Diskuse k článku: Sraz MRKu 2006 - Skalička

Diskuse k článku Sraz MRKu 2006 - Skalička

Autor diskuse: MRK - , 15.5.2006

Nmedvěd - Profil | Ne 27.8.2006 18:04:34

Šlehy:všechny chatky jsou sousední

    NZN - Profil | Ne 27.8.2006 18:02:02

    Šlehy:
    to je otázka. Jinak, počítám s tebou taky.
    Jindro, s váma dvěma samozřejmě též:-)

      NŠlehy | Ne 27.8.2006 18:01:52

      medvěd:Nějakou pochutinu taky dovalím a doufám, že budeme mít sousední chatku :-)

        Nmedvěd - Profil | Ne 27.8.2006 17:52:35

        Šlehy:ZN bez grilu ni krok

          NŠlehy | Ne 27.8.2006 17:51:21

          Medvěd,ZN:Vy berete někdo grilík ?

            Njindra - Profil | Ne 27.8.2006 17:39:38

            ZN:Bosanaca neposlouchej,zkažená určitě není,ale brzo by být mohla:-))

              NBosanac - Profil | Ne 27.8.2006 17:30:16

              ZN: Nech tu slivovici doma , urcite se zkazila :-))

                NZN - Profil | Ne 27.8.2006 17:17:53

                medvěd:
                moc dobrá zpráva, já našel zase sedmičku slivovice 97.

                  Nmedvěd - Profil | Ne 27.8.2006 16:39:17

                  RC:no a Ty by jsi mohl zase pro změnu chytat.

                    Nmedvěd - Profil | Ne 27.8.2006 16:38:46

                    ZN:našel jsem ještě půl kila paštičky

                      NRoman C. - Profil | Ne 27.8.2006 16:32:46

                      Taky si myslim, ze sraz neni jen o chytani, je to i v tom clanku o srazu. Letos budeme chodit kolem vody a vytahovat pruty z vody a kazdy se bude povinne zapojovat do kulturniho zivota :-)

                        NZN - Profil | Ne 27.8.2006 16:10:29

                        Bosanac:
                        Lojzo, beru kabaňák i pro tebe. Dvě kila sýra, to je lákavé.

                          NBosanac - Profil | Ne 27.8.2006 15:46:10

                          medved: Dve kila , myslim si ze bude stacit .

                            Nmedvěd - Profil | Ne 27.8.2006 15:35:11

                            Bosanac:Máš sýr

                              Nšvec - Profil | Ne 27.8.2006 15:32:08

                              Bosanac - ®:já to tušil.:-))

                                NBosanac - Profil | Ne 27.8.2006 15:31:25

                                svec: Na srazech se v prvni rade dobre bavi , ji , a pije , chytani je az na poslednim miste .

                                  Nšvec - Profil | Ne 27.8.2006 15:31:14

                                  medvěd - ®:myslím že dál od vody se bude držet víc účastníků.:-)

                                    Nmedvěd - Profil | Ne 27.8.2006 15:16:28

                                    švec:na srazu?Nechci spadnout do vody.Při stmívání aktivita pstrů roste spolu s večerním rojením hmyzu.Někdy to trvá třeba jen dvacet minut,někdy hodinu,ale v létě jsou to nejkrásnější chvíle u vody.Letos ve Slovinsku se voda doslova otevřela a ryby se chytali na hod.Někdy je tomu tak i na stojáku.

                                      Nšvec - Profil | Ne 27.8.2006 15:12:11

                                      medvěd - ®:na soukromáku můžeš i za tmy ne?Tak proč to nezkusit?

                                        Nmedvěd - Profil | Ne 27.8.2006 15:11:00

                                        švec:já nevím.My za tmy nesmíme.Ale kdyby svítil měsíc a on ji viděl,proč ne