Diskuse k článku: Sraz MRKu 2006 - Skalička

Diskuse k článku Sraz MRKu 2006 - Skalička

Autor diskuse: MRK - , 15.5.2006

švec - Profil | Ne 27.8.2006 15:08:58

medvěd - ®:jestli to de?Tak proč ne.Vzal by pstruh mouchu i v noci za tmy?

    medvěd - Profil | Ne 27.8.2006 15:06:54

    švec:proč bych u Toho nemohl spát jako Ty?Dám to na hrčáka

      švec - Profil | Ne 27.8.2006 15:04:34

      medvěd - ®::jo,ale musíš s něma točit nad hlavou zároveň.:-))

        švec - Profil | Ne 27.8.2006 15:03:39

        Roman C. - ®:dík

          medvěd - Profil | Ne 27.8.2006 15:03:31

          RC:neomlouvej ho.Taky můžu chytat na tři mušáky?

            Roman C. - Profil | Ne 27.8.2006 14:59:08

            svec>mam pocit, ze snad i na 3, jelikoz je to CxR..
            medved>zitra se vraci a to by melo stacit. A MM dovolenou taky potrebuje :-)

              medvěd - Profil | Ne 27.8.2006 14:42:35

              RC:klidně mu do toho kecej.Měl jet na dovolenou dřív

                švec - Profil | Ne 27.8.2006 14:40:40

                Nevím jestli zde již tento dotaz nepadl.Kapříci se na srazu můžou chytat na dvě nebo tři hůlky??

                  Roman C. - Profil | Ne 27.8.2006 14:38:54

                  Co se tyce organizace srazu, tak verte, ze se budeme snazit pro vas vyjednat ty nejlepsi podminky. Dik ted patri ZN, ktery se tak pekne primluvil za ty povolenky a vysvetlil jak to je. Zbytek se pokusime domluvit behem nasledujiciho tydne. V nekterych vecech musim pockat na MM, ktery ma neco predjednano a ja mu do toho nechci zasahovat...

                    medvěd - Profil | Ne 27.8.2006 14:10:37

                    sosed:Ty ráno nesnídáš?

                      jepice - Profil | So 26.8.2006 22:45:35

                      zdá se mi to nebo se XAXAP XAXAPovič ze srazu odhlásil??

                        sosed - Profil | So 26.8.2006 22:19:43

                        ZN, medvěd: vy budete mit rano hlad? Asi se musim jeste hoodne ucit.

                          ZN - Profil | So 26.8.2006 22:17:34

                          Medvěd:
                          OK. Kakao a buchty by s náma zamávaly takovým způsobem, jaký ještě prostějovská laboratoř nezažila.

                            medvěd - Profil | So 26.8.2006 21:46:15

                            ZN:vem.Kakao a buchty nebudu

                              sosed - Profil | So 26.8.2006 21:44:00

                              Kolči: v nejhorsim nebudeme chytat, ale muskarit :-)

                                ZN - Profil | So 26.8.2006 21:42:34

                                medvěd:
                                nepokračuj, páč i když jsem optimista s reálným pohledem na život, tak v současné době ani nevěřím, že země je kulatá.Jo, máme chatku č.2, Radkovu. Klíče budou vydány pouze mi:-)
                                PS: mám vzít kabaňák?

                                  Kolči - Profil | So 26.8.2006 21:36:37

                                  sosed: dobrý nápad, jen si nejsem jistej jestli budem po ochutnání vzorků schopni chytat:-)

                                    medvěd - Profil | So 26.8.2006 21:18:20

                                    ZN:neboj,teď už Tě čekají samé jistoty a pozitiva.Pokračovat raději nebudu

                                      ZN - Profil | So 26.8.2006 21:15:14

                                      medvěd:
                                      neříkal. V každém případě, byl jsem tam dnes tři hodiny, můj dobrý týden pokračoval i tam, Ryby braly jen čerstvě vysazené. Nutno podotknou, že jak komu. Mi ne. Chytil jsem jednoho na suchého pakoše, dva jsem urval a pokosil jsem šňůrou ar zarostlé louky. Měl jsem zůstat doma.

                                        sosed - Profil | So 26.8.2006 21:03:55

                                        Kolči: mam napad. Do tech 15ti budem ochutnavat vzorky a pak budem chytat :-) Btw ty litry vezmu radsi dva :-)