Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NAnýzový dědek - Profil | Ne 23.9.2012 21:59:31

další

    NAnýzový dědek - Profil | Ne 23.9.2012 21:57:45

    ...)

      Nvranka - Profil | Ne 23.9.2012 21:53:38

      noční ryba >> Ahoj Evi, díky. Chytla jsem si dvě štíhlata, ale ta se mě nechtěla fotit a tohle zvířátko, sleduji od jara, kdy běhalo ještě s rodiči, tak uvítám možnost focení.

        NAnýzový dědek - Profil | Ne 23.9.2012 21:50:20

        Pár fotek z dneška..))

          Nnoční ryba - Profil | Ne 23.9.2012 21:49:59

          vranka >> takový talismánek..)) Nádhera

            Ndonald5 - Profil | Ne 23.9.2012 20:31:37

            vranka >> hezkej plyšáček :-))

              Nvranka - Profil | Ne 23.9.2012 20:17:52

              Frimi >> Michal81 - 23.9.2012 20:15:56 >> Nic se neděje, cestuje nám po břehu a vůbec se nebojí, je to foceno z necelého metru od něho.

                NMichal81 - Profil | Ne 23.9.2012 20:15:56

                vranka - to jsem to trochu zmastil, teď už vidím, dík

                  Nvranka - Profil | Ne 23.9.2012 20:14:11

                  Frimi >> Michal81 - 23.9.2012 20:13:36 >> Není to kuna, ale norek. Výborný rybář.

                    NMichal81 - Profil | Ne 23.9.2012 20:13:36

                    vranka - Nemám rád kuny !!!!!!
                    Ale fotka super, to bude nějaký model :-))

                      Nvranka - Profil | Ne 23.9.2012 20:10:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      1

                        Nvranka - Profil | Ne 23.9.2012 20:09:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Pěkný večer, sobotní parťák na rybách.

                          Nking76 - Profil | Ne 23.9.2012 20:05:18

                          Anýzový dědek >> jasně jinak bych si ji zmrvil tu fotku.

                            NAnýzový dědek - Profil | Ne 23.9.2012 12:34:58

                            taky něco od vody...))

                              NAnýzový dědek - Profil | Ne 23.9.2012 10:29:39

                              king76 >> jj, jen si vždy udělej kopii a na té to zkoušej.)))))

                                Nvahaj - Profil | Ne 23.9.2012 8:04:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Už brzy....

                                  Nvahaj - Profil | Ne 23.9.2012 8:04:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Závod???

                                    Nvahaj - Profil | Ne 23.9.2012 8:01:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tři ze čtyř dochovaných

                                      Nčestik57 - Profil | Ne 23.9.2012 2:21:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      V dálce Ještěd.

                                        Nčestik57 - Profil | Ne 23.9.2012 2:20:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ...

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj