První kapr přes 40 kg!!!
Diskuse k bleskovce První kapr přes 40 kg!!!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ntomm - Profil | St 30.5.2007 10:19:25
Radek Fox> Stejně jako Enysek se domnívám, že jde o jinou rybu. Jestli se nepletu tak ta první tuším s váhou 39,67kg se ulovil na jezeře Rainbow a tahle čtyřicítka na jezeře Bordeaux, ale třeba se pletu a máš přesnější informace.
Nšeptal - Profil | St 30.5.2007 10:15:19
syny: Mno, mám dojem, že celý je to spíš o projevu. Zkrátka, každý svým údajům v kartě s přehledem dostojíme.
Nšeptal - Profil | St 30.5.2007 10:07:33
syny: To je možný. Ale do karty jsem si to na rozdíl od tebe nanapsal.
NEnysek - Profil | St 30.5.2007 9:56:30
Radek Fox - Ses si jistej ze je to on? Koukal sem na to a zdalo se mi ze se jedna o jinou rybu...Podle ceho jsi ho poznal nebo to bylo nekde napsany ze sejdna o tu samou rybu?Dik za odpoved ;o)
Nsyny - Profil | St 30.5.2007 9:54:18
LudaT - ® -ted jsem se dival,a nepatrilo to tobe,takze sory,ale debilem jsem nikoho nenazval
šeptal - ®-napodobne
šeptal - ®-napodobne
Nšeptal - Profil | St 30.5.2007 9:29:39
Ryba je to pořádná, jen jí kazí figuru ten pivní mozol. Zdolávání muselo být pekelně silným zážitkem, lovec zaslouží poklonu. A syny je čurák.
NLudaT - Profil | St 30.5.2007 9:25:55
syny: už jsem sice nechtěl na tebe reagovat, protože to pravděpodobně nepadne na úrodnou půdu, ale...... Že je ten kapr hnusnej jsem napsal já, ale taky jsem napsal že jako trofej to je opravdu jedinečný. Pokud se tobě kapr líbý tak je to tvá věc, ale že každej kdo nemá tvůj vkus je debil je trochu slaboduchý. Mě se ten kapr prostě vzhledově nelíbý, ale chápu že je spousta lidí kterejm se líbí (a tak je to správný) a nehodlám jim to vymlouvat, nebo jim za to dokonce nadávat. Nevím proč si mě tituloval hošanem, když já jsem tebe nijak netituloval. Si asi ten typ člověka kterej si myslí že co se líbý a vyhovuje jemu se musí líbit i ostatním. Všimni si že všichni komentovaly kapra (ať už se jim líbil nebo ne) a jedinej ty komentuješ diskutující.
NVendelín (MB) - Profil | St 30.5.2007 9:25:17
Ten kapr je vazne takovy...no osklivy. Takove trochu opuchle prasatko :-). To ovsem neznamena, ze to neni uzasna trofej a ze bych za nej v mych kaprarskych dobach nebyl vdecny :-) Mozna trochu klame ta fotka....
Syny: Omevaj prirozeni vlaznoo vodoo.....pry to pomaha.
Syny: Omevaj prirozeni vlaznoo vodoo.....pry to pomaha.
NMichal - Profil | St 30.5.2007 9:00:14
syny: Zkus se nad sebou prosím tě zamyslet, když si projdu někeré diskuze, ve kterých se vyskytne tvůj nick, tak se nedá přehlédnout, že opakovaně a vulgárně napadáš lidi, které neznáš a které ti k tomu nezadali žádný důvod. To není o upřímnosti, ale o tom, že se bohužel chováš jako hovado. Každý má právo na svůj názor, ale je potřeba, aby si ho byl schopen v klidu obhájit a ne okamžitě začít urážet ostatní jen proto, že mají jiný názor, jak to bohužel děláš ty. Klidně si teď mysli, že se zastávám Stanďoura, protože jsem ze tvého pohledu taky hmyzák, ale zkus si všimnout, že jsi asi jediný, kdo začal Stanďoura zcela bezdůvodně a vulgárně napadat v souvislosti s jeho označením toho kapra, nikdo jiný se do něj kvůli tomu nepustil. Stanďour prostě jen vyjádřil svůj názor, za který ty tak bojuješ- Mě se ta ryba taky nijak zvlášť nelíbí, ale je to stará trofejní ryba a tak svým způsobem krásná. Asi mám jiný vkus než ty nebo jiní. Je to věc názoru. Ale nebudu ti psát, že jsi hošan, debil apod. jen proto, že tobě se ta ryba líbí a mě ne. Tak se nad tím zkus zamyslet.
NDetreux - Profil | St 30.5.2007 8:49:19
syny: to je taky dotaz :D zstačí si to přečíst, Radek Fox to tam napsal :-) Příště čti pozornějc :)
Nsyny - Profil | Út 29.5.2007 22:44:08
Stanďour - ®-jestli nekdo trpi mindrakama,tak ja to nejsu,jestli mas potrebu zertovat tak uz jsem te odkazal tam ,kde na to mas prostoru dost,a s tema zadama napodobne.
NStanďour - Profil | Út 29.5.2007 22:22:44
syny: Drahý nehošane, zřejmě jsi nepostřehl, že za mým hodnocením kapra a jeho lovce byl smajlík. Smajlík totiž znamená, že je to myšleno žertem. Vážím si staré ryby a lovce, který ji dokázal přelstít. Tvoje reakce byla neadekvátní, o čemž vypovídá i to, že s ní nesouhlasili nejen muškaři, od kterých bych to čekal, ale i lidé, kteří si toho svého kapříka rádi chytí (pánové, díky). Na větě o mindráku trvám, jen jsi ji v zápětí potvrdil. Jéžiš, někdo se otřel o posvátného kapra, takovej zločin. Takže, milý manekýne firmy Primeros (zřejmě docela charakterizující povolání), vlez mi na záda. Jistě jsi si všiml, že zde smajlík chybí...
Nsyny - Profil | Út 29.5.2007 21:03:41
Ricci - ®-takze kdyz nebudu s nekym souhlasit,tak si to mam jenom myslet,ale sem napsat ze ma pravdu,to je podle tebe slusne chovani?To uz tady kdysi bylo.
NRicci - Profil | Út 29.5.2007 20:58:56
syny: jsi opravdu jednoduchej.. Sory.. Přetvářka a slušné chování není totéž.. Utop se v tom sám
Howk
Howk
Nsyny - Profil | Út 29.5.2007 20:55:24
Ricci - ®-bohuzel tak to te asi zklamu,ja se neumim pretvarovat
MrKos - ®-myslim ze bys moc sanci nemel
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
PoNLabe fishing store 18
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNKyjský rybník, Džbán 50904
PoNKrátkodobá kaprařina x 9912
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...













