První kapr přes 40 kg!!!

Diskuse k bleskovce První kapr přes 40 kg!!!

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 24.5.2007

NLudaT - Profil | Út 29.5.2007 12:23:25

Pánové: vám se opravdu to sádelnatý hovado líbí??? Chápu že jako trofej je to opravdu hodnotný a že málokdo za celej život chytí rybu s poloviční váhou, ale vzhledově? Taky se radši mrknu na hubenou dvacítku než na tlustou šedesátku, ale proti gustu. :-))) Edit: jo a těch 147cm mu teda nežeru, pokud neměří ten chlap 3metry. :-)

    Nsoulfly - Profil | Út 29.5.2007 11:14:28

    Marsip - :-) Nebo ti co chytaj čudly.

      NMarsip - Profil | Út 29.5.2007 10:36:54

      brach: Tohle pravidlo (tvrzení) většinou používají ti méně vyvinutí. :))

        Nbrach - Profil | Út 29.5.2007 10:35:19

        "Co je malý, to je hezký..."

          NMr.Stick - Profil | Út 29.5.2007 9:46:24

          @chachar000: Pochybovat nemusíš, kapr není z Čech ... to, myslím, říká vše.

            Nrommi - Profil | Út 29.5.2007 9:00:06

            urcite to na pohlad krasavec nie je...hodnota trofeje je o niecom inom

              Nstaker - Profil | Po 28.5.2007 23:45:23

                Nstaker - Profil | Po 28.5.2007 23:38:07

                Délku uvádí 147 cm. Takže je to asi takovej "štíhlejší" typ.

                  NHlinomaz - Profil | Po 28.5.2007 23:29:12

                  ištvan :Na břehu vypadá určitě jinak než ve vodě.
                  Nevíte kolik má na délku?

                    Ništvan - Profil | Po 28.5.2007 23:21:23

                    mě osobně se teda taky ta jeho(kaprova:o)))stavba těla moc nezamlouvá-obluda jedna.přijde mi to už takový nepřirozený, přežranej stařéček me se líbí kapři do těch 15 kil(ne že bych nakyho chyt..),anobrž ať žijou sazani..

                      NPetrasek - Profil | Po 28.5.2007 23:13:05

                      Kapr nadhernej, jen nevim co bych delal s rybou, kterou ani sam neunesu!Asi bych mel zacit chodit do posilky:o)

                        Nnashik - Profil | Po 28.5.2007 23:02:40

                        je to nádherný kapr!a ne žádné ohyzdné,hnusné zvíře!!!

                          Ndownhillbiker - Profil | Po 28.5.2007 21:04:55

                          Je to nádhernej kousek, sem přesvědčenej, že by u nás mohl nějaký podobný kousek být. Ale je zatím dobře že se o nich neví, protože by buď opravdu cestoval z revíru do revíru, nebo by ho náhodou čapla nějaká masařka a máchala ho někde v sudu a nechala s nim fotit celou republiku.

                            NRicci - Profil | Po 28.5.2007 20:51:14

                            Úlovek je to opravdu trofejní, ale stále jsem přesvědčen, že některé naše vody taktéž skrývají kapry obdobných proporcí. Ovšem je jen pro jejich dobro, že je zatím nikdo nelokalizoval a nechytil..

                              Nmirmen - Profil | Po 28.5.2007 20:45:40

                              hmm, je to ohyzdný, hnusný zvíře, dobrý leda tak do karbanátků nebo na škvarky.

                              Kapřík mezi 45-50 cm je hezčí.

                                Nchachar000 - Profil | Po 28.5.2007 20:36:23

                                Pochybuju , že ten kapr má 40 kg . A myslím si , že u nás může být ryba těhle rozměrů (Nové Mlýny , Labe , Morava , Vltava , Dyje a 3 prdele různejch nádrží ) . Jen je najít a chytnout , to je majstrštik !!!!

                                  NTORARYK - Profil | Po 28.5.2007 20:25:25

                                  přitom já chytám kapry velký tak,jako jedna půlka tý velký ocasní ploutve :-DDD

                                    NVodník Kebule - Profil | Po 28.5.2007 20:21:43

                                    To Pásovec: Četl jsem o sumci 4,5 m dlouhým, byl vyplavenej chcíplej kousek od Budapešti na břeh Dunaje - fotka nebyla, tak nevím...

                                      NPásovec - Profil | Po 28.5.2007 20:11:30

                                      je to až děsivá ryba...vždycky mě když takovýho kapra vidim, jak velký ty ryby vlastně můžou být?...třeba sumec...to musi bejt sila.....

                                        NVodník Kebule - Profil | Po 28.5.2007 20:05:36

                                        Tak ten by se v našich vodách stěhoval jak cirkusáci... Než by si zvyknul na jednom rybníku, už by ho někdo ukradl jinam... Škoda, že takové ryby u nás nemají nejmenší šanci dorůst... Nebo jo?