První kapr přes 40 kg!!!

Diskuse k bleskovce První kapr přes 40 kg!!!

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 24.5.2007

NZN - Profil | St 30.5.2007 14:15:37

syny:
jak jsem řekl, nejsi schopen rozpoznat, co se koho týká a co ne. Ty mi rozhodně nebudeš říkat, o co se mám starat. Jsi vlastně takový smolař.

    Ntomm - Profil | St 30.5.2007 14:12:17

    Radek Fox > díky za upřesnění

      NRadek Fox - Profil | St 30.5.2007 13:54:22

      Enysek - Dle stavby těla, ocasní ploutve i dosažené váhy usuzuji, že se jedná o stejnou rybu. Zatím nemám důvod pochybovat, i když se však můžu mýlit...

      tomm - Rainbow Lake = Bordeaux = Francie

      Tato voda je známá výskytem velkých ryb již z devadesátých let minulého století, kdy o ní psali němečtí kapraři v dnes již neexistujícím časopisu Karpfenscene stejně jako angličtí do Carpworld. Do našich končin se v té době moc informací nedostávalo - příchodem internetu je to někde zcela jinde, což má i některé negativní dopady...

        NPetr Koch - Profil | St 30.5.2007 13:47:51

        syny - ® : zažíváš tzv. samočistící schopnost MRKu. Až tady budeš déle, zjistíš kdo ke komu patří a budeš vědět, že se do tebe nepustili jen přicmrndávači ( pánové z brněnského jádra prominou), ale i jiní. A podstatné je to, že MRK ( přes to, že se jedná o "anonymní internet") má svoje hranice.
        Však ty to přežvejkáš a pochopíš, hlavně aby jsi se v těch chcancích hnaných větrem do xichtu dřív neutopil:o))

          Nsyny - Profil | St 30.5.2007 13:33:26

          šeptal - ®-neboj,ja se vratim

            Nšeptal - Profil | St 30.5.2007 13:31:45

            syny: Nesouhlas si s čím chceš, to se s tebou maximálně pohádám. Ale osočoval jsi tady kde koho a teď máš oheň u řitě.

              Nsyny - Profil | St 30.5.2007 13:28:47

              Petr Koch - ®to nekterym litaji z huby rovnou hovna.Nesouhlasil jsem z jednim nazorem a podivej,kolik pricmrndavacu se na to nabalilo,ale to je tady normalni,ze se lidi serou do toho ,po cem jim nic neni.S dotycnym jsem si to vyridil,Ludovi jsem se omluvil a stejne se toho budou furt montovat,kaslu na ne a jdu radsi na ryby.

                NForeigner - Profil | St 30.5.2007 13:25:40

                Petr Koch: tak chvíli vydrž než se tam vypravím, budeš první komu tu fotku ukážu :D

                  NPetr Koch - Profil | St 30.5.2007 13:22:25

                  syny - ® : tak nějak vnitřně tvoje nadšení chápu, ale cákance moči ti pleskaj o xicht a ty to nějak nevnímáš.

                  Ryba je to krásná a je škoda, že šťastný lovec je takový vepř, u nějakýho chřipkáče by teprve vynikla její velikost a majestátnost. Uvidět takovou rybu proplout pod nohama, tak mi z toho zážitku jebne.

                    NLudaT - Profil | St 30.5.2007 13:18:09

                    šeptal: spíš nasertivity. :-)

                      Nšeptal - Profil | St 30.5.2007 13:15:39

                      ZN: Teď jsi dostal lekci asertivity.

                        Nsyny - Profil | St 30.5.2007 13:14:30

                        ZN - ®)nauc se psat a starej se o sebe a veci co se te tykaji

                          NZN - Profil | St 30.5.2007 13:00:41

                          syny:
                          myslíš, že jsi schopen rozpoznat, koho se co týká a nebo netýká? Dle tvého vystupová, ztěží.

                          MrKos:
                          myslel jsi tím utlučením památnou větu "Necháme ho dozrát, pane inspektore" :-)))

                            NVendelín (MB) - Profil | St 30.5.2007 12:14:05

                            Ano je to Rainbow Lake, Bordeaux, France...... Jenom mam dotaz, za posledni 3 roky jde o tomhle jezere nejak moc slyset. Hodne kapru pres 30 a vic kg. Driv o nem nebylo ani slechu, spis zname byly Lac du Orient a klasicky Cassien. Cim to je, ze se ten revir tak rychle dostal na spicku? Nebo je to jen mou neznalosti?

                            Jeste dodatek, nemyslim si ze u nas v cechach bude plavat podobny kousek....mozna nekde Palave par kousku ke 30 kg....ale vic asi ne.

                              NForeigner - Profil | St 30.5.2007 10:51:21

                              Je to jedna a ta samá ryba z Rainbow...

                                Ntomm - Profil | St 30.5.2007 10:50:09

                                Mr. Stick>To by vysvětlovalo všechno, ale nikdy jsem neslyšel, že by se takhle Rainbow říkalo.

                                Rybář Graham Slaughter chytil na francouzském jezeře Bordeaux kapra vážícího 40,188 kg, čímž vytvořil světový rekord a zárověň je to první kapr nad magickou hranici 40 kg. Zdolával ho 20 minut.

                                  NMr.Stick - Profil | St 30.5.2007 10:45:43

                                  @tomm: Není Rainbow lake u města Bordeaux?

                                    Ntomm - Profil | St 30.5.2007 10:42:43

                                    BOBŠ> Všiml jsem si, že je velmi podobná, i ty proporce jsou stejné, ale potom nechápu ty informace o tom místě ulovení, nedávno jsem tu někde četl, že místo na Rainbow, kde se ta ryba chytla je zamluvené na několik let dopředu a v bleskovkách Martin píše, že ta 40ka je z Bordeaux ???

                                      NBOBŠ - Profil | St 30.5.2007 10:30:36

                                      tomm - ®Enysek - ® Kouknite se na tu ocasní ploutev myslím že je to on.