Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NAnýzový dědek - Profil | St 19.9.2012 20:54:35

bobrman >> jjo taky asi udám směr Bivi..))

    NAnýzový dědek - Profil | St 19.9.2012 20:50:12

    bobrman >> pěkně se tu dneska mračilo, ale ani nekráplo..))

      NAnýzový dědek - Profil | St 19.9.2012 20:42:36

      bobrman >> no tohle je nad moje síly i v 45ceti...hihi))

        NAnýzový dědek - Profil | St 19.9.2012 20:38:40

        bobrman >> šikulka..))

          NAnýzový dědek - Profil | St 19.9.2012 20:32:45

          bobrman >> No všechny...))

            NAnýzový dědek - Profil | St 19.9.2012 20:21:01

            vahaj >> ještě žes to upřesnil, chtěl jsem se optat , u kterýho ťamana jsi to zabavil...))

              Nnoční ryba - Profil | St 19.9.2012 20:20:56

              vahaj >> jako kdybych viděla někdy pokojík mladého.)))

                Nnoční ryba - Profil | St 19.9.2012 20:20:27

                bobrman >> no ty s tím teda naděláš.... asi máš velké auto, že se ti tam všecko vleze, celá koupelna, co..))

                  NHrdobec - Profil | St 19.9.2012 20:20:05

                  bobrman >> :-)))))))))))

                    Nvahaj - Profil | St 19.9.2012 20:19:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Když už je tu žertovný večer, tak jedna od mladého z bivaku:-)))

                      NAnýzový dědek - Profil | St 19.9.2012 20:18:53

                      bobrman >> jj, , dostanen Koudelku do cely...))

                        NErva - Profil | St 19.9.2012 20:18:38

                        bobrman - Jsem nevěděl že ti rostou fousy :-))

                          Nnoční ryba - Profil | St 19.9.2012 20:17:57

                          bobrman >> ahojík, teda ty se chceš těm rybkám nějak moc líbit..))))

                            NAnýzový dědek - Profil | St 19.9.2012 20:17:18

                            noční ryba >> Ahojky Evi..))

                              Nnoční ryba - Profil | St 19.9.2012 20:16:32

                              vahaj >> pozdravuj mladého, je stejně borec!!!!!

                                NHrdobec - Profil | St 19.9.2012 20:15:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                bobrman >> Já ti dám průměr o))))))))))

                                  NAnýzový dědek - Profil | St 19.9.2012 20:13:35

                                  bobrman >> to jsme- Chocholoušek by měl radost...))

                                    NHrdobec - Profil | St 19.9.2012 20:12:08

                                    bobrman >> vim )))

                                      Nvahaj - Profil | St 19.9.2012 20:11:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Náš mladej. Jinak je ale ve dne i v noci normální:-)))

                                        NHrdobec - Profil | St 19.9.2012 20:09:46

                                        bobrman >> Jak koukám tak asi jo o)) Heský místo ))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj