Kaprařina

Nmilin - Profil | Út 27.8.2013 12:10:15

Paráda. To mi stačí.Díky všem.

    Nfotojakes - Profil | Út 27.8.2013 12:07:54

    milin >> u nás jí mají v železářství u provazů a lan, ale zkusil bych to OBI, protože tam ten sortiment má také.

      Nfotojakes - Profil | Út 27.8.2013 12:04:16

      Fishky >> já myslel, že se tu řeší petice, která má za cíl nonstop zajistit. Tak po třetí, já neváhám, v zásadě bych pro nonstop byl, ale ne za současných podmínek.

        NKocháč - Profil | Út 27.8.2013 12:03:20

        Fishky >> Jenže problém je v tom, že by valná část seděla v chatě u příposlechu, jiní by se v noci váleli v zaškrtnutých biwacích, kapři by se vesele převáželi do koncentráků,....atd. A to ani nemluvím o tom, že pod rouškou tmy si spousta lidí nahodí i ten šestej a sedmej prut a o masení ryb nad limit ani nemluvím.

          Nmilin - Profil | Út 27.8.2013 12:02:08

          Chlapáci dotaz. Nevíte kde se dá koupit guma do lehátka? Někde v Obi, nebo tak? Nemůžu to nikde vygůglit. Potřebuju silnou tak 1 cm.

            NFishky - Profil | Út 27.8.2013 11:59:06

            Kocháč >> ti co chtějí na jezera tam jezdí i bez nonstopky a jezdit budou, jen se tam vrhla i část těch, co by ráda u vody klid a lov nonstop beze strachu. Být možnost chytat na Prýglu nonstop, tak část brňáků by na Mlýny prostě nejela a zachytli by si i doma fajn... to samé Dallas, Vranov... a být v tom celá ČR, tak na mlýnech by nebyl vůbec větší tlak - zůstali by jen ti skalní, co tam jezdili, jezdí a budou jezdit...

              NKocháč - Profil | Út 27.8.2013 11:53:09

              Fishky >> Ale to vím moc dobře, náš požadavek nebo spíš návrh byl nonstopka minimálně na jezerech, Vranově, Dallasu a brněnské. Jo a chtěli jsme na jezerech K-80, ale nakonec z toho vzešla pro zalepení papul křiklounů jen nonstopka na 5 a 7. Nicméně to ukázalo i nešváry a byť by třeba na jezera nebyl takový tlak, který by se rozložil. Efekt by byl podobný.

                NFishky - Profil | Út 27.8.2013 11:51:18

                Kocháč >> moc rád jsem chodíval na Bruksu do BV, ten revír jsem měl kousek a byl tam často. Bezpočet krát jsem čistil stavidlo, aby voda v létě přitékala či naopak v zimě odtékala i s bordelem na hladině a neusazoval se tam..., jak jsem byl z toho zajebaný si dovede každý, kdo něco podobné dělal představit... teď je ta voda už nějaký ten pátek prostě mrtvá. Ryba se tam nedává, povodně to vyplavily a tak se na to kašle... rybáři tam nechodí, jsou tam jen komáři, proč? Kvůli rybářům? ale kde... je to kvůli hospodaření.

                  NKocháč - Profil | Út 27.8.2013 11:49:49

                  deni 79 >> Problém je možná v tom, že je jen čteš.

                    NKocháč - Profil | Út 27.8.2013 11:49:21

                    El Duffus >> Trvám na tom, že sobecký požadavek nonstopky v současné době je zcestný a hraničí s debilitou. Já bych chtěl taky chytat nonstop, ale pro současnou členskou základnu jako celek ji nechci, abychom si rozuměli. A říkám to právě proto, že jsem se podílel na vyjednání nonstopky na jezerech aspoň tou kapkou.

                      NFishky - Profil | Út 27.8.2013 11:45:33

                      Kocháč >> když velké množině vyčleníš jako test malinkatou podmnožinu, tak tu podmnožinu odrovnáš a je jedno o jak chrabrý či dobrý účel půjde. Je chybou testovat lov nonstop na pár revírech, páč se tam sjede abnormální počet lidí a vodu odrovná - a z toho udělat závěr je chybou. Z chybného zadnání nemůže vzejít správný výsledek. Nenech se oblbnout, tohle byl záměr někoho chytrého, kdo dokáže předvídat, jak to skončí a pak "výsledek" jen předhodí - "vidíte? na chytačku nonstop nejsme připraveni"...

                        Ndeni 79 - Profil | Út 27.8.2013 11:43:45

                        Kocháč >> Tve prispevky ctu uz delší dobu a zjistuji,ze kdo nesouhlasi s tvym názorem je hned povazovan za debila

                          NEl Duffus - Profil | Út 27.8.2013 11:43:16

                          Kocháč >> myslim si, že by jsi měl ubrat. Sám jsi za to v minulosti x krát lobboval a dobře to víš. Je to celé o úhlu pohledu a psát, že nonstopku chce jen debil je kravina...

                            NFishky - Profil | Út 27.8.2013 11:41:54

                            fotojakes >> jaká petice? bavíme se o lovu nonstop, ne? jsou dva tábory a jeden tvrdí, že to jde a druhý že ne... a vzhledem k tvé reakci tak nějak myslím, že už začínáš váhat :) jasně že to jde, jen se musí chtít - a proč se nechce? protože momentální stav není náhodou :) někdo to takhle chce... kdo? No svaz! a proč to takhle chce? Za vším hledej ženu... ale za tímhle bych hledal love :)

                              Ndeni 79 - Profil | Út 27.8.2013 11:40:39

                              Fishky >> Pytlaci se jako sfine. Vidim to denne na Slapech. Pruty uvazane a schovane pod molem a na hacku rybka na candata. U vody nikdo není před kym by se měli byt napozoru. Ani rs ani rybari....

                                NKocháč - Profil | Út 27.8.2013 11:40:34

                                Je to velice jednoduchý, Labe a jezera ukázala co jsme jako celek za rybáře. Prostě si to nezasloužíme a jen debil chce nonstopku v současné době, kdy to vodám maximálně tak uškodí. Základem je kontrola a vymahatelnost a hlavně na to nekoukat jen z hlediska kaprařiny. Máme systém, zarybňovací plány a členskou základnu, která je ve své podstatě spokojená. A hlavně mě baví tady ty plky, ať se vyjadřují jen ti co někdy něco udělali, jinak jsou k smíchu.

                                  Nfotojakes - Profil | Út 27.8.2013 11:38:58

                                  Fishky >> tohle jsi vzal kde? To v té petici přeci není a čtu to poprvé teď od tebe. Největší pytláci mají povolenky, ale uznávám, že pytláctví je nejen na revírech, ale i zvěři na vzestupu.

                                    NFishky - Profil | Út 27.8.2013 11:34:38

                                    fotojakes >> uvolnit? 3 kg bílé týdně, 5 dravců ročně a 15 kapř je uvolení? častější kontroly RS je uvolnění? já bych lov nonstop rád, ale bez toho, aby svaz začal pracovat jako svaz to hold nejde a teď se všichni jen tváří, že momentálně se nepytlačí... ale pytlačí, a možná mnohem víc, než kdyby se v noci chytalo...

                                      Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole