Kaprařina

NDAVISS - Profil | Út 27.8.2013 11:32:34

Řekl bych, že tohle je mnohem zajímavější petice ...

http://www.petice24.com/signatures/vyhodte_bilka/

    Nfotojakes - Profil | Út 27.8.2013 11:29:15

    Fishky >> problém je právě v tom, že ten jeden tábor chce ty pravidla (lov non-stop) uvolnit, ale už neřeší ten zbytek. Ten druhý tábor by třeba to uvolnění pravidel schroupal, ale za předpokladu, že tu k tomu budou ty ostatní podmínky.

      NHlubočepy - Profil | Út 27.8.2013 11:23:16

      Fishky >> Jak se pozná ,že jsme na to připraveni-nikdy a nijak.Je potřeba se to učit,ruku v ruce se spřísněním sankcí.

        NFishky - Profil | Út 27.8.2013 11:19:52

        Tak máme dva tábory, jeden křičí po silnějších pravidlech a trestech a uvolnění doby lovu, zatímco ten druhý tvrdí, jak na to nejsou lidé připravení a všechno je vlastně fajn... existuje náhoda? postaví se dům sám? co silnice, postaví se silnice sama? co slušní lidé, můžou být z ničeho nic slušní lidé? samozřejmě že mohou, ale musí být nejdřív ty předpisy, zákazy, povolení a hlavně sankce, aby si národ vybudoval respekt k morálce a právu a pak si nikdo nelajzne dělat prasárny. Kdyby se malej japonec dal na cejl do tamní rodiny, vyrostl by z něj kdo? ano morálkou by měl k japoncům daleko, každé dítě vychovává jeho okolí... a to okolí formují předpisy.

          NHlubočepy - Profil | Út 27.8.2013 11:15:18

          Fishky >> Souhlas !

            Nfotojakes - Profil | Út 27.8.2013 11:14:33

            Maxwell >> tohle se opakovalo napříč historií a jsme stále, kde jsme, takže to fakt nevypadá moc dobře v dohledné době...

              NHlubočepy - Profil | Út 27.8.2013 11:13:12

              fotojakes >> Počet karavanů a stanových městeček je regulovatelný provozovatelem břehu.Převážení a prodej ryb se děje všude a dít bude-i tam kde nonostop lov není ani nebyl. K-70 je úplně odlišná věc,neměla by být s odstraněním návštěvních hodin u řeky spojována.

                NMaxwell - Profil | Út 27.8.2013 11:10:18

                Všechno je to jen o lidech, až tu jednou budou slušní lidé, nebude žádných zákazů, či povolení třeba...otázkou je, zda tu někdy budou...Zatím to vypadá dost smutně .-)

                  Nfotojakes - Profil | Út 27.8.2013 11:08:17

                  deni 79 >> na lov non-stop. zbytek viz předešlá reakce.

                    Nkakr - Profil | Út 27.8.2013 11:07:03

                    Fishky >>
                    Ale pane kolego, ryba se přisvojením stává majetkem lovce a je čistě na jeho rozhodnutí, zda ji sežere, dá slepicím nebo prodá otrokáři:-))
                    Máš snad něco proti neviditelné ruce trhu?

                      Nfotojakes - Profil | Út 27.8.2013 11:06:01

                      Fishky >> pokud se na to budeš dívat takhle, tak neplať daně, jsou z nich podporováni ti, kteří tě ještě zkopou a okradou a nebo politici, kteří tě doslova okrádají s úsměvem ve tváři.

                      Nevěřím, že ty ryby vozí všichni majitele a těžko to rozlišíš.

                        Ndeni 79 - Profil | Út 27.8.2013 11:05:21

                        fotojakes >> Na co ma Vrbensky jezero výjimku?
                        Nechces mi tedka tvrdit,ze Vrbno je jediny soukromak,ktery je zalozeny na koupenych matecnich rybach ze sadek.Sam vis,ze to není pravda. Prevazece bohužel rybar podporuje prave tim,ze na soukromky jezdi.

                          NMartin M. - Profil | Út 27.8.2013 11:03:27

                          Fishky >> "neznám kapraře, který by si v hloubi duše nepřál chytat nonstop legálně... "

                          doplnil bych to takto:

                          "neznám kapraře, který by si v hloubi duše nepřál chytat NA CELÉM REVÍRU SÁM nonstop legálně... "

                            NFishky - Profil | Út 27.8.2013 11:02:02

                            fotojakes >> když je někdo šmejd, tak ho snad nepodporuju, ne? Tím že chodíš na takové vody, dáváš majitelům kaprodromů love a za ty love pak kupují trofejní ryby ze svazovek. Kde je poptávka je i nabídka...

                              Nfotojakes - Profil | Út 27.8.2013 11:00:41

                              Fishky >> tak já to i psal, rád bych tak chytal, ale kvůli vlastnímu pohodlí nebudu podporovat to, co by to v současné situaci přineslo.

                                NMB - Profil | Út 27.8.2013 10:59:25

                                fotojakes >> neberu to vážně ...bylo to jen popíchnutí ....:c)

                                  Nfotojakes - Profil | Út 27.8.2013 10:59:07

                                  deni 79 >> A to si nějak odporuje? Vrbenský měl na to výjimku a jak si dodržování pravidel ohlídají místní správci je jejich věc.

                                  Mě nevadí soukromé vody a rád tam jezdím, pro mě je šmejd ten, který lapne rybu na jiném revíru a prodá jí do jiného.

                                    NFishky - Profil | Út 27.8.2013 10:57:11

                                    fotojakes >> neznám kapraře, který by si v hloubi duše nepřál chytat nonstop legálně...

                                      Nfotojakes - Profil | Út 27.8.2013 10:55:33

                                      Hlubočepy >> jj, to chodí, ale pokud vím, tak je ta profi RS, která za to bere plat.

                                        Nfotojakes - Profil | Út 27.8.2013 10:54:34

                                        MB >> má to jeden háček Alpinisto, já se proti té petici ohrazoval ještě dříve než se objevila tady, protože první se to spamovalo na FB:-) I do marné debaty na webu petice jsem se pustil, ale založit proti petici mě napadlo až poté, co k tomu několikrát vyzvali diskutéři na webu petice.

                                        Tahle petice je stejná kravina jako ta první, tak to neber zas tak vážně, protože to stejně nikdo řešit nebude:-)

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole