Arsenal - Profil | Po 4.6.2012 8:51:03

                        rover >> Ahoj Pavle.Vzpomínáš,jak jsem Ti psal o něm?Měl jsem pravdu?
                        Docela mne fascinuje starej Vágner,jak svůj výrok na konci citoval.

                          Azbest - Profil | Po 4.6.2012 8:36:54

                          Mrknato >> dovolím si polemizovat, byť máš ze svého pohledu vlatně trvale patentn na rozum.
                          1)Rybářská latina je něco, co funguje asi jen mezi rybáři,a rybáři (aspoň ti uvažující a trochu znalí), nejsou cílovou skupinou pro jeho bajky.
                          2)Pokud budeme považovat lhaní za latinu a uznáme po tvém vzoru, že lhaní nemá žádné hranice a je to vlastně v pořádku, tak za chvíli bude soudruhův synek pěkně tlustý, protože bude sedět u pc s pár poskoky, kteří se ani nenamočí a mude ptlat digitální bajky už jen graficky.
                          3)Nemůžu se zbavit pocitu, že v omlouvání a zlehčování lží, je něco pokřiveného.
                          4)Dneska už jde o mnohem víc, než o prodej pár stovek DVD, či reklamě v bance a zrovna ty bys o tom mohl něco vědět, když se tak zajímáš o struktury.

                            retrívr - Profil | Po 4.6.2012 8:02:21

                            Mrknato >> To je dobrý.

                              Mrknato - Profil | Po 4.6.2012 7:04:25

                              Kluci, ale rybářská "latina" tu byla dávno před JV. WaM ji posunuli o hodně kupředu, no a JV ji dal světově mediální rozměr. Dnes už nikoho neohromí, když v hospodě rozpažím a předvedu jak velkou rybu jsem chytil, to je už dávno překonané...

                                Dulf - Profil | Po 4.6.2012 5:53:50

                                Specialista >> Specialistatě ta - 4.6.2012 1:32:23 >> v podstatě s tebou souhlasím,ale v případě pana JV si myslím,že je to s tím zvracením asi jako u nás s diskriminací jedné menšiny.

                                  Specialista - Profil | Po 4.6.2012 1:32:23

                                  Já stojím pevně za nedávným Vágnerovým prohlášením v ČT, kdy na dotaz moderátorky, směřující k pochybným metodám, kterými údajně klame veřejnost, odvětil cca toto: ,,žijeme v zemi, kde se každý může vyzvracet do obličeje člověku a to beztrestně. Myslím, že se to brzy změní...''
                                  Patřím mezi lidi, kteří doufají v totéž a přidávám, že nelze zvracet beztrestně člověku do obličeje a 10 milionům lidí už vůbec ne..

                                    Azbest - Profil | Po 4.6.2012 0:26:25

                                    met >> Jedná se o vůbec nejdelší chycenou sladkovodní rybu na světě.
                                    Přání otcem myšlenky?

                                      Azbest - Profil | Po 4.6.2012 0:24:11

                                      Paranoidní Schizofre >> to pochopitelně můžeš.