Diskuse k článku: Sraz MRKu 2006 - Skalička

Diskuse k článku Sraz MRKu 2006 - Skalička

Autor diskuse: MRK - , 15.5.2006

N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 20:42:22

@BULK: Heej, vezu stejnej :o)))

    Nmedvěd - Profil | So 26.8.2006 20:27:43

    ZN:neříkal jsi,že start je v poledne?

      NKolči - Profil | So 26.8.2006 20:27:02

      ZN: dobrá, díky, uklidnil jsi mě :-) Takže přijedem, zakempujem a budem vyčkávat na 15:00 :-))

        NZN - Profil | So 26.8.2006 20:24:27

        Kolči:
        jasně že můžeš,jantare:-)

        hunol:
        v 15:00 zazní startovní výstřel.

          Nhunol - Profil | So 26.8.2006 19:59:03

          ZN - Slopat se může taky až od 15:00 ?:-)

            Nmedvěd - Profil | So 26.8.2006 19:47:48

            sosed:trochu schovívavosti.Je to jeho první půllitr

              Nsosed - Profil | So 26.8.2006 19:36:03

              BULK: musis byt stylovejsi

                Nmedvěd - Profil | So 26.8.2006 19:22:23

                Bulk:ještě je panna,viď?

                  NBULK - Profil | So 26.8.2006 19:12:43

                  medvěd: Tak ta je dobrá ne??

                    Nsosed - Profil | So 26.8.2006 18:37:50

                    Kolči: stan stavet nemusis, staci, kdyz zaberes potrebne uzemi pro sve kolegy, samozrejme za uplatu :-)

                      NKolči - Profil | So 26.8.2006 16:52:32

                      ZN: a když plánujeju přijet podstatně dřív, mohu si postavit po příjezdu stan, s tím že chytat začnu v 15:00, nebo mám příjezd přesunout na jinou hodinu?

                        N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:02:14

                        @ZN: Díky za info :o) nutno říci, dobré info...

                          NZN - Profil | So 26.8.2006 14:16:15

                          Takže, pro všechny. Chytat se může v pátek od 15:00 do konce srazu.( Kdo přijede dřív, musí si koupit extra povolenku.) Může se vláčet, muškařit, bobkařit, VŽDY však jen jeden způsob lovu. Takže nesmí být nahozeno a k tomu vláčet či muškařit.

                            NMrKos - Profil | So 26.8.2006 8:02:09

                            medvěd, ZN: no, Vy dva jste se sešli :-)

                              NMr.Stick - Profil | Pá 25.8.2006 22:19:22

                              @mirmen: Tak to jo...třeba se známe ani o tom nevíme :o) v PMSportu sem skoro furt :o)

                                Nmirmen - Profil | Pá 25.8.2006 22:15:44

                                jo, koumáme na dálkou : - )

                                  NMr.Stick - Profil | Pá 25.8.2006 22:12:16

                                  @mirmen: Pan Dvořáček líčil něco o kreslených montážích :o)

                                    Nmirmen - Profil | Pá 25.8.2006 22:09:56

                                    jo - :-)

                                      NMr.Stick - Profil | Pá 25.8.2006 22:07:51

                                      @mirmen: Dneska sme se prý minuli v PM Sportu :o)

                                        Nmirmen - Profil | Pá 25.8.2006 22:00:13

                                        v cca 21.57 hod hlásí počitadlo návštěvnosti 4 969 442 návštěv v historii MRKu.
                                        Myslím, že na srazu zapijete 5 000 000 :-)