Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NAnýzový dědek - Profil | Čt 13.9.2012 18:15:32

Hrdobec >> tak to je paráda- já bych asi při pohledu na tu vodu ani nerozbalil a jel dom rovnou..))

    NHrdobec - Profil | Čt 13.9.2012 18:12:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Anýzový dědek >> Hele,když jsem to viděl tak jsem chtěl brečet nebo jet domu,ale zůstal jsem a bylo to zatraceně dobrý rozhodnutí. Fotek této ryby tu bylo už na Mrku dost,ale dám sem jednu pro ilustraci jak vypadá takovej dřevon bo zabral pár hodin po pořízení té fotky se stromem :-))

      NAnýzový dědek - Profil | Čt 13.9.2012 18:11:31

      Kreja >> jinak tenhle omyl vyrostl v parku u tohoto rybníčka

        NAnýzový dědek - Profil | Čt 13.9.2012 18:08:08

        Hrdobec >> A co v té kali chytáš? - Dřevoně?..))

          NAnýzový dědek - Profil | Čt 13.9.2012 18:06:32

          Kreja >> ty zas dráždíš ostnama- ten označený křížkem by se mi líbil...))

            NKreja - Profil | Čt 13.9.2012 17:59:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            taktéž

              NKreja - Profil | Čt 13.9.2012 17:59:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              trochu romantiky

                NKreja - Profil | Čt 13.9.2012 17:54:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Anýzový dědek >> dráždíš co s houbama?Kdyby jsi místo toho lechtal dikobraza po ocáskem s láskou se ti odmění Ta guma je pro porovnání velikosti lepší by bylo hladit po zádech J.

                  NHrdobec - Profil | Čt 13.9.2012 17:52:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  ..bude záběr:-)

                    NAnýzový dědek - Profil | Čt 13.9.2012 17:45:47

                    Kalužmistr >> tady spadlo jen pár kapek na slimáky..(((
                    Saharááá

                      NKalužmistr - Profil | Čt 13.9.2012 17:44:02

                      Anýzový dědek >> Tady pršelo od včera celkem 19hodin, takže je namočíno dost.

                        NAnýzový dědek - Profil | Čt 13.9.2012 17:39:48

                        aspoň by rostly...))

                          NAnýzový dědek - Profil | Čt 13.9.2012 17:37:17

                          Kalužmistr >> trocha vody by tu nezaškodila, kdyby pár dní zahradnicky pršelo bez větru.

                            NKalužmistr - Profil | Čt 13.9.2012 17:27:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Ještě jedna, mechanický splav který funguje podle průtoku.

                              NKalužmistr - Profil | Čt 13.9.2012 17:24:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Velká voda na Úpě.

                                NHrdobec - Profil | Čt 13.9.2012 17:13:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Anýzový dědek >> jo,je to mazlik:-)

                                  NAnýzový dědek - Profil | Čt 13.9.2012 17:10:54

                                  Hrdobec >> pěknej pesič...))

                                    NHrdobec - Profil | Čt 13.9.2012 16:59:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    ....

                                      NAnýzový dědek - Profil | Čt 13.9.2012 16:50:13

                                      drobný ptáček..))

                                        NHrdobec - Profil | Čt 13.9.2012 16:46:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ...

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj