Kaprařina

Nmilin - Profil | Út 27.8.2013 13:03:20

Pvl >> Na tohle řešení jsem už taky někde narazil. Chtělo by to vidět a vyzkoušet v praxi, než do toho vrazím 700. Díky, že jsi šel zrovna kolem :-)

    Nmilin - Profil | Út 27.8.2013 13:01:05

    Fishky >> Z těma poutkama máš pravdu. Lano mám doma, takže to tak vyzkouším. Díky

      Nkakr - Profil | Út 27.8.2013 12:59:19

      Hlubočepy >>
      Revíry MRS na kterých byl povolen non stop (2) v minulých letech mají výměru 2130ha. Přesto tam v letech 2011 a 2012 došlo - dovolím si citovat ze zprávy KK MRS :
      ...................................................​...................................................​......................................
      V roce 2011 došlo poprvé od roku 2008 k poklesu počtu zadržených povolenek
      za lov po stanovené dennní době lovu. Tuto skutečnost především ovlivnila možnost lovu
      v režimu 24 hodin na revírech Dyje 5 a Dyje 7. Na druhou stranu však tento způsob lovu
      vyvolal nárůst v lovu na tři a více udic.Celkem zjištěných 61 rybářů lovících na tři a více udic
      je číslo alarmující, neboť v uplynulých letech se počet takto zjištěných přestupků pohyboval
      ročně kolem 20. V tomto pohledu je nárůst více jak 300% velmi znepokojivý a v roce 2012 by
      se měla na tento druh přestupku RS ještě více zaměřit. Dále došlo i k poklesu zadržených
      povolenek za lov bez platného RL a nezapsání si ponechaných ulovených ryb. V neposlední
      řadě což je znepokojující je verbální i fyzický útok na rybářskou stráž při výkonu ostrahy
      revírů. V tomto případě je vidět nárůst z posledních dvou let, co možná odráží i celkový stav
      naší společnosti. V těchto případech kárná komise postupovala vždy naprosto nekompromisně
      a ukládala kárné opatření na horní hranici kárného rozmezí s návrhem na vyloučení z MRS,
      o.s.
      ...................................................​...................................................​...................................................​
      V roce 2012 byl počet lovících na tři a více udic stejný, jako v roce 2011. O útocích na RS jsi se mohl přesvědčit při soudním jednání vysílaném ČT.

        NPvl - Profil | Út 27.8.2013 12:58:04

        milin >> Máš štěstí že jdu právě kolem .... máš 2 možnosti 1 ) inspirace 2) nákup --víc pro tebe už udělat nemohu :o§)))

        http://www.gscarp.cz/gscarp/eshop/6-1-Lehatka-a-kre​sla/0/5/6460-Ehmanns-Hot-Spot-Advantage-system-MBAS​

          NFishky - Profil | Út 27.8.2013 12:51:07

          milin >> guma pomáhá rozložit váhu, jak tam dáš lano, tak nejspíš urveš poutka. Dej tam gumu a zkus dát lano napříč přes celé lehátko, tak aby váha šla přímo na konstrukci.

            Nmilin - Profil | Út 27.8.2013 12:43:38

            Možná je to blbost, ale napadlo mě co tak do toho lehátka vplést horolezecký lano? Mám problém se zádama, navíc vážím metrák, potřebuju spát na pevným a ne ve vaně, jak to mám teď. CO vy na to? Je to blbost, nebo by to mohlo fungovat?

              NBlondak - Profil | Út 27.8.2013 12:39:00

              syny >> Ahoj tak čudlařit to já dělám celej život a je to paráda :-)

                Nsyny - Profil | Út 27.8.2013 12:35:21

                Kocháč >> asi tak, akorat jsem ted kaprarinu povesil na nejakej cas na hrebik. Chodim si tady po okoli cudlarit .....Uz me z toho vseho co jsem videl na jezerech a okoli bylo blujno.

                  NKocháč - Profil | Út 27.8.2013 12:26:12

                  syny >> To znamená, že můžeš v povolenou dobu lovu ještě cca 7 let chytat klidně na 5 hůlek :o)))

                    NHlubočepy - Profil | Út 27.8.2013 12:25:06

                    Fishky >> Jsem rád za lov non-stop Orlík-Slapy.Pytláci tam byli,ale ti noční s klackonádama vymizeli-nemá to totiž smysl,když můžou mít nataženo ofiko a taky je u vody více bdělích očí :-) Povolením,non-stop lovu jen na určitých revírech byla chyba,automaticky došlo na některých k nárůstu lovicích a s tím i negativním jevům.Na velkých se to až tak neprojevilo.Pokud by to bylo celoplošně,tak by se to nestalo.

                      Nsyny - Profil | Út 27.8.2013 12:23:42

                      Fishky >> ale jo, za tech 25 let aktivni rybariny na Mlynech asi 3x prez den. To vychazi na jednu kontrolu co 8 let.
                      PS- ani jednou to nebyl Reno

                        NFishky - Profil | Út 27.8.2013 12:20:01

                        Martin M. >> Já byl na NM 2x v životě a 2x tam jelo auto po hrázi po půlnoci a řídil ho dobrodruh alá smrt v očích. Projel že se za ním jen prášilo a na nějaké plky se vůbec nestavil, vybral až kluky u čerpačky co chrápali... kdo tam po půlnoci nechytá asi tu kontrolu jen tak přes den nezažije...

                          NKocháč - Profil | Út 27.8.2013 12:17:09

                          MichalU >> To máš asi pravdu. Potom je to na těch slušných co mají nahozeno o kus vedle, aby je nakopali do zadnic :o)

                            NKocháč - Profil | Út 27.8.2013 12:15:44

                            Fishky >> Myslíš toho důchodce co si sype kapři na pstruhovky, aby mu je masařky nevychytaly? :o)))

                              NMartin M. - Profil | Út 27.8.2013 12:15:43

                              Fishky >> loni jsem mel po 15ti letech prvni kontrolu na Dyji 7 a to ve dne - "Reno" prijel s doprovodem na kole po cyklostezce - metr od sebe jsem netusil, ze jede kontrola.

                                NFishky - Profil | Út 27.8.2013 12:14:08

                                Kocháč >> to je ten pán, co zkasíruje naše love a tváří se, že je vše OK.

                                  NMichalU - Profil | Út 27.8.2013 12:13:12

                                  Si myslíte ze ti prevazeci v noci nechytaj i teď? Ba naopak když vseci sou doma a zalezlí se převáží nejlíp. Když budou rybáři u vody pujde to třeba hůř. Cele bp by se měli prekopat ale musí se asi začít postupně a začal bych jinde....

                                    NKocháč - Profil | Út 27.8.2013 12:12:28

                                    Fishky >> A svaz je kdo?

                                      NFishky - Profil | Út 27.8.2013 12:11:21

                                      Kocháč >> ale tohle je přeci na svazu - aby hlídal naše vody. Reno na Mlýnech stejně vesměs jezdí jen v noci - proč? Koho hlídá v noci, když se v noci chytat nesmí? to že někdo chytá v chatě, spí v bivaku či porušuje jinak BP je rychle a efektivně řešitelné, proč to tedy svaz neřeší? je to jako vymlouvat se, že křižovatky se semafory jsou hloupost, protože by nikdo červenou nerespektoval... ale respektoval, flákneme Pepovi, Karlovi a Ondrovi hned ze startu flastra a ono se to rychle roznese. Ano bez sankcí a dohledu se nikam dál nepohneme a vinu nese svaz.

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole