Kaprařina

kakr - Profil | Út 27.8.2013 13:36:35

Fishky >>
Moc dobře víš, že i kdyby stoupl počet kontrol o 100%, tak nekoresponduje s nárůstem přestupků na 300% původního stavu
Navíc odhalené případy jsou jen špička ledovce, můj odhad je že přijde tak na 10% přestupků.

    Fishky - Profil | Út 27.8.2013 13:33:07

    hraji >> celkem mě mrzí, že se uvádí jen počet přestupků - bez možnosti srovnání s celkovým počtem docházek či kontrol. Až mám dojem, že tu zprávu někdo záměrně napsal negativně, včetně chyby...

      Hlubočepy - Profil | Út 27.8.2013 13:23:00

      kakr >> Ano,tento jev jde ruku v ruce ,nelze popřit.Na druhou stranu to popírá tvrzení,že by RS přestala mít důvod provádět činnost v noci.Dobře,tak to zakážou a budou honit pytláky kteří nebudou mít noty a počet prutů je nezajímá,protože je mnohdy ani nemaj-špulka.Pokud se lov non-stop negativně projevil pouze v tomto,tak to až taková tragédie není.S tím si RS poradí.Ještě co se týčé těch napadení-tak je to dle mne o součinnosti s PČŘ.Píšu,ale nemyslím si,že bych napsal něco co nevíš :-)

        kakr - Profil | Út 27.8.2013 13:21:28

        Fishky >>
        Já ne.

          hraji - Profil | Út 27.8.2013 13:21:08

          Fishky >> počet provedených kontrol je samozřejmě evidován, ale nezabývá se ním Kárná komise ve zprávě, jejíž část zde kakr zveřejnil. Počet kontrol za rok by se dal dohledat ve zprávě Zdeňka Smolky za profi stráž

            milin - Profil | Út 27.8.2013 13:19:34

            Taky si myslím, že když byl povolen nonstop se daleko víc kontrolovalo.

              Kocháč - Profil | Út 27.8.2013 13:19:25

              kakr >> Mi to přijde celkem k smíchu ta zpráva. Osobně si už teď myslím, že rybáři jsou prasata a nezaslouží si nonstopku, ale ty závěry byly čerpány z čeho? Byly to jen kontroly mezi 24:00 a 4:00? Proč se roky před nonstopkou chytilo tak málo třípruťáků? Nebylo to trochu i tím, že se vyráželo na lov nonstopáků až po úderu 24:00hod.? Přijde mi to fakt celé k smíchu.

                Pvl - Profil | Út 27.8.2013 13:18:49

                Fishky >> Hele 300% hned lépe vypadá .....:o§)) Statistika muda je .... :o§))

                  Fishky - Profil | Út 27.8.2013 13:18:20

                  kakr >> pokud není evidován počet kontrol, pak statisticky ty čísla co jsi sem dal nemají hodnotu. Jakmile nebude chodit RS na Mlýny vůbec, klesne počet přestupků ihned na 0. Jinými slovy, každá mince má dvě strany, dávat info o počtu přestupků je fajn, ale bez počtu kontrol je to bohužel jen číslo, jenž nemá vypovídací hodnotu, protože ho nemáme s čím porovnat. Nárůst přestupků mohl vyvolat zvýšený počet kontrol - jinými slovy, v reálu je možné, že počet přestupků klesnul.

                    Fishky - Profil | Út 27.8.2013 13:17:10

                    kakr >> jen tak mimo téma... kdo psal tu zprávu? Pakliže je 20 přestupků 100%, pak nárůst o 10 % by činil 22 přestupků, nárůst o 300% by činil 80 přestupků, nikoliv 61 přestupků celkem... to je nárůst o cca 200%

                      Pvl - Profil | Út 27.8.2013 13:16:50

                      milin >> Nzc . To víš, svou hlavu ti půjčit nemohu .o§)))))

                        kakr - Profil | Út 27.8.2013 13:16:21

                        Fishky >>
                        KK neeviduje počet kontrol RS, eviduje pouze přestupky na jednotlivých revírech.

                          Fishky - Profil | Út 27.8.2013 13:12:56

                          kakr >> a počet kontrol se lišil jak?

                            kakr - Profil | Út 27.8.2013 13:11:50

                            DAVISS >>
                            Počet docházek je + - stejný. Navíc z docházek nepoznáš, kolik rybářů lovilo non stop.

                              milin - Profil | Út 27.8.2013 13:08:40

                              Pvl >> Inspirace nic. To mě nenapadlo. Mám po noční ( pro omluvu své nechápovosti na drc )
                              Díky

                                Kocháč - Profil | Út 27.8.2013 13:07:40

                                kakr >> To je pěkné, 40 rybářů a jaký z toho máme krásné a alarmující číslo 300% nárůstu :o))))

                                  DAVISS - Profil | Út 27.8.2013 13:07:30

                                  kakr >> ...''.Celkem zjištěných 61 rybářů lovících na tři a více udic
                                  je číslo alarmující, neboť v uplynulých letech se počet takto zjištěných přestupků pohyboval
                                  ročně kolem 20. V tomto pohledu je nárůst více jak 300% velmi znepokojivý a v roce 2012 by
                                  se měla na tento druh přestupku RS ještě více zaměřit.'' ....

                                  Bral se v potaz nárůst docházek? Nebo byl zanedbatelný?


                                  Edit: jsem moc pomalej - viz dotaz Fishkyho ...

                                    Pvl - Profil | Út 27.8.2013 13:05:16

                                    milin >> Inspirace nic ?? Sežeň vyřazený atopásy a ušetříš 700:o§))

                                      Fishky - Profil | Út 27.8.2013 13:04:47

                                      kakr >> jak vzrost ve sledovaných letech počet lovících a současně jak vzrostla četnost kontrol RS? Bez všech informací je nemožné udělat si smysluplný obrázek.

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole