Diskuse k článku: Sraz MRKu 2006 - Skalička

Diskuse k článku Sraz MRKu 2006 - Skalička

Autor diskuse: MRK - , 15.5.2006

Nmedvěd - Profil | Ne 27.8.2006 21:27:57

sosed:podle Tvých příspěvků soudím,že se v pátek zrubeš jak mužik,ráno Ti bude blbě,do oběda se spravíš a nanovo.

    Nsosed - Profil | Ne 27.8.2006 21:25:13

    ZN: kdo pil, ten umrel, kdo nepil, ten umrel taky, protoze ten, co pil ho prejel :-)
    Loni jsem to chladil u spravce, ale nebylo to vzdy bezpecne a bez ztrat :-)

      NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 21:22:58

      @sosed: Tak to asi jo :o) dneska hlásili, že hezky bude jen v pátek a v sobotu, pak se to mák kazit...ale necháme se překvapit :o)

        Nsosed - Profil | Ne 27.8.2006 21:19:58

        Mr.Stick: asi mas jinou predpoved, me to hlasa ze bude svitit oskar, ba dokonce bude i teplo :-)

          NZN - Profil | Ne 27.8.2006 21:19:41

          sosed:
          no, já to vymyšlený mám. Teď přemýšlej ty :-)
          PS: jo, koukej, věčně tady taky nebudem.

            NMr.Stick - Profil | Ne 27.8.2006 21:11:46

            @sosed: Podle předpovědi počasí ani chlazení nebude moc třeba :o)))

              Nsosed - Profil | Ne 27.8.2006 21:09:59

              ZN: musim obkoukat ty tajne recepisy a kombinace, jinak to nevidim. Btw jak to mas vymysleny s chlazenim tekutin?

                NZN - Profil | Ne 27.8.2006 20:31:51

                sosed:
                po dobrém pití musí následovat dobrá snídaně. Klobása, špek, domácí paštička, štamprlička na snížení cholesterolu, prostě samé dobré věci.

                  Nmedvěd - Profil | Ne 27.8.2006 20:17:40

                  sosed:nejsem nejmladší,musím mít pravidelný režim.Snídaně je základ.A aby mě bylo ráno blbě,tak z toho už jsem vyrostl.Nechám to mladším

                    Nsosed - Profil | Ne 27.8.2006 20:13:45

                    medvěd: po dobrem piti je nekdy skoda snidat.

                      Njindra - Profil | Ne 27.8.2006 19:15:40

                      drda: :-)) A v tomhle případě upřednostňuješ tchýni nebo mercedes?:-)

                        Ndrda - Profil | Ne 27.8.2006 19:10:59

                        jindra, ZN: no jo, mám z toho takové pocity, jako když se vám zabije tchýně ve vašem novém mercedesu :-)

                          Njindra - Profil | Ne 27.8.2006 19:02:07

                          ZN:Taky si myslím.

                            NZN - Profil | Ne 27.8.2006 18:59:02

                            drda:
                            což je ovšem škoda.

                              Ndrda - Profil | Ne 27.8.2006 18:46:40

                              medvěd: letos jsme s drdovou absentéři ..)

                                Nmedvěd - Profil | Ne 27.8.2006 18:42:52

                                drda:vy nejedete?

                                  Ndrda - Profil | Ne 27.8.2006 18:42:01

                                  jindra: ahoj. No jo. Ale sleduju Vás pozorně :-)

                                    Njindra - Profil | Ne 27.8.2006 18:37:57

                                    drda:myslíš,že budeme kuličkářům zakrmovat?:-))Ono to tak divoký nebude.Jinak zdravím.Nějak tady od Tebe dlouho nic nebylo.

                                      Ndrda - Profil | Ne 27.8.2006 18:32:29

                                      Pánové, vám bude blbě :o)

                                        Njindra - Profil | Ne 27.8.2006 18:05:09

                                        ZN:Jinou odpověď jsem neočekával.:-))
                                        P.S.Už mám zamluvené nějaké to kilo uzeného,co jsem měl na PVN.