Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Kalužmistr - Profil | So 22.9.2012 10:50:34

Anýzový dědek >> Nejsi sám, já mám úplně to samé, jen zeráci.

    Anýzový dědek - Profil | So 22.9.2012 10:48:20

    Kalužmistr >> Potřebuju si vylepšit skóre v úlovkáči- zatím ho mám jak CaP, proškrtanej....)))

      Kalužmistr - Profil | So 22.9.2012 10:46:02

      Anýzový dědek >> Máš pravdu, zatím to s tím počasím není špatný.

        Sumec 2012 - Profil | So 22.9.2012 10:44:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Celá rodinka..:)

          Anýzový dědek - Profil | So 22.9.2012 10:43:27

          Kalužmistr >> Jen ať to tam ještě hezky dlouho zůstane...)))

            Kalužmistr - Profil | So 22.9.2012 10:38:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ještě jedna fotka.

              Kalužmistr - Profil | So 22.9.2012 10:37:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Hlavně aby to nedopadlo jako v roce 2009 16.10. to jsem ještě nebyl v důchodu a takto vypadali sady ráno.

                Anýzový dědek - Profil | So 22.9.2012 10:31:18

                Kalužmistr >> tady jako obvykle spadlo 5 kapek na slimáky. 9°C zaraženo, ale nezaprší ani omylem..)))

                  Kalužmistr - Profil | So 22.9.2012 10:28:08

                  Anýzový dědek >> Tady to je dobrý, dnes prší od 5ti ráno, ale je chladno 8st.

                    Anýzový dědek - Profil | So 22.9.2012 10:23:14

                    zátiší s domácími výpěstky

                      Anýzový dědek - Profil | So 22.9.2012 10:21:52

                      Kalužmistr >> no tady je to letos s houbama na štíru- furt sucho...((

                        Kalužmistr - Profil | So 22.9.2012 10:20:05

                        Anýzový dědek >> Na ryby nechodím tak šmejdím v lese, má to jednu výhodu, nikdy jsem ještě nechyt zero.

                          Anýzový dědek - Profil | So 22.9.2012 10:12:59

                          Kalužmistr >> Provokuješ, ale moc hezky....)))

                            Kalužmistr - Profil | So 22.9.2012 10:02:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak taky něco sem šoupnu. Včera ráno v lese.

                              Sumec 2012 - Profil | So 22.9.2012 9:59:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Západ slunce..:)

                                Anýzový dědek - Profil | So 22.9.2012 8:35:24

                                CaprMan2012 >> S houbama je to letos stejná bída jako s rybama..))

                                  CaprMan2012 - Profil | Pá 21.9.2012 23:26:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  A Seč...

                                    CaprMan2012 - Profil | Pá 21.9.2012 23:24:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Ahoj, přidávám něco z Pařížova. Koukám že houby u Vás roustou, u nás né!!! :D

                                      Anýzový dědek - Profil | Pá 21.9.2012 22:17:08

                                      Bylo docela přijenmě a z na kravál z kempu vlevo....))

                                        Anýzový dědek - Profil | Pá 21.9.2012 22:15:01

                                        ještě pohled zepředu

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj