Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NAnýzový dědek - Profil | St 26.9.2012 21:01:03

muchomůrky

    NSERPIK - Profil | St 26.9.2012 20:41:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Co čučíš tak na mně.

      NAnýzový dědek - Profil | St 26.9.2012 20:41:10

      To koukáš jakej mám bourák...)))

        NSERPIK - Profil | St 26.9.2012 20:25:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Naše Emča u moře

          NSERPIK - Profil | St 26.9.2012 20:20:19

          Frimi >> Michal81 - 26.9.2012 20:19:12 >> Tak musím něco pohledat no

            NMichal81 - Profil | St 26.9.2012 20:19:12

            SERPIK - jasný můžeš, per to sem :-)

              NSERPIK - Profil | St 26.9.2012 20:15:59

              Frimi >> Michal81 - 26.9.2012 20:10:36 >> Tož jestli možu, tak sem něco hodím no

                NSERPIK - Profil | St 26.9.2012 20:15:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                To je lebeda.

                  NMichal81 - Profil | St 26.9.2012 20:10:36

                  SERPIK - čau, přeji pěkný večer,
                  včera si nás tu pěkně pobavil :-)))))
                  a myslím, že v tom budeš pokračovat i dnes :o))))))))))

                    NSERPIK - Profil | St 26.9.2012 20:09:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak mně zdraví kapři, když dojdu k vodě.

                      NSERPIK - Profil | St 26.9.2012 20:04:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak to je ale hrudník.

                        NSERPIK - Profil | St 26.9.2012 19:59:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak kdo vydrží déle pod vodou?

                          NAnýzový dědek - Profil | St 26.9.2012 19:22:28

                          Nějaký druh chorošovité houby

                            NAnýzový dědek - Profil | Út 25.9.2012 22:22:28

                            Frimi >> Michal81 - 25.9.2012 22:20:19 >> jj, ale fakt to vypadá jak živé..))

                              NAnýzový dědek - Profil | Út 25.9.2012 22:21:35

                              SERPIK >> taky midlím do bivaku..))
                              Jak ta kudla mazala dom..))

                                NMichal81 - Profil | Út 25.9.2012 22:20:19

                                Anýzový dědek - Tak to se SERPIKOVI moc povedlo, taky jsem myslel, že je to sokolník :-)))

                                  NSERPIK - Profil | Út 25.9.2012 22:19:14

                                  Anýzový dědek >> jo tak dík

                                    NAnýzový dědek - Profil | Út 25.9.2012 22:18:41

                                    SERPIK >> tak ať tě koušou celou noc..))

                                      NAnýzový dědek - Profil | Út 25.9.2012 22:18:12

                                      SERPIK >> tak sranda musí být- je to tu o focení..))

                                        Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj