Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

SERPIK - Profil | Út 25.9.2012 22:17:27

Anýzový dědek >> No nic jdu do duchen,tak čus

    SERPIK - Profil | Út 25.9.2012 22:16:42

    Anýzový dědek >> JO JO.No mám takové blbe nápady, když jsou nějaké WOLTY.

      Anýzový dědek - Profil | Út 25.9.2012 22:13:38

      SERPIK >> tak to je hezky naaranžované..))
      až ted jsem si všiml, že máš na rameni kořen ..)))

        SERPIK - Profil | Út 25.9.2012 22:10:22

        Anýzový dědek >> Já vůbec ne šak to není živé.

          Anýzový dědek - Profil | Út 25.9.2012 22:07:22

          SERPIK >> takže podle té poslední fotky soudím, že se taky věnuješ sokolnictví, takže je naučenej?

            SERPIK - Profil | Út 25.9.2012 22:04:28

            Anýzový dědek >> Tak STARTKY jsou nej no

              Anýzový dědek - Profil | Út 25.9.2012 22:01:55

              SERPIK >> tak to se ti povedlo opravdu něco zajímavého- to jsem viděl akorát u havrana..))

                SERPIK - Profil | Út 25.9.2012 21:59:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tady je můj kamarád

                  SERPIK - Profil | Út 25.9.2012 21:58:16

                  Anýzový dědek >> ne ne to jsem fotil já

                    Anýzový dědek - Profil | Út 25.9.2012 21:57:34

                    SERPIK >> škoda- mohl jsi mít kunčofta..))

                      Anýzový dědek - Profil | Út 25.9.2012 21:56:44

                      SERPIK >> Pěkný , ale to je odněkud z netu ne?..))

                        SERPIK - Profil | Út 25.9.2012 21:56:16

                        Anýzový dědek >> tak to nedělám

                          SERPIK - Profil | Út 25.9.2012 21:54:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tož není co dodat pohoha klídek a cigáro.

                            Anýzový dědek - Profil | Út 25.9.2012 21:51:15

                            SERPIK >> šikovné- ty děláš paprťála a Rudolfovo tajemství?..))

                              SERPIK - Profil | Út 25.9.2012 21:47:10

                              Anýzový dědek >> Jo budu se snažit

                                SERPIK - Profil | Út 25.9.2012 21:46:32

                                Anýzový dědek >> Jo to je.S tím vozíme bečky na chatu.

                                  Anýzový dědek - Profil | Út 25.9.2012 21:44:27

                                  SERPIK >> Fotni to- a komentář k tomu..))

                                    SERPIK - Profil | Út 25.9.2012 21:43:11

                                    Anýzový dědek >> Tak to je pravda no příště si počkám a podívu se kdo vyhraje a pak napíšu.

                                      Anýzový dědek - Profil | Út 25.9.2012 21:42:38

                                      SERPIK >> Pěkný samodomo vozítko...))

                                        Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj