Kvašená kukuřice (jako nástra i návnada)

Diskuse k nástraze/návnadě Kvašená kukuřice (jako nástra i návnada)

Autor diskuse: mates202 - Profil , 30.12.2011

Recept na tuto kvašenou kukuřici:

A) se mi líbí (vyzkouším ho)82%

B) nelíbí (nevyzkouším ho)4%

C) Kefírovou Kukuřici již znám a dělám12%

D) dělám jiný partikl2%

Od 12.3.2012 hlasovalo 260 čtenářů.

NLupeň291 - Profil | St 21.3.2012 21:39:08

mates202 >> Pěkný, jak si dával kuku na háček nebo mimo.

    Nmates202 - Profil | St 21.3.2012 21:27:43

    Tak jsem odebral vzorek a výsledek byl = úspěch

      NLupeň291 - Profil | St 21.3.2012 19:57:28

      Vili z Role - 21.3.2012 19:35:56 > Nech to tak dokud to kvasí, vypadá to dobře. Jen dolívej vodu, ať je tak 5cm nad kuku. Kvašení zdar

        NVili z Role - Profil | St 21.3.2012 19:35:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak jsem to celé donesl do tepla, dle vašich rad a takto to po třech dnech vypadá. Tedy smrdí to jak psí kšíry, jak říkával můj dědeček. Nyní se ptám, zamíchat či nemíchat ? Děkuji za každou reakci. Vili

          NKreja - Profil | Út 20.3.2012 19:24:35

          mates202 >> dal jsem na to sáček a gumičku a dal jsem to do sklepa kvůli mámě ale ta večer překvapila Ať prý to hned donesu že ve sklepě je chladno a nebude to ono Zlatá ženská Jinak jsem to dnes přendal do kyblíku a budu čekat na výsledek J.

            NJOIKA KAKE - Profil | Út 20.3.2012 19:20:28

            Michal K. >> ..ja jsem tam par lozisek mel/asi spatna kuku,co vypůavala k hladine/.vse jsem vycistil/vybral/ a ted vse o.k. :)) J.K.

              NMichal K. - Profil | Út 20.3.2012 19:19:44

              mates202 >> Já taky ne

                Nmates202 - Profil | Út 20.3.2012 19:17:59

                Michal K. >>
                Ty pivní kvasinky bych tam necpal = psal jsem to tu několikrát = je to jiný postup.
                Já to dělám jak je popsáno a plíseň jsem tam nikdy neměl.
                Nevím co se mu s tím stalo.

                  NMichal K. - Profil | Út 20.3.2012 19:15:10

                  mates202 >> On tam dal ještě pivní kvasinky nic víc, možná tam vnikla vlhkost nebo tam dal špinavou kukuřici

                    Nmates202 - Profil | Út 20.3.2012 19:12:47

                    Michal K. >>
                    20-18 stupňů je ideál, spíš jde o to, co tam dal?,

                      NLupeň291 - Profil | Út 20.3.2012 19:12:13

                      Michal K. >> Skus to vybrat, dostal se ti tam asi nějaký bordel. Vše co tam dáváš musí byt čisté.

                        NMichal K. - Profil | Út 20.3.2012 19:10:39

                        mates202 >> Stalo se to kámošovi , já jsem nesehnal kukuřici za dobrou cenu , počkám na léto nasbírám si a nebude to aspon dlouho kvasit. Měl to ve špajzu a má tam tak 18 stupnu , možná kvůli tomu.

                          Nmates202 - Profil | Út 20.3.2012 19:05:20

                          Michal K. >>
                          Mě se nikdy nestalo, že by to mělo plíseň?, něco bylo špatně?, máš to zavřené co jsi tam dal?

                            Nmates202 - Profil | Út 20.3.2012 19:03:46

                            kolinkovýdědek >>
                            Tak to by mě zajímalo, co jsi tam dal = já to mám u kuchyni a vůbec to není cítit?

                              NROMIČEK - Profil | Út 20.3.2012 19:02:36

                              kolinkovýdědek >> Fakt si nikde asi urobil chybu.Ja to mám naložené týždeň a v pohode.Aj vo vnútri kam to dávam cez noc žiadny problém.A namiesto kefíru som použil acidofilné mlieko.

                                NMichal K. - Profil | Út 20.3.2012 18:48:19

                                Máte někdo zkušenost , co s tím , když to začne plesnivět??
                                Díky

                                  Nzaplosak - Profil | Út 20.3.2012 18:19:15

                                  já už na to i chytám...... Vy ee?

                                    NJOIKA KAKE - Profil | Út 20.3.2012 17:35:34

                                    kolinkovýdědek >> hmmm,zajimave..taky to mam uz bezmala dva tydny a smrdi to jen pri kontrole/sundani igelitu/,ale rozhodne nic hrozneho..J.K.

                                      NJirkaV - Profil | Út 20.3.2012 17:20:17

                                      kolinkovýdědek >> Tak to maš špatné ja to mam v koupelně a nic nesmrdí jen když otevřu kyblík tak je trocu citit kysele po kefíru.

                                        Nkolinkovýdědek - Profil | Út 20.3.2012 16:32:41

                                        Zkusil jsem to taky.Musel jsem to dát na zahradu.To je puch, děs.Sousedi si myslí, že jsem si otevřel kaliférku,jako živnost :-)))